امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگه عشقتو با یکی دیگه ببینی چکار میکنی؟

Heart 
اگه عشقتو با یکی دیگه ببینی چکار میکنی؟

1-میزنم دهنه یارو را...... میکنم
2-گریه میکنم
3-به درک
4-اصلا این لیاقته منو نداشت
5-خود کشی
6-فقط نگاه میکنم
7-زنگ میزنم به باباش راپورتشو میدم
8-میکشمش
9- اون یارو را میکش
10-خودت بگو

سپاس یادت نرهnky
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، خورشید(عاشق نیوشا ضیغمی) ، saeed25/12 ، fershteh gh ، nahid♥ ، ( DEYABLO ) ، sara mehrani ، گریس ، شایان1382 ، ~~SARA:HIVA~~ ، ♔ Lîfε ιζ βευτιfυl ♔ ، ✘v!☻lent girl✘ ، M ATIN ، atefeh♥ ، shawkila ، arian 007 ، オスイン ، hasti … ، eli2020 ، ḲℑℳℐÅ ، mahdi.ir ، -м α є ∂ є- ، #marya# ، navisa ، shayan.brd1 ، amir hossein.z ، ◄Iяαи► ، asal.hz ، hamid076 ، Blązing~Ŝtąr ، مبینافرزین ، بیتا خانومی* ، یکتا 911 ، Mïņ̃†êR ، N A F A S ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ×●SomeOne●× ، *کاترینا جون* ، سهند 888 ، اریا1 ، lackyguy ، بیتا خانومی*. ، ɱɪɾʌʛє ، Bahar_21 ، مریم14 ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، Navisa. ، negin 20 ، دایی رضا ، キム尺刀ム乙 ، בחור משוגע ، Sмιle ، rezaak ، "SoLmAz RaD" ، 22niusha22 ، behnaz99 ، A General ، BlAcK dAy ، Aesthetic ، sogol15 ، sahar2014 ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، OnLy-HiDdEn ، m.shp ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، narges 021 ، حقوقدان انجمن ، Frozen Girl ، بیتا****** ، اریتان ، Dead-Girl ، marjan00 ، d.m.p.m ، dokhmal khoshkele ، MEHRANA MAHDI ، alone boy boy ، esiesi ، Thyme ، ×Hαρρу Gιяℓ× ، رجب 12354 ، Y@$@M@N ، ຖēŞค๑໓ ، نگین..... ، جوجه طلاz ، بی کس2 ، sama joon ، عطرینا ، SaYe 124 ، ☆♡yekta hidden♡☆ ، زینب رهبر ، ★ASAL-GIRL★ ، ✓SHINE AGAIN✓ ، lovely m ، |•_•|ŋãĥîð ، || Mιѕѕ α.η.т || ، االنا ، mahali ، *یسنا جون* ، 8zahra1 ، Lady.Helma ، Hanie...... ، -Arad- ، چمان ، omidkaqaz ، آراگل ، Cute+Girl ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، roya15 ، tina barbi ، reyhane chegini ، fafa85 ، *مونا* ، elnaz* ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، mih ، -Demoniac- ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، HAMED. ، n.leito
آگهی
نظری نیسcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، オスイン ، دخمل باحال ، بیتا خانومی*. ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، Aesthetic ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، بیتا******
66666666666666
پاسخ
 سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، ✘v!☻lent girl✘ ، オスイン ، בחור משוגע ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Hanie......
انگشت وسـط رو تـقـدیم میکنیم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، ✘v!☻lent girl✘ ، オスイン ، AL2 ، Blązing~Ŝtąr ، کریستال ، marjan74 ، BlAcK dAy ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Sмιle ، Medusa ، Hanie...... ، آراگل ، girl of chaos ، -Demoniac-
خــ☻☻☻☻☻دا جـــ♥♥ون دوســت دآرم به خاطر نعمت هایی که به ما دادی شکرگزارتمHeartShy
پاسخ
 سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، ✘v!☻lent girl✘ ، オスイン
اول یارو می کشم
دومم زندگی اونو نابود می کنم
سومی خودکشی می کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه عشقتو با یکی دیگه ببینی  چکار میکنی؟ 1
می بخشم کسانی که هر چه خواستند بامن با دلم با احساسم کردند
ومرا در دور دست خودم تنها گذاردند ومن امروز به پایان خودم نزدیکم
پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم اهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند

یاد ان دوران خوش باد
نمیدانم چرا منو بردی از یاد
الان هر جا هستی با هر که هستی
ارزو دارم باشی همیشه شاد
پاسخ
 سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، ✘v!☻lent girl✘ ، オスイン ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، بیتا****** ، آراگل
آگهی
10...............
کیلیپ صدامو داری ارمینو نیگاه کن همون کارومیکنم یاشایدم مثل کلیپ نگفته بودی تتلو خودمو جلوش اتیش بزنم ولی امکان این کارخیلی کمه بیشترامکانش هست مثل ارمین طرفو زنده به گورکنمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، ✘v!☻lent girl✘ ، オスイン ، eli2020 ، leilajoon♥♥ ، broken heart ، Aesthetic ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، بیتا****** ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، محدثه74 ، ☆♡yekta hidden♡☆ ، Hanie......
(02-02-2014، 11:38)saeed25/12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

10...............
کیلیپ صدامو داری ارمینو نیگاه کن همون کارومیکنم یاشایدم مثل کلیپ نگفته بودی تتلو خودمو جلوش اتیش بزنم ولی امکان این کارخیلی کمه بیشترامکانش هست مثل ارمین طرفو زنده به گورکنمBig Grin

خدا بدادش برسهBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed25/12 ، ✘v!☻lent girl✘ ، オスイン ، saba sh ، 22niusha22 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، بیتا****** ، ☆♡yekta hidden♡☆ ، Hanie......
1و2و6
عاشق انجمنHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، ✘v!☻lent girl✘ ، saba sh ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، بیتا******
(02-02-2014، 9:05)گرگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه عشقتو با یکی دیگه ببینی  چکار میکنی؟

1-میزنم دهنه یارو را...... میکنم
2-گریه میکنم
3-به درک
4-اصلا این لیاقته منو نداشت
5-خود کشی
6-فقط نگاه میکنم
8-میکشمش
9- اون یارو را می
10-بش میگم(به سلامتی گل افتاب گردون که شبا سرش رو میندازه بایین چون ستاره ها بش چشمک میزنن ولی اون نمیخواد به خورشید خیانت کنه)Rolleyes

سپاس یادت نرهnky
پاسخ
 سپاس شده توسط ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، ✘v!☻lent girl✘ ، オスイン ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، بیتا****** ، عطرینا ، مهدی 1381

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه تو خیابون یکی بهت متلک بندازه چکار میکنی؟؟
Wink اگه بهفمی نفر قبلیت پشتت حرف زده چیکار میکنی؟
  اگه برای اولین بار نفر قبلیتو ببینی چیکار میکنی؟
Wink فک میکنی نفر بعدیت متولد چه ماهیه؟
  دست بکن تو جیب نفرقبلیت!فکر میکنی چی توشه؟
  اگه اعصاب نداشته باشی نفر قبلیت بره رو مخت چیکارش میکنی؟
  اگه نفر قبلیت بخواد خودکشی کنه براش چی کار میکنی؟
  اگه نفر قبلیت بزن تو صورتت چیکارش میکنی؟
  اگه نفر قبلیت بیوفته دستت چیکارش میکنی؟
  اگه نفر قبلی خدای نکرده بمیره، برای شادی روحش چیکار میکنی؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان