امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دفترچه خاطرات کیم هیون جونگ

Heart 
سالگرد تولدش یه دفتر و یه قلم بهش دادن وشروع کرد به نوشتن. پس باید منتظر یه نابغه باشیم و چون چشم های درشتی داشت مردم بهش [b]Morning Star [/b]
[b]ستاره ی صبح می گفتن[/b]
اون همیشه یه  دانش اموز عالی بود . کارنامه هاش بامعدل عالی می گرفت . پدر رو مادرش بهش افتخار میکردن
کیم هیون جونگ دوست داشت همیشه یه دانشمند باشه " من دوست داشتم دانشمند باشم وقتی اولین بار هواپیما رو دیدم دوست داشتم یکی مثل این رو بسازم
. یا مثلا ربات های توی فیلم ها رو بسازم "
[b]کیم هیون جونگ که دوست داشت دانشمند بشه عاشق [/b]تکواندو، شنا، فوتبال، و غیره هم بود یه دفعه اعلام کرد که میخواد یه ستاره ی فوتبال بشه
مادرش میگه :
" معلماش می گفتن که درسش خیلی خوبه و می تونه بره
دانشگاه سئول ( بهترین دانشگاه کره ) ولی اون دوست داشت ستاره ی فوتبال بشه . من و پدرش هم دوست داشتیم درسش رو ادامه بده و در اینده وقتی پدرش پیر و سالخورده شد بتونه ازمون حمایت کنه "
کیم هیون جونگ با استعداد ما وقتی پا به راهنمایی گذاشت شروع کرد ایستادن جلوی خواسته های پدر و مادرش

کیم هیون جونگ دارای یه شخصیت 4 بعدیه ؟ یعنی چی 4
[b]بعدی ؟ 4D؟این برداشت من در 4D است. در واقع به کسی
که دارای یک شخصیت است که به نحوی با شخصیت اصلی که ما می شناسیم فرق میکنه . مثل یک شخص که خود به خودبامزه و شوخه سر یه موضوع مهم . فرد با شخصیت 4D دوست داره که نشون بده اونی که هست نیست . به نظرتون هیون جونگ این طوریه ؟قسمت دوم از دفتر خاطرات کیم هیون جونگ ..............

کیم هیون جونگ وقتی راهنمایی بود با اهنگ های
[b][b]Seo TaiJi & Boys’ بود که عاشق خوانندگی شد [/b]

وقتی 5 ابتدایی بود با برادرش 5 تا کشور اروپایی سفر کرده به خاطر [b]‘Seo TaiJi & Boys’ بود که بهش شوک وارد شد [/b]و باعث شد روزی 10 ساعت گیتار تمرین کنه
" من واقعا هیجان زده می شم اگه اون رو ببینم "
[b]وقتی کیم هیون جونگ برای اولین بار باپدرش رفته بود [/b][b]بیرون یکی از البوم های سئو تای جی رو خرید [/b]
[b]" هنوز LP که خریده بودم رو دارم . تحت تاثیر همون [/b]البوم بود که در سال 2000 به طور جدی تصمیم گرفتم که موسیقی متال کار کنم "
وقتی اول دبیرستان بود پولش رو از کار نیمه وقت جمع کرد و اولین گیتارش رو خرید
" با [b]70,000won به فروشگاه ابزار موسیقی رفتم . ولی [/b]می دونستم که نمی تونم گیتار رو بخرم . به فروشنده گفتم که بهم تخفیف بده . ولی اون قبول نکرد . بهش گفتم که من کار میکنم و قبول کرد که به جای باقی مونده ی پول گیتار من براش کار کنم شروع کرد به یاد گیریه گیتار . و با 5 تا از دوستاش یه گروه رو ساخت به اسم [b]‘AXERS’ و وقتی پول می گرفتن [/b]یه اتاق اجاره کردن که 7,000won ساعتی ازشون می گرفت تا اونا با هم تمرین کنن گروه [b]‘AXERS’ تقریبا موقعیت خوبی بین هم سن و سال ها [/b]شون بدست اورد و بعد موقعیتی پیش اومد برای جشن مدرسه و اجرای موسیقی در این جشن اگه کیم هیون جونگ الان ستاره ی رقص شناخته شده .
علاقه اش رو به راک از دست نداده " راک یه صدای مردمی و مخاطب پسنده . که با باس ها میتونه کلی حرف بزنی "
احتمالا می خواسته راک بخونه ولی [b]DSP گفته نه .... [/b]
حتما با راک هم می درخشیده خوب ....
کیم هیون جونگ هنوز هم عشقش به سئو تای جی رو فراموش نکرده با این که دیگه البومی نمی ده ولی در سال 2007البومی بیرون داد که کیم هیون جونگ به زور تونست یه نسخه ازش رو پیدا کنه
" پارسال یکی از بچه ها گروه بهم قول داده بود که سئو تای جی رو ببینم ولی خیلی متاسف شدم که با کارگروه [b]ss501 یکی شد و نتونستم ببینمش "[/b]
 امیدوارم زودتر ببینینش
کیم هیون جونگ گفت که بعد از سریال پسران فراتر از
گل میخواد بره امریکا تا توی دانشگاه موسیقی بخونه

بعد از یه سال اون تونست جایگاه خوبی
پیدا کنه . ولی واسه ادامه کارش و اموزش ای لازم واسه این کار نمی تونست راز رو ازمادر و پدرش پنهون کنه چون به هر حال به اجازه ی مادر و پدرش احتیاج داشت چون هنوز به سن قانونی نرسیده بود مادرش یاداوردی میکنه :
"وقتی مدیرش با من صحبت کرد من بلافاصله گفتم نه . بهش هشدار دادم که اون روهوایی نکنه "
ولی کیم هیون جونگ به اون کلاس ها رفت و مدرسه رو هم می پیچوند . تا جایی که بایدمدت بیشتری رو واسه کاراموزی میموند . واسه ترم دوم مدرسه به پدرشزنگ زد و گفت که دیگه نمیره مدرسه پدرش که خیلی عصبانی شده بود از خونه پرتش میکنه بیرون و بهش میگه :
" برو واسه خودت خونه پیدا کن و پول دربیار"
کیم هیون جونگ که تجربه ی بیرون از خونه موندن رو نداشت با شرط این که به درسش لطمه نزنه تونست بره به گروه موسیقی مدرسه . ولی به خاطر اوفت تحصیلی پدرش گیتارش رو شکست کیم هیون جونگ که برگشت به خونه و گیتار
شکسته رو می بینه از خونه فرار میکنه و 5 روز بیرون از خونه می مونه
و توی این مدت هم خیلی سختی میکشه .
" به پدرم گفتم که تا شما نگین من برنمی گردم خونه و پدرش گفت که برگرد خونه "
بعد از ول کردن مدرسه کیم هیون جونگ تمام مسئولیت های خودش رو خودش به دوش می کشید
. توی مغازه های مرغ فروشی T familyکار میکرد و پول در می اورد
" کدوم پدر رو مادری رو دیدین که با درس خوندن بچشون خوشحال نشن ؟ ولی من مجبور بودم که کار کردن تا ساعت های شبش رو دررستوران ببینم و پشت پنجره بشینم و نگاشکنم و گریه کنم "
کیم هیون جونگ بعد از مدتی از این که مدرسه رو ول کرده بود پشیمون می شه .  مادرش می ره به اموزش و پرورش و میخوادکه به یه مدرسه ی دیگه منتقلش کنن و کیم هیون جونگ دوباره تبدیل می شه به یه دانش اموز ....

سپاااااس ونظرBig Grin
[/b]
[/b]
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دفترچه خاطرات کیم هیون جونگ 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya ، گل سا2 ، isi ، لی مین هو3 ، small rose ، pink apple ، ×●SomeOne●× ، ✓SHINE AGAIN✓ ، shayruan ، هیون جونگ ، زینب رهبر ، Alijah-1994 ، لیدا پرنسس رویا ها ، mahlaaaa
آگهی
عالییییییییییییییی بود
واقعا فکرشم نمی کردم که توی خانواده اش این همه مشکل داشته باشه
ولی هیون چه قدر استوار و ثابت قدم بوده
3پاس
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
ممنون
دفترچه خاطرات کیم هیون جونگ 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی سریال شادی با بازی هان هیوجو و پارک هیون شیک
  |عکس های لی جونگ سو|
  بیوگرافی کیم سو هیون
  بیو گرافی لی جونگ سوک
  عکس ها ی سریال بوسه شیطنت امیز با بازیگری کیم هیون جونگ همراه خلاصه
Smile لی هیون وو
  اعتراف باحال ♥هیون جونگ♥
  معرفی سریال خاطرات الحمرا − Memories of the Alhambra
  نگاهی به جدید ترین فیلم های سینمایی هیون بین (2017 و 2018)
  مطالب خواندنی از زندگی سونگ جونگ کی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان