امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عشقیه.دوس داشتی یه سربزن

crying crying
پاسخ
آگهی
دخترا پسرارو وللش بچسبین به زندگی مجبورید تا اخر زندگیتو با یه پسر باشید هر سال یکی خوبه اما اگه عاشقیت دیگه هیچ Big Grin Sleepy Dodgy
پاسخ
(13-01-2014، 11:23)گریس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2014، 11:17)عاشق دل شکسته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2013، 12:31)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آه .. پسرا اصلا احساس ندارن .. Dodgy
اصلا نمیفهمن احساس چیهDodgy
هیچکدومشون احساس حالیشون نمیشهDodgy

حداقل پسرا عاشق قیفه میشنو اخلاق
واما دختراها<خیلی ساده و مختصر>

اوووف ماشینو Confused Confused Confused Confused

ناسلامتی اینجا پسر نشته Confused
یکم ادب به خرج بدین
تازه مام احساس داریم
احساس تنبلی
احساس تنفر
احساس عشق
احساس کرم
احساس مرض
احساس درد
احساس ترس
احساس کُخ
من سپاس میخوام  crying  crying
پاسخ
(02-10-2019، 12:47)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا پسرارو وللش بچسبین به زندگی مجبورید تا اخر زندگیتو با یه پسر باشید هر سال یکی خوبه اما اگه عاشقیت دیگه هیچ Big Grin Sleepy Dodgy

نه اون هرسالم خوب نيست از كجا معلوم همون يه ساليا واسمون دردسر نشه كلا من هميشه ميگم زياد ما دخترا نبايد با پسرا دم خور شيم آدمايي كه قلب ندارن مي تونن بزرگترين ضربه رو بهت بزنن

نوشته هاي قشنگي بود بد به دلم نشست
;]
پاسخ
(02-10-2019، 19:32)*Tamana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-10-2019، 12:47)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا پسرارو وللش بچسبین به زندگی مجبورید تا اخر زندگیتو با یه پسر باشید هر سال یکی خوبه اما اگه عاشقیت دیگه هیچ Big Grin  Sleepy  Dodgy

نه اون هرسالم خوب نيست از كجا معلوم همون يه ساليا واسمون دردسر نشه كلا من هميشه ميگم زياد ما دخترا نبايد با پسرا دم خور شيم آدمايي كه قلب ندارن مي تونن بزرگترين ضربه رو بهت بزنن

نوشته هاي قشنگي بود بد به دلم نشست
خب نظر تو هم مهمه Tongue
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بدو اگه دوست داشتی
  آمثل آرزو اگه دوتا بال داشتی کجا میرفتی برای همه*
  اگه1000000دلار پول داشتی باهاش چیکار میکردی ؟؟؟؟
  اگه جای این مرده بودی چه حسی داشتی...؟!!
  دوس داشتی..؟؟؟؟
  دوست داشتی اینجا باشی
Music اگه100دلار پول داشتی باهاش چیکار میکردی ؟؟؟؟
  بیا بگو از کدوم موضوع تا حالا بیشتر دوست داشتی(بدو بدو بدو)
  چندتاجمله زیبا(مجبورت نمیکنم بیای"دوست داشتی بیا)
  دوست داشتی تو کدوم یک از این خونه ها زندگی کنی ؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان