امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خــــــودتـــو نقــــــد کُــــن ^ـــــــــــ^

من یه دخترم پس راحت بگم غــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر قابل توصــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــف هستم
پاسخ
 سپاس شده توسط spent † ، BlAcK dAy ، ▪неизвестный▪ ، bahare_021
آگهی
آدم بسیار شوخی Smile ، درس نمیخونم ولی امسال ریاضی 20 گرفتم ( فک کنم یکی از عجایب هفت گانه باشه ) Big Grin آدم مردم آزاری هستم همه رو اذیت میکنم Tongue هر دو روز یک بار عاشق میشم Big GrinTongue سوتی جلوی من بدی کارت تمومه اینقدر اسکلت میکنم تا دیوونه شی Big Grin آدم شلخته ای هستم ، یه بار جورابم رو ته یخچال پیدا کردم ( دور از چشم مامانم ) Big Grin
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
 سپاس شده توسط spent † ، ▪неизвестный▪ ، BlAcK dAy ، bahare_021
یه کم مردم آزار! -__^
مغرور ! :|
مزخرف ! :|
کمی خسته کننده! -___-
بسیار عصبی و زودرنج! _-_
حسود! ^___^
لطف دارین!
خودم میدونم باس برم بمیرم! شما لازم نیس بگین! ^_______^
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

خــــــودتـــو نقــــــد کُــــن ^ـــــــــــ^ 3
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy ، bahare_021
(03-05-2014، 16:37)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه دخترم پس راحت بگم غــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر قابل توصــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــف هستم

کاملاً غلطهSleepy
پاسخ
(03-05-2014، 16:41)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدم بسیار شوخی Smile ، درس نمیخونم ولی امسال ریاضی 20 گرفتم ( فک کنم یکی از عجایب هفت گانه باشه ) Big Grin آدم مردم آزاری هستم همه رو اذیت میکنم Tongue هر دو روز یک بار عاشق میشم Big GrinTongue سوتی جلوی من بدی کارت تمومه اینقدر اسکلت میکنم تا دیوونه شی Big Grin آدم شلخته ای هستم ، یه بار جورابم رو ته یخچال پیدا کردم ( دور از چشم مامانم ) Big Grin

خیـــــــــلی شــــــآد و شنگولی!
خوش به حـــــآلت!
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

خــــــودتـــو نقــــــد کُــــن ^ـــــــــــ^ 3
پاسخ
من عصبانی بشم سگ میشم متاسفانه و پاچه میگیرم برای همین همه سعی میکنن موقعه عصبانیت دورو بر من نباشن
نفسم میگیردHeart در هوایی که نفسهای تو نیستHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
آگهی
از خودراضی

مغرور

زودرنج

روابط اجتماعیم تعطیل

همینا
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، bahare_021
من دل کندن واسم سخته......احساساتی ام...Heart..
خصوصیت بد ام اگه حس دعوا داشته باشم دعوا میکنم....خخخخBig Grin
خوشم نمیاد کسی بم زور بگهSleepy...
زود دیگران رو میبخشم....Heart
سعی میکنم اگه دیدم دوستم غمگینه.....یا نیاز ب کمک داره.....سعی میکنم بخندونمش.......و بش تا جایی ک میتونم کمک کنمBlush
......

(03-05-2014، 16:41)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه عشق پیرهن کثیفه ک هر 2 روز ی بار عوضش میکنی....؟1!!!
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
1.خیلی شیطونی میکنم همه رو عاجز کردم 2.همه اهنگای انریکه رو حفظم به خاطرهمین اعتماد به نفسم زیادی رفته بالا بقیه رو سوسک فرض میکنم 3.بقیه رو سرکار میذارم حال میکنم ولی کلا عاششششق خودمم:hje::hje::hje::hje::hje:4xv
پاسخ
من یه دختر خوش خندم ولی همیشه به خاطر این خنده هام واسم یه اتفاقی میوفتهcrying
من خودم نمیدونم باید چیکار کنمHuh
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان