امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرود ملی شوروی

گفتم شما که موسیقی شوروی رو گوش کردید آهنگ کمونیستای ایتالیا رو هم گوش کنید.
پارتیزان های کمونیست ایتالیا بعد از کشتن موسولینی و شکست حزب فاشیست این آهنگو به مناسبت پیروزی خوندن.
تا حالا صدتا ورژن از این آهنگو ساختن.جدا از اینکه آهنگ کمونیستاست ولی آهنگ قشنگیه
من یکیشو برای دانلود میزارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadkon.ir/?file=d24175b36e6240a24cc53442742bfb25.mp3

اینم ترجمه متنش:

ی پارتیزان مرا با خودت ببر
حس می‌کنم که مرگ نزدیک می‌شود
و اگر بمیرم همچون یک پارتیزان
تو باید مرا به خاک بسپاری
مرا در بالای کوهسار مدفون ساز
در زیر سایه یک گل زیبا
و همه آنانی که از آنجا بگذرند
به تو خواهند گفت
چه گل زیبایی است این
و این گل پارتیزان، گل آزادی است...
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
پاسخ
آگهی
نقل قول: پارتیزان های کمونیست ایتالیا
پارتیزان های ایتالیا کمونیست نبودند بلکه میهن گرای گاریبالدی بودند.
"دختر و افسر مرزی"

سرود ملی شوروی 3
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
(25-06-2012، 15:48)Nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هامان عزیز این فقط یک تایپیک علمی وتاریخی جهت آشنایی مردم با سرودهای جهان هست به دل نگیر
با نا م خدای مهربانی های مهرگان ها دوست من بنده هیچ مخالفتی با آگاهی دادن به دوستان ندارم بلکه ملت و مردم ما می بایست اقوام و فرهنگ های دنیا را بشناسند تا در مواقع نیاز از دانایی های خود استفاده نمایند و آن فرهنگ ها را با فرهنگ خود قیاس نمایند تا بدانند و بفهمند و بنگارند که فرهنگ پارس یکی از فرهنگ های برتر است اما ما که نمی توانیم اول کزاز بگیریم بعد واکسنش را بزنیم در آن موقع دیگر فقط و فقط پادتن نیاز است که تزریقش به آسانی نیست پس می آییم چه کار می کنیم؟ خوب معلوم است سوزن موجودات کزاز را می زیم که::::ضغیف شده اند امیدوارم متوجه شده باشید با سپاس هامان کبیر
پاسخ
البته هر مثالی برای هرچیزی توجیه نمیشه.واکسن نسبت به سرود ملیUndecided
"دختر و افسر مرزی"

سرود ملی شوروی 3
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
[quote='Nicola' pid='145172' dateline='1340699393']
[/quot
با نام خدای خوبی از زبان پارسی پیشینیان اندکی دور می شویم نگاه کنید شما می گید این یه بحث تاریخی فرهنگیه جهت یادگیری من می گم یادگیری خوبه اما ما بیایم اول فرهنگ خودمون رو سرود خودمون رو بشناسونیم بعد دیگران تا مردم ما دوتا سرود و فرهنگ دیدن شبیه چوپون اسکندر نشن امیدوارم حالا متوجه شده باشید

[quote='Nicola' pid='145172' dateline='1340699393']
[/quot
با نام خدای خوبی از زبان پارسی پیشینیان اندکی دور می شویم نگاه کنید شما می گید این یه بحث تاریخی فرهنگیه جهت یادگیری من می گم یادگیری خوبه اما ما بیایم اول فرهنگ خودمون رو سرود خودمون رو بشناسونیم بعد دیگران تا مردم ما دوتا سرود و فرهنگ دیدن شبیه چوپون اسکندر نشن امیدوارم حالا متوجه شده باشید
پاسخ
نقل قول: با نام خدای خوبی از زبان پارسی پیشینیان اندکی دور می شویم نگاه کنید شما می گید این یه بحث تاریخی فرهنگیه جهت یادگیری من می گم یادگیری خوبه اما ما بیایم اول فرهنگ خودمون رو سرود خودمون رو بشناسونیم بعد دیگران تا مردم ما دوتا سرود و فرهنگ دیدن شبیه چوپون اسکندر نشن امیدوارم حالا متوجه شده باشید

اولا که من قصد بدی ندارم من ودوستانم قصد داریم گوشه ای از تاریخ پر رمز وراز جهان را به مردم عزیز بشناسونیم وسرود خودمون درقدیم هم

درنظر می گیریم البته سرود خودمون رو هر روز داره پخش میشه.وصورت هایی مثل آلمان نازی ,شوروی یا روسیه قدیم وهزاران کشور دیگر با

فرهنگ های منحصر به فرد برای مردم تازگی دارد.وگرنه ما قصد بدی نداریم چوپان خائن هم قضیه اش جداست اون آدم ملعون از حکومت ناراضی

بوده وحکومت باید خودش رو در ذهن همه ی مردم خوب نشون می داد تا اون شخص اون کاررو نمی کرد واسکندر به هلاکت می رسید.

مشکل اینه که من فکر می کنم اگر سرود قدیمی خودمون رو بزاریم فیلتر بشه یا با اعتراض عده ای روبرو بشه یا همین طور برخی فرهنگ های

قدیی ما زیرا فرهنگ های قدیمی ما با شاهنشاهی گره خورده وبازگویی آنان در این رایط سخت است.
"دختر و افسر مرزی"

سرود ملی شوروی 3
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
آگهی
بابا شما بیا روانشناسی و تحلیل سرود جمهوری اسلامی ایران رو بگذار بعد سوء تفاهم نشه ها شما که کار بدی نمی کنید با اجازه اگر ابهامی بود بعدا پاسخ خواهم داد
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
نقل قول: بابا شما بیا روانشناسی و تحلیل سرود جمهوری اسلامی ایران رو بگذار بعد سوء تفاهم نشه ها شما که کار بدی نمی کنید با اجازه اگر ابهامی بود بعدا پاسخ خواهم داد
اینو که داریم هرروز می شنویم من ودوستانم دنبال چیزی هستیم که برای مردم تازگی داشته باشه
"دختر و افسر مرزی"

سرود ملی شوروی 3
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
با نام خدای راستی ها درود باد.دوست دارید بنده گوشه ای از روانشاسی سرود های دنیا رو بهتون بگم حتی همین شوروی بعضی سرودها هستند که با زبان موسیقی سرو کار دارند ینی کسی که هم اون زبان رو ندونه با موسیقیش چنان ارتباطی برقرار می کنه که نگو و نپرس بعد اون بابای کمونیستی که موقع گوش دادن سرودشون حال به حالی میشه می دونی می خواد به دوربین خبری چی بگه؟ بعد هم کدوم یک از ما تا به حال سرودمون رو با تمام وجود حس کردیم و گوش دادیم ؟ آیا به اندازه نواخت های آقای رضا صادقی با حس اونو گوش دادیم؟واقعا؟........
پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جمهوری شوروی سوسیالیستی ارمنستان
  اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی
  در ستایش ِ آن‌چه «شوروی» بود.
  آلمان ‌نازی و شوروی پیمان عدم مخاصمه امضا کردند + عکس
  حقایق پشت پرده فروپاشی شوروی به روایت اسناد محرمانه(۱)/ گورباچف پس از حبس خانگی
  دیپلماسی کودکانه بین آمریکا و شوروی
  تصاویر/ آغاز یورش آلمان به شوروی
  شوروی فضا را فتح کرد + عکس
  (تصاویر) رضاخانِ سردار سپه در سفارت شوروی
  ۷۰ سال پس از حمله آلمان به شوروی؛ قربانیان کمونیسم و نازیسم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان