امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیوگرافی پیت بول + عکس

زندگی نامه پیت‌بول(خواننده معروف آمریکایی)اطلاعات هنرمند
نام اصلی آرماندو کریستین پرز

نام مستعار پیتبول, مستر ورلد واید, مستر تری او فایو

تولد ۱۵ ژانویهٔ ۱۹۸۱ ‏(۳۰ سال)

اصل/ملیت آمریکا

سبک‌ها هیپ هاپ, لاتین, دنس
فعالیت(ها) خواننده, ترانه سرا

مدت فعالیت ۱۹۹۷ تا کنون

آرماندو کریستین پرز (متولد ۱۵ ژانویه ۱۹۸۱، میامی) از خوانندگان هیپ هاپ آمریکایی است.وی کار خوانندگی خود را از سال ۲۰۰۴ به طور رسمی و با بیرون دادن آلبوم میامی آغاز کرد. بیشترین معروفیت وی در سال ۲۰۰۸ و با انتشار آهنگ «من میدونم تو منو میخوای I Know You Want Me» برخوردار شد و از آنجایی که یکی از آهنگ سازان هست برای خوانندگان مختلفی از جمله کوین رادولف, تی-پین, آشر بیت ساخته‌است.

زندگی و کارهای انجام شده

پیت بول در خانواده ی مهاجر کوبایی به دنیا آمد که محیط خانواده او را وادار کرد که اشعار "خوزه ماریت" را فرا بگیرد.اصلیت پیت بول برای کوبا است و از طرفی نیز در میامی در کشور آمریکا متولد شده‌است که این دو ملیتی را می‌توان در پوست سفید و چشمان آبی وی مشاهده کرد.

در دوران جوانی، پدر و و مادر او ازهم جدا شدند و وی بیشتر زندگیه خود را با مادرش گذراند. در ۱۶ سالگی به قاچاق مواد مخدر روی آورد که موجب شد مادرش او را از خانه بیرون بی اندازد و در کانون اصلاح بزرگ شود.پس از آن به حرفه اش که همان خوانندگی بود، تمرکز کرد. در ۲۰۰۴، آلبوم "میامی" را منتشر کرد که آهنگ اول آن «کولو Culo» بود.

این آهنگ توسط لیل جان و برادران دیاز تهیه شده بود که رتبه ی ۳۲ را در آهنگ‌های خوب ورتبه ۱۱ در آهنگ‌های خوب رپ به خودش اختصاص داد.

از معروف ترین آهنگ‌های وی می‌توان به «من میدونم تو منو میخوای I Know You Want Me» , «اونو تعطیل کن Shut It Down» , «دختر برو Go Girl», «سرویس اتاق هتل Hotel Room Service» ,«دیوانه Krazy» و «هی عزیزم Hey Baby» نام برد. پیتبول معمولا با بسیاری از خوانندگان معروف آهنگ خوانده و حتی ریمیکس‌هایی را درست کرده‌است که می‌توان به «دی جی ما را عاشق کن DJ Got Us Fallin' in Love» به همراه آشر , «من اونو دوست دارم I Like It» به همراه انریکه ایگلسیاس و «روی زمین» به همراه جنیفر لوپز نام برد.

پیت بول در سال ۲۰۱۰ آلبومی تمام اسپانیولی با نام «آرماندو Armando» منتشر کرد که به خاطر این آلبوم به عنوان نامزد بهترین آلبوم لاتین قرار گرفت.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی پیت بول + عکس 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی پیت بول + عکس 1

بیوگرافی پیت بول + عکس 1

بیوگرافی پیت بول + عکس 1
cof cof
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH ، ♥گل یخ ♥ ، sp_go ، سفيدبرفي ، T A R A ، iker ، golgandum ، A * L * O * N * E b * o * y ، melodi+ ، னιSs~டεனσή ، فرشته ي كوچولو ، Tina.t.t ، mandi ، kame ، Deltang ، Hengame Plang ، ##شهرزاد## ، pitbul ، white angel ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Apathetic ، عليرضا1 ، ☣VALMMO☣ ، ~JaSmIn~ ، [ niki ] ، @IN$ ، -Nᴇɢᴀʀ-
آگهی
من خیلی خوشم میاد ازش مخصوصا این اهنگی که با ENRIQUEخونده
I MAKE TO GIRLS GO
پاسخ
 سپاس شده توسط AmItiSe ، Sedigh Joon
خییییییییییییییییییلی از خوندش خوشم میاد و تیپشم عااالیه

تختی که هرشب تنها.............

با یادکسی روش بخوابی..........

تخت نیست........................

تابوته...........................!!!
پاسخ
عکساش نیومد!
پاسخ
عکسا نمیاد!
بیوگرافی پیت بول + عکس 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان