امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کلیپ تصویری تولد همسر مرحوم بنیامین

cryingcryingcryingcrying5بهمن تولد نسیم حشمتی بوده و این کلیپ ماله تولدش که بنیامین فیلم برداری کردcryingcryingcrying

در ضمن بنیامین برای همسر مرحومش ی آهنگ منتشر کرده و برای دانلود میذارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.musicema.com/music/tracks/Benyamin%20-%20Ye%20Khooneh.mp3

cryingcryingcryingcrying
بنیامین همراه با این آهنگ، یادداشت کوتاهی نیز منتشر نمود:

سورپرايز!

بهت قول داده بودم قبل از انتشار آلبوم قطعه ديگه اى منتشر نكنيم. خب به حرفت گوش ندادم، مثل بعضى وقت هاى ديگه كه به حرفت گوش ندادم... بخند و برام انرژى بفرست. بالاخره هفته تولد همينه ديگه... تو نبايد دستمو بخونى... حالا هم از دوستانمون مى خوام هر جا در كنار اين آهنگ دلشون خواست چيزى بنويسند، عاشقانه باشه و هر كسى به عشق خودش بنويسه كه فضا عاشقانه سطح بالا باشه... كه تو هم اگه خواستى و شد كه جايى براى من پيامى بنويسى راحت باشى و بتونى با يه جمله عاشقانه واقعى دوباره منو ببرى تو فضا...
پاسخ
 سپاس شده توسط پریفام 2013 ، ♥نورا♥ ، SabaSadra ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، M ATIN ، mobina bieber ، ارش سلوکی ، narges ziba ، arooos ، nahid♥ ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، Alisaa ، bahare_021 ، ♥غم کده♥ ، shining ، maryamam ، حقوقدان انجمن ، پرییییییییی
آگهی
وای دلم ریش شد. واسه کیه کلیپه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط مبینافرزین ، arooos
خیلی بد بود آهنگ رو که گوش دادم گریه ام در اومدcryingcryingcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیپ تصویری تولد همسر مرحوم بنیامین 1
پاسخ
(28-01-2014، 18:25)SabaSadra نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای دلم ریش شد. واسه کیه کلیپه؟

خود بنیامین فیلم گرفتهcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
واااااااااای.....

منم به همسرم گفتم یاد بگیر بعد مرگم میام میبرمت اگه توهم واسه من از این کارا نکنی!!!!Big Grin

ولی خدایی واقعا اشکمو درآورد!p336
پاسخ
(28-01-2014، 18:43)ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واااااااااای.....

منم به همسرم گفتم یاد بگیر بعد مرگم میام میبرمت اگه توهم واسه من از این کارا نکنی!!!!Big Grin

ولی خدایی واقعا اشکمو درآورد!p336

cry2جدا از شوخی واقعا درد ناکـــــــــــــه
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، گل رز آبی...!!!
آگهی
عزيزه دلم
خيلي جوون مرد
سرنوشته ديگع
اونم قربانيه يكي ديه شد
ممنون
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ
واقعا نارا حت شدم وقتی مردcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

سپاس
پاسخ
ممنون از نظراتتون یه فاتحه براش بفرستیدcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
ای خدااااااااااااااااcryingcryingcryingcrying
کلیپ تصویری تولد همسر مرحوم بنیامین 1دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیپ تصویری تولد همسر مرحوم بنیامین 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان