امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تخمين زمان مرگ!(بياتوببين كي ميميري)

روز شنبه ، ۵ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۵۰ ساعت ۲۱ و ۴۳ دقيقه و ۱۲ ثانيه است. شما تا آن زمان 56 سال 1 ماه و 16 روز و 0 ساعت و 20 دقیقه و 8 ثانیه فرصت دارید. ترک رفتارهای مخرب مانند سیگار کشیدن می توانید این مدت را بیشتر کند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تخمين زمان مرگ!(بياتوببين كي ميميري) 13
پاسخ
آگهی
من 45 سال دیگه میمیرم Smile  اووووووووووووووووووووووووو 45 سال زندگی
اونـے کـہ واسـہ شُما ادّعا مـے کنـہ
واسـہ بودنِ با مآ دُعا مـے کنـہ!
عآرهـ عزیزم !
پاسخ
دوروغووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
یعنی من در 67 سالگی میمیرم وای نه
مشخصات:سال 1444 روز 2شنبه دی ماه ساعت19 و 46 دقیقه و 20 ثانیه

حلالم کنید :hlp:

(24-03-2015، 21:25)elnaz-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 45 سال دیگه میمیرم Smile  اووووووووووووووووووووووووو 45 سال زندگی

کجاش زیاده تو الان چند سالته راست بگو باشه خوجملم Big Grin
پاسخ
mn 73 ssaleG mimiram
Confused crying Dodgy
تخمين زمان مرگ!(بياتوببين كي ميميري) 13
پاسخ
زمان مرگ شما : روز سه شنبه ، ۳ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۳۷ ساعت ۱۰ و ۲۶ دقيقه و ۰۶ ثانيه است. شما تا آن زمان 43 سال 0 ماه و 26 روز و 8 ساعت و 15 دقیقه و 54 ثانیه فرصت دارید. ترک رفتارهای مخرب مانند سیگار کشیدن می توانید این مدت را بیشتر کند.
شما اکنون حدود ** سال سن دارید که معادل **** روز می باشد همچنین ****** ساعت از عمر شما سپری شده است.
قد : ***
وزن:**
بی ام آی شما: **.**
محدوده مورد قبول برای بی آی ام در گروه سنی شما: ** تا **

دوستان از همین الان خدا نگهدار . #_# 56 شد میمیرم البته دلم می خواست زود تر بمیرم
پاسخ
زمان مرگ شما : روز سه شنبه ، ۲ ام خرداد ماه سال ۱۴۵۸ ساعت ۱۴ و ۵۰ دقيقه و ۳۱ ثانيه است. شما تا آن زمان 64 سال 1 ماه و 26 روز و 20 ساعت و 41 دقیقه و 55 ثانیه فرصت دارید. ترک رفتارهای مخرب مانند سیگار کشیدن می توانید این مدت را بیشتر کند.
شما اکنون حدود 12 سال سن دارید که معادل 4588 روز می باشد همچنین 110119 ساعت از عمر شما سپری شده است
Heart ما دخترا Heart صدامون جــــــیغ  رژامون جـــــیغ   میریم رو اعصاب مثل تــیــــغ
پاسخ
آگهی
در سال 1449 در سن 55 سالگی... 
من می خوام زووووووود تر بمیرم 
پاسخ
قشنگ بود ممنون من 62 سال دیگه عمر می کنم
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تخمين زمان مرگ!(بياتوببين كي ميميري) 13 [/img]
پاسخ
زمان مرگ شما : روز دوشنبه ، ۲۴ ام دی ماه سال ۱۴۵۹ ساعت ۲۲ و ۴۶ دقيقه و ۲۶ ثانيه است. شما تا آن زمان 65 سال 8 ماه و 5 روز و 13 ساعت و 20 دقیقه و 57 ثانیه فرصت دارید. ترک رفتارهای مخرب مانند سیگار کشیدن می توانید این مدت را بیشتر کند.
شما اکنون حدود 14 سال سن دارید که معادل 5441 روز می باشد همچنین 130606 ساعت از عمر شما سپری شده است.
قد : 178
وزن: 65
بی ام آی شما: 20.52
محدوده مورد قبول برای بی آی ام در گروه سنی شما: 19 تا 25

کسی نیست بخواد با من عوض کنه زمان مرگشو؟؟
کسی که زودتر بمیره
پاسخ
زمان مرگ شما : روز جمعه ، ۱۰ ام مهر ماه سال ۱۴۵۶ ساعت ۱۹ و ۳۵ دقيقه و ۳۸ ثانيه است. شما تا آن زمان 62 سال 4 ماه و 20 روز و 10 ساعت و 2 دقیقه و 44 ثانیه فرصت دارید. ترک رفتارهای مخرب مانند سیگار کشیدن می توانید این مدت را بیشتر کند.

زمان مرگ شما : روز جمعه ، ۱۰ ام مهر ماه سال ۱۴۵۶ ساعت ۱۹ و ۳۵ دقيقه و ۳۸ ثانيه است. شما تا آن زمان 62 سال 4 ماه و 20 روز و 10 ساعت و 2 دقیقه و 44 ثانیه فرصت دارید. ترک رفتارهای مخرب مانند سیگار کشیدن می توانید این مدت را بیشتر کند.

تنهایی را ترجیح میدهم

به تن هایی که روحشان با دیگریست . . .
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music • ꒱ سابلیمینال اتاق زمان ☆ ・ྀ༊ ꒰ •
Rainbow صبح بخیر . ظهر بخیر در کدام مدت زمان از خواب پا میشی!؟
  بیا زمان مرگتو ببین
Lightbulb ایده برای زمان بی حوصله بودن
  ترول زمان محرومیتم ۸___۸
  هوش مصنوعی گوگل زمان و احتمال مرگ بیماران را محاسبه می کند
Question اگه میتونستی زمان و به عقب برگردونی یا تو زمان سفر کنی به چه زمانی میرفتی؟؟
  زمان ورود محصولات جدید ایران خودرو
  شکل ماه در زمان تولدتان
  حمام رفتن زمان پدر هايمان.....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان