امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عكس هاي الناز شاكر دوست

(18-06-2012، 23:13)ململ جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم حسودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کاش خودتون هم جلو آینه ببینین اصلن هم عمل نکرده من عکس بچگیاشم دیدم همینطوره خیلی از اونایی که مخالفشن بدم اومد اه اه اه ...........ممنون آرمین جان بابت عکسادر ضمن آنجلینا خیلی هم دلش بخواد شبیه الناز ما بشهAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

اه اه اه انقدر ازش بدم میاد

آنجلینا جولی دربرابر این ملکه است
سلام لطفا به وبلاگ من سر بزنید و نظر دهید..ممنونم..پشیمون نمیشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.love39.blogfa.com
من برای شما یک عکس از گلزار هم گذاشتم....لینک زیر را کلیک کنید تا ببینید

[img] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.picerz.com/photos/farapix_com_70b94b3222278c1b0147791a607e1718_gatl8666jalyn9qxqf90.jpg [/img]
 سپاس شده توسط sayna ، ارمين2012
آگهی
(11-06-2012، 14:27)سحر. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-06-2012، 9:45)sayna نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دماغ عملی لباشم که بوتاکس زده
خیلی دوست داره شبیه انجلینا باشه
ولی ناخن کوچیکشم نمیشه

جدیده؟مگه لبم بوتاکس میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا اونجا که من میدونم لبو پروتز میکننHuhHuhHuhHuh

لب رو پروتز نمیکنن تزریق میکنن. لبی هم که تزریق بشه اینطوری نیس این لبای طبیعی خودشه
 سپاس شده توسط ارمين2012
اين بدبخت كجا دماغشو عمل كرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدايا راهي نميبينم...آينده پنهان است...اما مهم نيست...همين كافي است كه راه را تو ميبيني ومن تورا...
 سپاس شده توسط ارمين2012
(18-06-2012، 23:13)ململ جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم حسودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کاش خودتون هم جلو آینه ببینین اصلن هم عمل نکرده من عکس بچگیاشم دیدم همینطوره خیلی از اونایی که مخالفشن بدم اومد اه اه اه ...........ممنون آرمین جان بابت عکسادر ضمن آنجلینا خیلی هم دلش بخواد شبیه الناز ما بشهAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

دختر خالته:89:
خوش به حال فرهاد که تلخترین خاطره اش شیرین بود
 سپاس شده توسط ارمين2012 ، ICe Angele
(22-06-2012، 10:44)sajede نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-06-2012، 14:27)سحر. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-06-2012، 9:45)sayna نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دماغ عملی لباشم که بوتاکس زده
خیلی دوست داره شبیه انجلینا باشه
ولی ناخن کوچیکشم نمیشه

جدیده؟مگه لبم بوتاکس میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا اونجا که من میدونم لبو پروتز میکننHuhHuhHuhHuh

لب رو پروتز نمیکنن تزریق میکنن. لبی هم که تزریق بشه اینطوری نیس این لبای طبیعی خودشه

ماشااله همه چشما ضعیفه تزریق کرده تابلو عکسای قدیمیشو ببینین :cool::cool:
:97::97:
 سپاس شده توسط ارمين2012
خيلي زشته ازش متنفرمggreggreggreggreggreggreggreggreggreggreggreggreggreggre
فقطیهتیریمیتونهشادیآورهزندگیباشهBlush
 سپاس شده توسط sayna ، ارمين2012
آگهی
خیلی هم خوشگله عاشقشم البته نظر همتون مهترمه ولی نظر من اینهHeartHeartHeartHeartHeart
عكس هاي الناز شاكر دوست  2
 سپاس شده توسط sajede ، ارمين2012
بازیشوخیلی دوست دارموخصوصاتونقش دخترای بازاریBig Grin
شبیه انجلینانیس ولی خوشگله دیگهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس شده توسط ارمين2012
خیلی نازه مرسی جو جوHeartHeart
موضوع بسته شد و برگردانده شد.
مدیران گرامی، لطفا موضوع های قدیمی که با مشکل مواجه می شوند را ببندند و از حذف آنها خودداری نمایند.
چرا که گوگل نسبت به حذف موضوع های پربازدید و قدیمی حساس هست و برای انجمن خوب نیست.
موفق باشید.
پورمن
لطفا سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، پوزش من را از اینکه قادر نیستم در پیغام خصوصی به این موارد پاسخ دهم بپذیرید.
درصورت هرگونه کند شدن یا خرابی سایت، لطفا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام خصوصی به اینجانب اطلاع دهید.
در صورت شکایت از اقدامات مدیران در پیام خصوصی، نام مدیر، اقدام مورد اعتراض و آدرس صفحه ی انجمن مربوط به اقدام مدیر، را به اینجانب اطلاع دهید تا بررسی گردد.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow کدوم سبیل بیشتر به الناز شاکردوست میاد؟
  وقتی الناز شاکردوست همه موهاشو تراشیده! + عکس
  چهره‌ جدید و جنجالی الناز شاکردوست + عکس
  عکس های الناز شاکردوست
Rainbow عکس های جدید الناز شاکردوست
  عکس قبل و بعد از عمل زیبایی الناز شاکر دوست
  الناز حبیبی رو این شکلی دیده بودید؟اییییییییییییییی
  شباهت برادر الناز شاکردوست با امیرمحمد زند
  گالری عکس های الناز شـآکردوسـت ☺___☻❤
  عکس سر لخت الناز شاکر دوست !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان