امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس العمل دخترها وقتی براشون شارژ میفرستی...و چند مطلب خنده داره دیگه :)

دختر خانوم اگه جنبه نداری نخون!

عکس العمل دخترها وقتی براشون شارژ میفرستی...

هزار توماني= وای مرسي عزيزم
دو هزار توماني= واي؛وای مرسي گلم؛فدات شم
پنج هزار توماني=وای ،قربونت برم؛عجيجم؛نفسم؛عقشم
ده هزار توماني=واي مرسي نفسم؛قربوووونت بشم؛عمرم؛گل نازم؛كجايي بغلت كنم اصلا بوست کنم ، بندازمت رو تخت .. + 18
بيست هزار توماني=نه ديگه؛هيشكي ديگه اينقدر احمق نشده كه شارژ بيست هزار توماني بفرسته!

عکس العمل دخترها وقتی براشون شارژ میفرستی...و چند مطلب خنده داره دیگه :) 1
میگن در آینده نزدیک خانوما با زور با آقایون ازدواج میکنن. البته به عمرما که قدنمیدهSmile

اگه این زنه نبود(با اون لباس خاک برسریش)تلویزیون مثل آدم قرعه کشی را نشون میدادSmile

یکی اومده بهم پی ام داده
دلم میخواد بمیرم ..
مرتیکه مگه من عزراییلم ….؟؟ برو بمیر …..!

مورد داشتیم که تو عروسی رفیق دوماد یهوووووو داد زده:
داماد چقدر انتره ، ایشالا مبارکش باد!
عروس ازون بدتره ، ایشالا مبارکش باد 
.
.

دختر خالم،زنگ زده میگه:پسر خاله چرا ADSLمن نیمیره تو اینترنت؟
بش میگم:کدوم چراغا روشنه؟؟؟؟
میگه:چراغ اتاقم و مهتابی آشپزخونه
من : |
مودم : |
تاچ پدِ لپ تاپِ دختر خالم : |

رفتم تو کوچه دارم ماشین می شورم
همسایه مون اومده میگه ماشین می شوری
پ نه پ حوصله ام سر رفته دارم با ماشینم آب بازی می کنم

.

کارنامه ایرانی ها :

زبان انگلیسی = ۱۹

زبان فارسی =۱۳ :|

.

یه فامیل داریم اون زمان که جومونگ نشون می داد
۱۴ هزار تا صلوات نذر کرده بود که جومونگ نمیره
فک و فامیله داریم ؟

اگه حال کردید سپاس نشه فراموشHeartHeart

اههه
چقدر نامردین میاین میبینیدو میرید حداقل یه سپاس بدید

پاسخ
 سپاس شده توسط sadeq sm ، キム尺刀ム乙 ، asma313 ، HeDyE~×~ ، sachli81 ، ندا2000 ، mobina bieber ، maryamam ، mamad doqi ، Sahar joOn17 ، leilajoon♥♥ ، elena.sadr ، farsi1 ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، mity pity ، The Light ، emo-lover ، اگرین1392 ، ashkan 22 ، ~Mahnaz~ ، beauty ، ''HeisEnbErg'' ، Matin Dj ، arian 007 ، آرتـان ، poorzoor ، sina666 ، saeed25/12 ، ایلگار جون ، natalia ، گریس ، 30Ḱᗩᔕ ، Dragon_FM ، #marya# ، tms ، Roshanak1 ، r.hadis ، ~~SARA:HIVA~~ ، کوچول خان ، PARISA ******* ، ♥غم کده♥ ، تآج آسیا ، مهسا000 ، MAHDI 190 ، pegah 13 ، سلاله2255 ، فرنوش22 ، sonia20014 ، زهرا خوشگله ، نیلوفر جوووووووووون ، saas ، -м α є ∂ є- ، ✴❀ мᾄђṩᾄ ❀✴ ، f.goli ، ♥هستی♥ ، irenealireza ، . . . P oo R ! A . . . ، دریا+17 ، darya78 ، an idiot ، *KING* ، parisa y ، ρѕуcнσραтн ، arwin.h ، اشک باران ، Sir Arshia ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، Thyme ، sara mehrani ، ترول ، مریم14 ، زهرا10000 ، Archangelg!le ، ایسان پویا***** ، sina-bnd ، sara جووووون ، نازدخت ، ღمادام ایزابلاღ ، ♥h@di$♥ ، شکوفه2 ، n1379sh ، pouryas ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، $maryam$ ، rana m ، نازنین* ، HediVampire ، رویا استایلز ، Ƒαкє ѕмιƖє ، FurY ، naznazi123 ، ♥farbod♥ ، مژی جون ، نگارو پوریا ، ḲℑℳℐÅ ، gole_pazhmorde ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، پری خانم ، شیدا=هیوا ، teen555 ، ESSE BLACK ، shayan.brd1 ، ma.sr ، REYHANEH JOON ، arbab1376 ، Negin_1379 ، alireza atashin ، sara1100 ، Elena ♥♥♥♥♥ ، دخمل باحال ، ♥SABA♥ ، ~HiSssh~ ، amir hossein.z ، دايانا ، MONESTORE ، setare 92 ، شهرام تتلو ، alishariati2011 ، melina 14 ، نازنین زیودار ، -Edgar ، [ niki ] ، Mïņ̃†êR ، sajjademadi ، darksword ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، white angel ، navisa ، عاشق الکترونیک ، pardis! ، امیر69 ، mo0ozhi ، Arti27 ، ×●SomeOne●× ، ***citi girl*** ، مهشاد* ، سورنا فاول ، ✘PETER✘ ، onlygirl ، BlAcK dAy ، محسن آقا افشانی ، Brooklyn Baby ، batika ، @mahsa078@ ، oktay.j ، rozha77 ، تیک تاک13 ، First Star ، رونیتا ، torklord ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، **zeinab** ، °◦°یـه مـرد تـنـهـا°◦° ، anita299 ، elmira.a ، جيمزباند ، امیر خفن ، MEHRANA MAHDI ، m love f ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، GAME LOVE ، اذیتا ، javad1dell ، paniz tatality ، Nυмв ، **bardia** ، love10 ، میم بده ، fatemeh1375 ، alllii ، ARSHIA CLASH ، ✓SHINE AGAIN✓ ، ℜ. mti ، مهردخت ، پرنسس ارزوها ، šhεïdα ، گندم 76 ، عطرینا ، ★★★melika★★★ ، AMO ، ****دلارام**** ، سونری ، ممدو1 ، نفس گل ، bakhi ، fatemehn ، z800rr ، نفس♥♥♥ ، تیز بال ، KaTwO ، چمان ، ilia 123 ، setareh80 ، spark T ، وینکس ، hanyy ، پرهام 15 ، atefeh1831 ، ♥♥عسل♥♥ ، PORIA.TABARAKBAR@GMAIL.com ، کسی پشت سرم اب نریخت ، هلیا78 ، دلارام جووووووووووووووون ، باران20 ، D E N I Z ، سمیرا۸۰ ، rezaak ، nanali ، صنوبر ، IM JUST TIRED ، -samira- ، ...lili ، kian007 ، ارباب خون خوار ، @AMIN@ 2002 ، @پوریا@ ، الوالو ، deniz turk ، neda381 ، sara006 ، فاطما تیر انداز ، fardin19 ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، بلازا ، __TARSA__ ، alone hasti ، ( DEYABLO ) ، محمدرضا.ر ، !...rana ، !...@dors ، مهدی سامورایی ، دریای بی موج ، .مانیا مانیا ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، حسن CR7 ، آرشاااااااام ، MAIKY2015 ، نیلوفر 2000 ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، sshs 41148 ، NAJY ، لــــــــــⓘلی ، setayesh 1386 ، tamana m ، amir mahdi 1383 ، Aria1122 ، Niyayeshn ، _leιтo_
آگهی
میدونی چیه؟اگه اولش ازدخترانمیگفتی سپاس میدادم!امانمیدم!هاهاهاBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط روناز ، تآج آسیا ، ایسان پویا***** ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، ✘PETER✘ ، ayda1
تکراریش زیاد بودDodgy
پاسخ
من تاهالا هیچ کرخری برام شارز نفرستاده
رفاقت
          تعطیلcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط هلیا78
من هم نفرستادم و ببینم عکس العملش چی بوده
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه تو به توانایی های او ایمان داری...
وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تو باور داره...
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، Dead-Girl
(22-01-2014، 19:47)ارتمیس فاول نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی چیه؟اگه اولش ازدخترانمیگفتی سپاس میدادم!امانمیدم!هاهاهاBig Grin

منم همینطور ^-^
پاسخ
 سپاس شده توسط ayda1
آگهی
باحال بود مرسی
پاسخ
Big GrinBig Grinعالی ادامه بده به کارت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس نوشته هایه خنده دار که تو عمرت هنوز ندیدی جدید جدید(1)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس نوشته هایه خنده دار که تو عمرت هنوز ندیدی جدید جدید(2)

عکس نوشته هایه خنده دار که تو عمرت هنوز ندیدی جدید جدید(3)
پاسخ
خوب بود مرسی ولی در رابطه با اولش وظیفشونه شارژ بفرستن
به سلامتی قشنگترین موسیقی دنیا یعنی صدای قلب کسی که همه ی زندگیمهHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ayda1
(27-08-2014، 8:40)اذیتا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب بود مرسی ولی در رابطه با اولش وظیفشونه شارژ بفرستن

nakheir vazifashon nist khodet borooooooooooooooooooooooooo bekharDodgy
آرزوی خیلیابودم
اما...
قربانی قدرنشناسی یک
نفر شدم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وقتی دخترها بهتون میگن داداش،میدونی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
  تفاوت خنده دار نیمرو درست کردن دخترها و پسرها!!
  زر زر خنده(نسخه 3) (عکسای متحرک شدیدا خنده دار)
  عکس خنده دار جدید خیلی عالیه بدو بیا می ترکی از خنده
  وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! مجموعه : مطالب طنز وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
Wink چت های خنده دار ته خنده بیا میمیری از خنده
  متن خنده دار40کاری که دختران نمی توانند انجام بدهند.اخر خنده
Big Grin وقتی محمدامین کریم پور جای علیشمس خواننده بشه..(اخــــــــر خندس...نیای از دستت رفته)
  کلاس انلاین ما.خیلی خنده داره.نبینی از دست دادی.کلاس خودمون
  طنز خنده دار و باحال انواع داداش ایرونی مجموعه : مطالب طنز و خنده دار طنز خنده دار و

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان