امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشرفته ترین اسلحه دنیا

این اسلحه به گوشه زن یا Corner shot معروفه که ساخت مشترک دو کشور اسرائیل و آمریکا هست و در 15 دسامبر سال 2003 به جهان معرفی شد .

پیشرفته ترین اسلحه دنیا 1
[color][size][font]

تاریخ ساخت این مدل اسلحه ها به جنگ جهانی دوم بر میگردد و ارتش آلمان نازی را میتوان مخترع اصلی این تفنگ دانست . این اسلحه اولین بار در جنگ آلمان نازی با روسیه و در استالینگراد استفاده شد .
این اسلحه در حقیقیت یک کیت هست که اسلحه های کمری مثل برونینگ ، برتا ، گلاک و ... در جلوی اون نصب میشه و با استفاده از سیستم انتقال نیرو به ماشه کلت از آن میتوان استفاده کرد . همچنین این اسلحه مجهز به لیزر ، نور افکن و یک دوربین پیشرفته دید در شب ( اختیاری ) است که اجسام را بوسیله یک مونیتور کوچک در سمت چپ اسلحه به تیر انداز نشان میدهد . در عین حال میتوان از دوربین تعبیه شده روی اسلحه خروجی های مختلفی گرفت . همچون دوربین بی سیم برای نظارت بر تیر اندازی و غیره ...
از قابلیتهای این اسلحه میتوان به گردش 90 درجه لوله اشاره کرد . به طوری که تیر انداز از پشت یک دیوار به راحتی قادر به دیدن و شلیک به هدف خود می باشد بدون اینکه خود تیر انداز مورد تهدید قرار گیرد .

کاربرد وسیع این اسلحه بیشتر در عملیاتهای نجات گروگان میباشد . به طوری که توسط گروه های معروفی همچون S.W.A.T ( Special Weapon And Tactics ) آمریکا ، جوخه های ضد تروریست آمریکا و لهد اسرائیل مورد استفاده قرار میگیرد . حتی در جنگ 30 روزه لبنان هم از این سلاح استفاده زیادی شد . اما به خاطر سیاست اشتباه در فرماندهی نیروهای اسرائیل منجر به شکست شدید ارتش تا دندان مسلح اسرائیل در مقابله با مبارزان لبنانی شد . ( بحث سیاسی نکنیم بهتره )
در16 دسامبر سال 2003 ، 15 کشور از این مدل اسلحه خریداری کردند . در ایران نیز نیروهای رهایی گروگان و جنگ شهری سپاه ج ا ا و حتی پلیس ویژه ایران هم از نوع قدیمی این اسلحه استفاده می کنند . اولین بار ایران این اسلحه را به طور غنیمتی از نیروهای بعثی عراق به دست آوردند و پس از آشنایی با طرز کار این اسلحه مقداری محدودی از آن را خریداری و در اختیار نیروهای ویژه خود قرار دادند .

[/font][/size][/color]
اب و اتش دو زیبایی که همیشه درحال جنگ میباشند
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، mehrzad 3 ، k1.. ، I LOVE YOU FARHAD ، میم بده ، xx_sina_xx ، peyman29 ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، رومینا اتیش پاره 2 ، _scorpion_ ، First Star ، mr.destiny ، Ranger*
آگهی
عزیز این مال سال 2003. برای چی زدی پیشرفته ترین؟؟؟؟؟
پاسخ
2003 الان 2014 است هزارن این هم ساختن که پیشرفته تر هم هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می بخشم کسانی که هر چه خواستند بامن با دلم با احساسم کردند
ومرا در دور دست خودم تنها گذاردند ومن امروز به پایان خودم نزدیکم
پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم اهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند

یاد ان دوران خوش باد
نمیدانم چرا منو بردی از یاد
الان هر جا هستی با هر که هستی
ارزو دارم باشی همیشه شاد
پاسخ
تازه ترین سلاح ساخته شده P90درسال2012

پاسخ
آره منم ت و منوتو دیدم
پاسخ
 سپاس شده توسط I LOVE YOU FARHAD
WWWWWWWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWW
پاسخ
آگهی
دوستانی که مطلبو نمیخونین قشنگ اول مطلبو بخونین بعد بگید. میگه مدل 2003 خب ویندوز هم 98 اختراع شد الان ویندوز 8 اومده بگیم قدیمیه ویندوز؟!؟!؟!
جنسش که همونه فقط پیشرفتش کردن. اوکی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط rohamdan
سلاحی که سال 2003 ساختن این نیست
اون با این خیلی فرق داشته
این خیلی خیلی جدید تر و مدرن تره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  این اسلحه تهاجمی و پیشرفته نیروهای نظامی ایران را بشناسید /بُرد «مصاف» چقدر است؟
  تحویل اسلحه های جدید خودکار کالاشنیکوف به وزارت امور داخلی و گارد روسیه
  سردار فدوی: در لبه فناوری حوزه پزشکی دنیا قرار داریم
  پیشرفته ترین جنگنده در جنگ سرد+عکس
  |4 اسلحه که در آینده از آن استفاده میشود|
  تاریخچه اسلحه های لیزری
  دو تا از باهوش ترین و قوی ترین فیلد مارشال های نازی
  معرفی|سه مدل از برترین هفتیر های دنیا
  هورتن اچ‌او ۲۲۹|وحشتناک ترین و کشنده ترین هواگرد آلمان نازی
  معرفی|سه عدد از عجیب ترین اسلحه های تاریخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان