امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شایعه مسخره در مورد جونگهیون عضو گروه شاینی

این کره ایی های بیکار اومدن راجع به جونگ هیون عضو گروه شاینی شایعه در اوردن که ایشون با یه دختره  ( بیشعور از خدا بی خبر ) دوسته و با هم قرار میذارن و چند دفعه با هم دیده شدن ولی خوشبختانه ساعاتی بعد از انتشار این شایعه  کمپانی های این دو ستاره خبر رو تکذیب کرده و گفتند: این دو فقط با هم دوستن و تو کلوپ متولدین فروردین ماه با هم هستن چون جفتشون متولد فروردین ماه هستن
خوب شد تکذیب شد وگرنه به شخصه خودم میرفتم کره خرخره دختره رو میجوییدم
در ضمن خودم تو اینجا نبینم کسی به جونگ هیون چپ نگاه کنه هاBig Grin[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شایعه مسخره در مورد جونگهیون عضو گروه شاینی 1 [/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شایعه مسخره در مورد جونگهیون عضو گروه شاینی 1 [/img]حیف که ازم خیلی دوریHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط small rose ، ***sooper star*** ، امــــــیـــــــر راد ، لی مین هو3 ، pink apple ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، 2G4E ، ✓SHINE AGAIN✓ ، DAZZLING BOY
آگهی
یعنی خوشم میاد همچین شایعه ی لوس و مزخرفی رو با این اعتماد به نفس پخش می کنن نمیگن(تو کجا و من کجا) ناراحت میشه گلم تو به بزرگی خودت ببخش
یک رنگ که باشی زود چشمشان را می زنی خسته می شوند از رنگ تکراریت این روز ها دوره ی رنگین کمان هاست!!
شایعه مسخره در مورد جونگهیون عضو گروه شاینی 1
پاسخ
اخی عزیزم ناراحت نباش

خودت هم داری میگی شایعه ولش کن بابا کی باور میکنه
Calming love is like the sun after raine Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط pink apple
نه بابا جونگهیون فقط با کیبومه
شایعه مسخره در مورد جونگهیون عضو گروه شاینی 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان