امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نمـایش احسـاس با عکـس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمـایش احسـاس با عکـس 1

اینجا همه ی ضمیرها حاضرند...

حتی {او}...
فقط "تو"یی که غایبی...

سید حسین دریانی

نمـایش احسـاس با عکـس 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمـایش احسـاس با عکـس 1

همه مزرعه کافر صدایش می کردند

گل افتاب گردان کوچکی را که

عاشق باران شده بود...

نمـایش احسـاس با عکـس 1

نمـایش احسـاس با عکـس 1

پیش از خواب

می‌چرخم به سمتش

حرفی نمی‌زنیم

به هم نگاه می‌کنیم

من و دیوار رو به ‌رو ...

نمـایش احسـاس با عکـس 1

نمـایش احسـاس با عکـس 1

مهربـــــان مـــــن ،

تو لبخندت را بیــــاور
من شعر تـــازه دم می کنم

می نشینیـــم
و گپ می زنیـــم...

نمـایش احسـاس با عکـس 1
نمـایش احسـاس با عکـس 1

بی دلیل
در پی سرنوشت
از رو نوشت خط خورده دیگران
تکرار می کنیم تمرین تنهایی را ...

نمـایش احسـاس با عکـس 1
نمـایش احسـاس با عکـس 1

بودن هم بودن های قدیم .. نه اینترنت بود ، نه تلـــفن
فقط نـــگاه بود ،
روبرو .. چشم در چشم ، به همین خلوص
به همــین کیــفیــت .. به همیـــن ســــادگی ../.

نمـایش احسـاس با عکـس 1

نمـایش احسـاس با عکـس 1

آنــــچه در بـــــهار مست

روییــــــد
در قمـــــــــار
با پاییــــــــز

رفت
چـــــــه خــــوب است

چیـــزی
برای باختـــــــن داشتـــــن...

نمـایش احسـاس با عکـس 1

نمـایش احسـاس با عکـس 1

تو و عشقت،قلم را دوست دارم
و طبعِ دفترم را ، دوست دارم

برایت اینکه در نجوا ، شبانه

غزل می آورم را دوست دارم

سحرهای دعایت شاعرم کرد
نمازِ مادرم را ، دوست دارم

شکستم از برایت،بغضِ سرد و
غمِ دور و برم را دوست دارم

پدر را ، مادرت را دوست داری

پدر را ، مادرت را دوست دارم

شفا می خواستم،قلبم شکستی
سلامِ آخرم را ، دوست دارم

وداعی نیست در دل،غیر از اینکه
همین که بهترم را دوست دارم

امیر طاهری

نمـایش احسـاس با عکـس 1

نمـایش احسـاس با عکـس 1

باشی

یا

نباشی

این شب سر می شود ...

اما

این شب کجا

و ان شب کجا ...؟!

سید حسین دریانی

نمـایش احسـاس با عکـس 1

نمـایش احسـاس با عکـس 1

اصلا می دانید فلسفه ی وجودی ِ سرماخوردگی به همین است.
اینکه صدایت بگیرد و کسی پشت گوشی بپرسد: رفتی دکتر؟!

اصلا عطسه و سرفه برای این است که صدایش به گوش کسی برسد.
بلند شود یک چای لیمو برایت دم بکند ... کمی نگران حالت بشود.

گلو درد را بر این منظور نازل کرده اند که ببینی در آن وضعیت ناگوار
چقدر حاضر است روی سلامتی اش خطر کند و بوسه ای نثارت بکند.

سرفه را برای عشق اختراع کرده اند. پنی سیلین بهانه است!

هر آن دیدید از دو نفره ها فقط یک نفرشان سرما خورده است می توانید
به عشق شک کنید. سرما را تنها باید دو نفره خورد!

نمـایش احسـاس با عکـس 1

نمـایش احسـاس با عکـس 1

ناشنــوا بـــاش وقتــی همـــه  از محـــال بـــودن آرزوهـــایــت سخــن مــی گــوینــد. . .

نمـایش احسـاس با عکـس 1
نمـایش احسـاس با عکـس 1

لغت نامه هاى دنیا را باید آتش زد ! جلوى واژه ى نبودن نوشته اند : “عدم حضور شخصى یا چیزى” ؛ همین ! چقدر نبودن تو را ساده فرض مى کنند ؟

نمـایش احسـاس با عکـس 1
نمـایش احسـاس با عکـس 1

سیبی هستی آویزان از شاخه‌ای در آسمان باور کن عابد نیستم عاشقی ناگزیرم که چنین دست‌هایم را به چیدن تو بلند کرده‌ام 
ابوالقاسم تقوایی

نمـایش احسـاس با عکـس 1
نمـایش احسـاس با عکـس 1

سکوت می کنم دقیقه ای ساعتی حتی روزھا … می ایستم این ساعت ھمین لحظه ھمین جا .. به احترام مرگ تمام احساسم  …

نمـایش احسـاس با عکـس 1

نمـایش احسـاس با عکـس 1

یه وقتایی…آدم…
یهویی میفهمه….
چقدر تنهاست …/.

نمـایش احسـاس با عکـس 1

نمـایش احسـاس با عکـس 1

خوش به حال باد گونه هایت را لمس می کند … و هیچ کس از او نمی پرسد که با تو چه نسبتی دارد!
کاش مرا باد می آفریدند تو را برگ درختی خلق می کردند؛
عشق بازی برگ و باد را دیده ای؟!

نمـایش احسـاس با عکـس 1

نمـایش احسـاس با عکـس 1

میان این همه تنهایی سرگردان که نامش را آدمی گذاشته اند همین که نگاه تو برای من است دیگر شکوه ای نمی ماندم وعده بهشت یرای شما میان میان همین آغوش پر گناه به رستاخیز می رسم
نوید توسلی

نمـایش احسـاس با عکـس 1
نمـایش احسـاس با عکـس 1

زندگی … چه برخلاف… چه بی خلاف… چه با خلاف… مـــــــــی گــــــــــــــذرد…

نمـایش احسـاس با عکـس 1
نمـایش احسـاس با عکـس 1

گاهی باید به فاصله ها خوش آمد گفت شاید آمده اند تا بخشی از حماقت هایمان را جبران کنند…!

نمـایش احسـاس با عکـس 1
نمـایش احسـاس با عکـس 1

ذائــــقـــه ام پــیــر شــده بیـــســت ســـالگی ام ؛ طــعـــم پنــجــاه ســــالگـــی دارد…

نمـایش احسـاس با عکـس 1
نمـایش احسـاس با عکـس 1

میدانی مشکل چیست؟ میترسم بگوید دوستت دارم و… من یاد تو بیفتم !…

نمـایش احسـاس با عکـس 1
نمـایش احسـاس با عکـس 1

وقتی آدم یک نفر را دوست داشته باشد بیش‌تر تنهاست. چون نمی‌تواند به هیچ کس جز به همان آدم بگوید که چه احساسی دارد. و اگر آن آدم کسی باشد که تو را به سکوت تشویق می‌کند، تنهایی تو کامل می‌شود…

نمـایش احسـاس با عکـس 1

نمـایش احسـاس با عکـس 1

باز هـــ م سر بســـرِ این دلِ ســاده گذاشتــی! این هـــ م  یکی از شوخی های شـــاد کننده توستــــ ــ ..!

نمـایش احسـاس با عکـس 1
نمـایش احسـاس با عکـس 1

هر چی آرزوی خوبه مال تـــــ♥ـــــو

نمـایش احسـاس با عکـس 1

نمـایش احسـاس با عکـس 1

معذرت خواهی ؛ همیشه به این معنا نیست که تو اشتباه کردی ، و حق با یکی دیگه است . . . معذرت خواهی ؛ یعنی اون رابطه شاید بیشتر از غرورت برات ارزش داشته . . .

نمـایش احسـاس با عکـس 1
نمـایش احسـاس با عکـس 1

خانه های قدیمی را دوست دارم چایی همیشه دم است روی سماور توی قوری در خانه همیشه باز است مهمانی ها دلیل و برهان نمی خواهد غذاها ساده و خانگی است بویش نیازی به هود ندارد عطرش تا هفت خانه می رود کسی نان خشکه ندارد نان برکت سفره است مهمان ناخوانده آب خورشت را زیاد می کند دلخوری ها مشاوره نمی خواهد دوستی ها حساب و کتاب ندارد سلام ها اینقدر معنا ندارد سلام گرگی وجود ندارد افسردگی بیماری نایابی است …
خانه های قدیمی را دوست دارم….

نمـایش احسـاس با عکـس 1
نمـایش احسـاس با عکـس 1

باز یا بسته …
چه فرق می کند؟  پنجره … زخم ِ همیشگی ِ دیوار است…

نمـایش احسـاس با عکـس 1
نمـایش احسـاس با عکـس 1

بوسه میزنم بر آن دست هایی که هیچوقت دستم را رها نکرد بوسه میزنم بر دست های تو مادرم ، پدرم تمام زندگی من !!! به عشق همه پدر مادرا

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Miss maryam✘ ، TurK WolF ، AعطریناA ، Cute+Girl ، nanali ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، **zeinab** ، Armila. ، М Δ ђ ΐ ą ، صوصن ، Hanie...... ، *Ramesh*
آگهی
عالی بودن
پاسخ
 سپاس شده توسط pesare bad
عالیییییییییییییییییییییییی +سپاس
❤خیــــلی سـخته عاشــق کسی باشی که روحشــم خبــر نداشـتته باشه ولی خیلی شرینه عاشــقانه یواشکی نگاهش کنی تو دلت بگی دوست دارم❤

سربزنی خوشحال میشم
شهرک دخترانhttp://urbsgirls.blogfa.com /
کلبه کوچک کودکان سرطانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ilove1320.blogfa.com
http://sherziba.loxblog.comנڵכ ּۅݜتﮧ ﮧاے נڵ
پاسخ
خیلی قشنگ بود
3پاس
مرسیHeart
قلب هم بدون عشق نمی ماند
Heart
پاسخ
cryingcryingcryingتحت تاثیر قرار گرفتم تحت تاثیر تحت تاثیرنمـایش احسـاس با عکـس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط باران20
(21-07-2014، 18:53)تینا(خوش قیافه انجمن) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cryingcryingcryingتحت تاثیر قرار گرفتم تحت تاثیر تحت تاثیرنمـایش احسـاس با عکـس 1

وای عاشق اینجور عکسام مرسی Heart
پاسخ
آگهی
Heart  Heart Heart
پاسخ
خيلى جالب بود ممنون
پاسخ
فوق العاده بودن
 تــو خالـِـه بـآزیــامون هَمیشِـــه مَــرد بــودم
http://s8.picofile.com/file/8295792042/6t9162te90ekkl98le1w.gif
پاسخ
عالیییییییییییییی بود بازم بزار♥♥♥
https://telegram.me/freeconcept

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  « تـالار عکـس نـوشته سـری 2 »
Wink ▼عکـس های #دانشجویی طنز
  عکـس خـراب کـن هـای لـوس !
  【 عکـس هـای تـرولـی 】
  ❣..✿عکـس های قشنگ دختـــــــــــرانه✿..❣
  عکـس هــایــی از سگـــ هـای خیلـی خـوشگـل
Rainbow مدل لباس عروس 2014 --- عکـس
  عکـس متــحرکــــــــــ بــــــ ـ ـ ـ ـ ـاران
  عکـس دُختـــر تنـــهـآ در بآرآن
  تـآلـآر عکـس نـوشتـه هـآی رپ..!

پرش به انجمن: