امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خودکشی پسر ۱۱ ساله تهرانی به خاطر سخت بودن درسهایش!

مهر:شامگاه دیروز مرگ مشکوک پسر 11 ساله ای به ماموران کلانتری شهرک ولیعصر گزارش شد.

ماموران پس از حضور در محل با جسد پسر بچه ای روبرو شدند که آثار کبودی بر روی گردنش مشاهده می شد.

والدین پسر 11 ساله در جریان تحقیقات گفتند: امروز خارج از خانه بودیم. وقتی شب بازگشتیم با جسد حلق آویز پسرمان روبرو شدیم . سریع او را پائین کشیدیم اما دیر شده بود.

در ادامه یک نامه در کنار جسد پیدا شد که پسر دانش آموز در آن نوشته بود با توجه به سختی درس هایش و فشار خودکشی کرده است.

با اعلام موضوع به قاضی درودگر ، بازپرس ویژه قتل تهران جسد برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.همچنین تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط best~girl ، mohsenniceboy ، benyamin ، azary ، Armina ، سینا2000 ، fat.k ، Bahador1 ، paniz ، frozen✘girl ، white angel ، sara ss501 ، AmItiSe ، خورشید755 ، saaabaaa ، Magical Girl ، saghar77 ، _VaMPiRe_ ، MINA JOON ، LIGHT ، amirhossein1 ، احسان 3000 ، امیررضا* ، ♥ هومن♥ ، sedaye pa ، best~boy ، aCrimoniouSs ، sadaf! ، HAMESTER ، پيشي ي ملوس ، فرشته ي كوچولو ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، *2gether4ever* ، هرمیون گرینجر ، اتنا 00 ، ..WonDerfull.. ، kame ، ÐeaÐ GiЯl ، _آیدا_ ، lichen ، ♥TARANNOM♥ ، hadi200000 ، ღdorsaღ ، jolia ، leba3ekhaki ، RedSparrow ، sekret ، nilo0far ، AREZ00 ، هستی 17 ، s /a/m/a/n/@nri ، رزمی کار ، مهسا خانم ، angry boy ، šhεïdα ، *setare* ، SHERMION ، Snow-Girl ، * AMIR* ، گل پری ، *Armila* ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، F A R ! N ، AMIR FORES ، سمیرا ناناز ، +sara+ ، *غزاله* ، mrf007 ، کیمیانا ، #"armita"# ، sara mehrani ، mahdi.ir ، Interstellar ، amir4 ، .maha. ، reza789 ، Vampire2 ، Parisa 78 ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، امیر حسین 1374 ، shawkila ، Mr.Robot ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، گار ، ( lιεβ ) ، newboy ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، شهرام تتلو ، shining ، 7383 ، pikapo ، [ niki ] ، One direction love me ♥ ، Samaneh77 ، neginsetare1999 ، aszaz90 ، mahdi0191 ، Matin Dj ، Shervin_ST ، arina001 ، ♥غم کده♥ ، MOHSENEBRAHIMI ، tara h m ، ترش وملس ، mobina bieber ، sina008 ، سورنا فاول ، Alijah-1994 ، ღ narges ღ ، P e D i ، زهرا10000 ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، teen555 ، یاسی@_@ ، -Nᴇɢᴀʀ- ، asal.hz ، دزدان دریایی کارائیب ، rezaak ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، دیوونم میفهمی ؟ ، علی 23 ، ♒Oνєя Ɗσѕє♒ ، sϻσκε ϐσψ ، ຖēŞค๑໓ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، zahra HA ، ZAHRAKHANOOOOM ، ShN_76 ، LoVeNiG ، ♪neGar♪ ، pesare_e_bad ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، しíþ ßしâçk ، عطرینا ، لاراجون ، fafa23 ، Amir-al ، Navisa. ، S H A Y A N ، االنا ، نفس گل
آگهی
میگن دیوونه کمه ! واقعا چه قدر آدمای ابلهی پیدا میشن . من اصلا دلمم براش نسوخت . کسی که خودش نمی خواد زنده بمونه همون بهتر که بمیره بدررررررک .
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط Bahador1 ، sara ss501 ، kimia... ، hadi200000 ، šhεïdα ، *setare* ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، F A R ! N ، .maha. ، arina001 ، Alijah-1994 ، rezaak ، ☺t@k selooli☺ ، لاراجون
خب درس نمي خوند مگه چي ميشد از مردن كه بهترهUndecidedUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط sara ss501 ، angry boy ، šhεïdα ، *setare* ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Alijah-1994 ، zahra HA ، لاراجون
هرکسی باتوجه به عقو موقعیت خودش دست بکا میشه
بجای این حرفا بهتر نیست بگیم خدا رحمتش کنه!
هر چه بزرگتر باشی تنهاتر هستی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودکشی پسر ۱۱ ساله تهرانی به خاطر سخت بودن درسهایش! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط white angel ، sara ss501 ، هاناجون ، šhεïdα ، *setare* ، mrf007 ، Alijah-1994 ، zahra HA ، لاراجون
منم باید یه روز این کارو کنم
درسا سخته بگیم ترک تحصیل کنیم به جای خودمون والدینون مارو حلقه اویز میکنه

خسته شدم

اقا اگه من نخوام درس بخونم کی رو باید ببینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست داشتن راباید ازماهی اموخت که وقتی ازآب جدا میشه میمیره

نه اززنبور که وقتی از یک گل سیرمیشه میره سراغ یک گل دیگه
پاسخ
 سپاس شده توسط رزمی کار ، šhεïdα ، *setare* ، Alijah-1994 ، zahra HA
ما اگه میخواستیم به خاطر درسامون اینکارو بکنیم که تا حالا باید 100000 بار میمردیم HuhHuhHuhHuhHuh
when you like someone.....
you give your heart to him....
then you love him....
but you have nothing to give to him....
and he leave you.....
......forever.......
پاسخ
 سپاس شده توسط šhεïdα ، *setare* ، amy roz ، امیر حسین 1374 ، Alijah-1994 ، نفس گل
آگهی
ینی هر کی درساش سخت باشه خودکشی میکنه؟؟؟؟؟؟؟ Huh من خودم دوم راهنماییم تو تیز هوشان درس می خوونم و درسام خیلی خیلی سخته ولی بازم با مشکلاتم روبه رو شدم و در نهایت شدم شاگرد اول مدرسه
پاسخ
 سپاس شده توسط shayesteh ، *setare* ، Alijah-1994
خیلی خنده داره ادم به خاطر درسش خودکشی کنه!!!!!!!!!!!!!
Dodgyارزش نداره!
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
پاسخ
 سپاس شده توسط *setare* ، Alijah-1994
این یا کلاس چهارمی بود یا پنجمی آخه درسای این دو تا پایه سختن؟؟؟؟؟؟؟؟
خودکشی پسر ۱۱ ساله تهرانی به خاطر سخت بودن درسهایش! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ..WonDerfull.. ، *setare* ، Alijah-1994 ، zahra HA
بندخدا ناقص العقل بوده بیــــــچاره...Sleepy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خودکشی دختر دانش‌آموز به خاطر ترس از تنبیه+دست نوشته‌وصیت‌نامه دختر 12 ساله
  نتیجه وحشتناک دعوای دختر 22 ساله با همسرش/عکس
  داستان خودکشی بختاپوس در باب اسفنجی.برای بییماران قلبی توصیه نمیشه
  جسد سوخته دختر 3 ساله در تنور همسایه!
  زایمان دختر یازده ساله در شب عروسیش ( از دست ندید )
Exclamation عشق مرگبار پسر 24 ساله به دخترخاله 39 ساله!
  قتل دختر هفده ساله توسط دوست پسر جوان
  در آتش سوختن آثار باستانی ۳۰۰ ساله در شوشتر !
  دعوای بچگانه در مدرسه با قتل نوجوان 16 ساله پایان یافت + عکس
  مرگ دختری 28 ساله بخاطر لاغر نگه داشتن اندام خود+عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان