امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازیگران فیلم زندگی دیوید بکهام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازیگران فیلم زندگی دیوید بکهام 1

فیلم زندگی دیوید بکهام تاکنون تولید نشده ولی زمزمه هایی از ساختن چنین فیلمی به گوش می رسد.دیوید بکهام که این روزها در تدارک مستند جدیدش به سر می برد ، در مصاحبه با تاک اسپرت (Talk Sport) گفته اگر زمانی فیلمی از زندگی من بسازند ، بدون شک «برد پیت» گزینه اولم برای بازی در نقش من است. البته علاوه بر «برد پیت» ، «برادلی کوپر» و «لئوناردو دی کاپریو» گزینه های مناسبی برای ایفای نقش فوتبالیستی به نام «دیوید بکهام» هستند. همه آنها از چهره های خوبی برخوردارند !‌

«بکهام» پس از بازنشستگی از فوتبال به حرفه های متعددی در عرصه مُد ، سرمایه گذاری و در نهایت بازیگری روی آورده است . او درباره بازنشستگی می گوید :‌ در ۲۰ سال گذشته خودم را به عنوان یک بازیکن موفق نشان دادم و در حال حاضر فکر می کنم کارهای زیادی دارم که باید انجام دهم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازیگران فیلم زندگی دیوید بکهام 1

«بکهام» اخیرا در مستند «کلاس ۹۲» در کنار «پل اسکولز» ، «رایان گیگز» ، «نیکی بات» ، «گری نویل» و «فیل نویل» ظاهر شده است و از اول دسامبر وارد شبکه خانگی می شود.فیلم زندگی «دیوید بکهام» تاکنون تولید نشده ولی زمزمه هایی از ساختن چنین فیلمی به گوش می رسد.
پاسخ
آگهی
اوهوع
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammad 77
(05-01-2014، 12:05)armin^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوع

اسپم ندید
سپـــــــآس بی زحمتSmile
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  فیلم تقدیر شده جشنواره ونیز راهی جشنواره جهانی فیلم فجر شد
  کوین هارت به جمع بازیگران فیلم Borderlands اضافه شد
  نقش هایی که صدمات روحی و جسمی به بازیگران آن وارد کرده
  بازیگر فیلم‌های Wolverine و 47 Ronin در فیلم Bullet Train با برد پیت هم‌ بازی می‌شود
  دیوید لینچ احتمالا سریالی جدید برای نتفلیکس خواهد ساخت
  بازیگر فیلم RoboCop به جمع بازیگران فصل سوم سریال Jack Ryan پیوست
  روسیف ساترلند به بازیگران فیلم Orphan: First Kill پیوست
  جیم گافیگان به بازیگران فصل دوم سریال Stargirl پیوست
  فیلم Another Round با بازی مدس میکلسن جایزه بهترین فیلم جشنواره ‌BFI را برنده شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان