امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تخمين زمان مرگ!(بياتوببين كي ميميري)

تازه واسه من زد وزنتون نسبت به قدتون کمه
من قدم 172 هستش وزنم 51Huh
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
پاسخ
آگهی
خخخخخخخخخخخخخخخ
بچه هابدوييدثانيه هاداره ميذگره
نگاربدوبري به هري برسي
1ثانيه ازدس داديع
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ
تو خونواده ما همه 58 سالگی میمیرن!!!
آدامـسـبـآ اونـ هَـمٍـهشـیـک بـودَ نٍشـ بَــــو دهــدقــ  زیـرهـ ***پــام لــــهـ مــیکنــــم تــــو کــــه***(نـــدونیــ بــهــترهـ {خـوابـ بَـــــــدمـــیـبیـنیــــــ
پاسخ
I'm A zombie .... I'm already dead ... who is gonna kill me the hell?! it sucks
تخمين زمان مرگ!(بياتوببين كي ميميري) 2
پاسخ
(06-02-2014، 21:35)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی 59 سالگی میمیرمcryingcryingcryingcrying

روز چهارشنبه ، 4 ام آبان ماه سال 1452 ساعت 17 و 54 دقيقه و 55 ثانيه است. شما تا آن زمان 59 سال 9 ماه و 5 روز و 19 ساعت و 52 دقیقه و 49 ثانیه فرصت دارید. ترک رفتارهای مخرب مانند سیگار کشیدن می توانید این مدت را بیشتر کند.

شما اکنون حدود 13 سال سن دارید که معادل 4881 روز می باشد همچنین 117154 ساعت از عمر شما سپری شده است.

نه خیر شما72 سالگی میمیری:59+13 کن ببین چن میشه

(06-02-2014، 21:37)♣♦♠l♥k♠♦♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخخخخخخخخ
بچه هابدوييدثانيه هاداره ميذگره
نگاربدوبري به هري برسي
1ثانيه ازدس داديع

دست رو دلم نزار.......
بش پیام دادم منتظرم جواب بده
هـــــــــه
از این ـــبــــ بعد
طعم شیرین زندگیو
تنهایی حسش میکنم
☻برو ـــــــبـــــــ درکـــ☻
پاسخ
من تو 55 سالگی میمیرمp336
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
آگهی
زمان مرگ شما : روز دوشنبه ، 8 ام شهریور ماه سال 1457 ساعت 06 و 06 دقيقه و 39 ثانيه است. شما تا آن زمان 64 سال 7 ماه و 9 روز و 7 ساعت و 52 دقیقه و 27 ثانیه فرصت دارید. ترک رفتارهای مخرب مانند سیگار کشیدن می توانید این مدت را بیشتر کندBig GrinBig GrinBig Grin هنوز وقت دارم نیکی من از تو بیشتر عمر میکنمBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
(06-02-2014، 21:39)parsakhan7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

I'm A zombie .... I'm already dead ... who is gonna kill me the hell?!  it sucks
Benedetti including Tvhlqm

بچه هاعمره من ماله شما
هر1سال100ميليارد
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ
باحال بود ممنونHeart
عشق داغی است و دوست داشتن پخته شدن داغی یک روز سرد می شود ولی آدم پخته هیچ گاه خام نمی شود Heartکوروش کبیر
پاسخ
(06-02-2014، 21:53)پرنسس گاردنیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باحال بود ممنونHeart
اسپم ندع
سپاس بدع
زمان مرگتوبگوع
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music • ꒱ سابلیمینال اتاق زمان ☆ ・ྀ༊ ꒰ •
Rainbow صبح بخیر . ظهر بخیر در کدام مدت زمان از خواب پا میشی!؟
  بیا زمان مرگتو ببین
Lightbulb ایده برای زمان بی حوصله بودن
  ترول زمان محرومیتم ۸___۸
  هوش مصنوعی گوگل زمان و احتمال مرگ بیماران را محاسبه می کند
Question اگه میتونستی زمان و به عقب برگردونی یا تو زمان سفر کنی به چه زمانی میرفتی؟؟
  زمان ورود محصولات جدید ایران خودرو
  شکل ماه در زمان تولدتان
  حمام رفتن زمان پدر هايمان.....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان