امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوست داری امشب چه خوابی ببینی ؟؟

از اسم تایپک معلومه دیگه بر اساس تفکری که هر فرد داره میخوام ببینم که هرکی نظرش چیه
من که شخصا خواب های ترسناکو دوست دارم و دوست دارم امشب خواب جنگ خون اشام و ها این چیزا رو ببینم شما چی؟HuhHuhHuhHuhHuh
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH ، ps3000 ، Armina ، mhidden ، Ali MuSiC ، ♥گل یخ ♥ ، pink devil ، cute flower ، sama1 ، LIGHT ، .shakila. ، zaynab ، mahsa_joon ، meloD ، ƝeGaЯ ، white angel ، Mehrzad Zzz ، niyusha ، ارمامیتر ، Albert wesker ، mandi ، L.A.78 ، AmItiSe ، RedSparrow ، aliedge ، N LOVE A ، sir love ، lady snow white ، The Ginkel ، 1378alireza ، atena1 ، ღدرناღ ، سویل ، Evil boy ، MissLone ، Apathetic ، asal 77 ، aCrimoniouSs ، آرامش ، MINA JOON ، Snow-Girl ، tarlan-15 ، نانا☀2012 ، ♦Xman♦ ، •ДmịrHoSsiŋ• ، ♥انی♥ ، عاشقانه====برایت‏==میمیرم ، nazi98 ، aLiReZaZ-iM ، parisa16 ، ღSηow Princessღ ، z_farhad ، درسا خوشگله ، яᎧмιиα ، SHAYESTEH2013 ، good girl* ، مهوش ، مارال1392 ، ×~parand~× ، bi kas ، Anahita.N ، šhεïdα ، HeDyE~×~ ، ☺helia☺ ، sara330 ، kajal ، Alijah-1994 ، hamed_Jon ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، ```FATEMEH``` ، M.H2 ، +sara+ ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، -Edgar ، MAHTA .S ، .آمیتیدا. ، pegah jb ، ʂհმოἶო ، *Armila* ، seyed mohamad hoseiny ، gisoo.6 ، ~Mahnaz~ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، gh@z@le♥ ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، JKOOB ، ♥bahar♥ ، leilajoon♥♥ ، zahra190 ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، MR.FARZAM ، ~ERFAN~ ، ★ASAL-GIRL★ ، دخمل کره ای ، فسقلی81 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، reyhaneh 937 ، adminSurd Girl # ، М Δ ђ ΐ ą ، MDHS ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ѕтяong ، яešρıиα ، n.leito ، sardar20 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Aesthetic
آگهی
خواب ببینم رفتم اسپانیا
یا این که رمز کاربریمو یادم اومدهBig Grin
دوست داری امشب چه خوابی ببینی ؟؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط RedSparrow ، casillas31 ، Apathetic ، نانا☀2012 ، ♥انی♥ ، ☺helia☺
خواب اونی که دوسش دارمو گوشیش خاموشه و شارژر گوشیش خرابهcryingcryingcryingcryingcryingHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد هادی ، .shakila. ، mahsa_joon ، narmin ، RedSparrow ، aliedge ، جیدا ، نانا☀2012 ، ♥انی♥ ، شیدا18 ، seyed mohamad hoseiny
خواب دوران بچگی !
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، ƝeGaЯ ، نانا☀2012 ، شکوفه2 ، ♥انی♥ ، Mason ، ☺helia☺ ، ʂհმოἶო
فينال جام جهاني 2014Big Grin
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط فلانی ، I r A n ، ƝeGaЯ ، AmItiSe ، RedSparrow ، casillas31 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، s /a/m/a/n/@nri ، نانا☀2012 ، ♥انی♥ ، Mason
خواب عشق و عاشقیHeartHeartHeart

گذشته در چشمانم مانده است

عبور ثانیه ها ی رد شده در تمام نگاه هایم مشهود است

چشمانت را با شقاوت تمام به روی حقایق بستی

صبور میمانم و بی تفاوت می گذرم

که نفهمی هنوز هم دوستت دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط .shakila. ، mandi ، Apathetic ، جیدا ، شکوفه2 ، ♥انی♥ ، maynaz90 ، glembert girl
آگهی
خواب موفقیت درسیم و رفتن به انگلیسHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
cof cof
پاسخ
 سپاس شده توسط black devil ، sama1 ، aliedge ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Apathetic ، جیدا ، s /a/m/a/n/@nri ، نانا☀2012 ، شکوفه2 ، ♥انی♥ ، Mason
خواب مرگ نامرداروSleepySleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط sama1 ، elmira12 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Apathetic ، نانا☀2012 ، ♥انی♥ ، Mason
وقتی که قدرت پرس پلیس به همه ثابت شده وپرسپولیس وبارسا بهترین تیم های جهان شدندWinkHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط AmItiSe ، aliedge ، Apathetic ، amir124 ، نانا☀2012 ، ♥انی♥ ، Mason ، ƝeGaЯ ، ღSηow Princessღ ، ریحون بنفش
خواب اونی که رفته و دیگه نیست ............. Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH ، .shakila. ، mahsa_joon ، aliedge ، سویل ، Apathetic ، تکنا ، نانا☀2012 ، شکوفه2 ، ♥انی♥ ، Mason ، Anahita.N ، ☺helia☺ ، amirff ، ریحون بنفش

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوس داری نفرقبلیت رو چی صدا کنی؟
  دوست داری با چی بیوفتی به جون نفر قبلیت ؟! سوال تصویری
  غذایی که نفر قبلی میگه دوست داری یا نه???
Tongue دوست داری به سمت نفر قبلی چی پرت کنی؟
  دوست داشتی الان کجا بودی؟
  اگه نفر قبلی یه وسیله تو کمدت باشه دوست داری کدوم یکی از این وسیله ها باشه ؟؟
  دوست داشتی امضا نفر قبلی مال تو بود؟؟
  اگه همین الان گوشیت زنگ بزنه دوست داری کی باشه
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  بـآ نفـر قبلیـت چـه خـآطـره ای داری ؟؟ ^ـــ^

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان