امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مردی حسود چشمان زنش را کور کرد! (عکس)

مردی که به دلیل حسادت چشم همسر سابقش را در مقابل دیدگان مردی که قصد ازدواج با او داشت در آورد ، بعد از تعطیلات سال جدید میلادی محاکمه خواهد شد.این زن سی 39 ساله پس از درخواست طلاق قصد داشت با مرد دیگری ازدواج کند که  مورد خشم و نفرت همسر سابق خود قرار گرفت.پس از جدا شدن آنها ناگهان همسر سابق وی در مقابل رقیب خود به این زن نگون بخت حمله ور شد و هر دو چشم وی را کور کرد و متواری شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردی حسود چشمان زنش را کور کرد! (عکس) 1

پس از حادثه دلخراش همسر سابق "لی" تحت تعقیب پلیس و در نهایت در منزل والدین خود دستگیر شد. پس از شکایات " لی "مبنی در رفتارهای غیر انسانی و ظالمانه همسرش 11 سال زندگی مشترکشان و در آخرین اقدام خود که منجر به کور شدن وی شد خواستار اشد مجازات برای همسر سابقش شد. دادگاه این مرد که نام وی ذکر نشده بعد از تعطیلات سال جدید میلادی برگزار خواهد شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط آسمان سیاه... ، سامینا ، shawkila ، Navisa. ، mobina bieber ، Mιѕѕ UηυѕυαL
آگهی
چقدروحشی بود!!!!!!!vahidrkvahidrk                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       ولت میکنم ومیرم ن اینکه دوست نداشته باشما...!بین خودمون باشه ازنخودی بودن متنفرم!!!!!!!!ru1
پاسخ
بايد مرده رو اعدام كننDodgy
پاسخ
خیلی مرده اشغال بود ولی به نظر من واقعی نیست
دنیام پراحساس اما واسه بعضیا جا نیست
پاسخ
اخه گناه داست بیچاره شوهر دومی
ای نارفیق.. به کدامین گناه ناکرده.. تازیانه می زنی بر اعتمادم زیر پایم را زود خالی کردی . سلام پر مهرت را باور کنم.یا پاشیدن زهر خیانتت را؟؟؟مردی حسود چشمان زنش را کور کرد! (عکس) 1؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  روستایی زنانه که هیچ مردی حق ورود نداردღ¸.•*` `*•.¸ ღ
Heart مردی که 40 سال است مثل پنگوئن زندگی می کند!
  خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود
  مردی که شصت پای خود را به دستش پیوند زد!!
  زن جوان: با حالت سرفه به مردی که مرا ربوده بود گفتم کرونا دارم/ او هم از ترس مرا رها
  مردی با یک چاقوی 13 سانتی در سرش در خیابان!+عکس
  مردی که لپ تاپ خود را در فر پخت و تعمیرش کرد (عکس)
  مردی که ماشین چند میلیاردی اش را دفن کرد!!!(عکس)
  مردی که کندترین قلب جهان را دارد ولی یک قهرمان است
  مردی که برای کسب درآمد نمونه آزمایشگاهی شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان