امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4 ترفند جالب جنگ های صلیبی !!!!!!

(12-12-2013، 17:16)mama2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همشو تو خود بازی یاد گرفتم ولی ویژه عرب که معلوم نیست از کجا بفهمیم کجاهه که یه ساختمون روش ببریم فقط صلاح الدین میزارهSmile
ولی واقعا خوب بود ممنون
چطوری پادشاه خود را از پادشاه صلیبی به عرب تغییر دهیم؟

برو تو تنظیمات
تو یکی از گزینه ها هست ک میتونی شکل پرچمتو عوض کنی
پایین شکل نقشه ها عکس پادشاهتو میاره ک داره قدم میزنه و دو طرفش دو تا عکسه رو یکی ک کلیک کنی غرب میشه رو اون یک مسیحی
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny
آگهی
(24-12-2013، 15:49)ωιѕн † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هيچي نفهميدم

خخخ منم Huh
پاسخ
خوب بود مرسی
پاسخ
سلام اون عکس سرباز گوشه وایساده باسپر ابی که پیش یه مشته کارش چیه وقتی میخای سرباز هدایت کنی؟ من هیچ موقع نفهمیدم میشه بگید؟

سلام اون عکس سرباز گوشه وایساده باسپر ابی که پیش یه مشته کارش چیه وقتی میخای سرباز هدایت کنی؟ من هیچ موقع نفهمیدم میشه بگید؟
پاسخ
سلام وقتی کلیک میکنی رو سربازها برای هدایتشون یه سری علامتها در گوشه سمت چپ میاد اولی مشت دومی یه سپر ابی سومی یه سرباز با یه نیزه دستش وایساده وپاینیم یه علامتهای دیگه هستش که با اونا کاری ندارم .اون مشت یعنی وقتی سربازای دشمن نزدیکشون شد خودشون میرن باسربازای دشمن میجنگن ولی من هیچ‌موقع نفهمیدم اون علامت سپر ابی با اون علامت سرباز ایستاده نیزه به دست کارش چیه میگه بگید کارشو ممنون

سلام وقتی کلیک میکنی رو سربازها برای هدایتشون یه سری علامتها در گوشه سمت چپ میاد اولی مشت دومی یه سپر ابی سومی یه سرباز با یه نیزه دستش وایساده وپاینیم یه علامتهای دیگه هستش که با اونا کاری ندارم .اون مشت یعنی وقتی سربازای دشمن نزدیکشون شد خودشون میرن باسربازای دشمن میجنگن ولی من هیچ‌موقع نفهمیدم اون علامت سپر ابی با اون علامت سرباز ایستاده نیزه به دست کارش چیه میگه بگید کارشو ممنون
پاسخ
شگفت Confused
پاسخ
آگهی
چیزی سر در نیاوردم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ترفند ها و تکنیک های بازی فوتبال « PES » اگه تو کامپیوتر فوتبال داری حتما بیا !
  بازی جنگ صلیبی 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان