امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خــــــودتـــو نقــــــد کُــــن ^ـــــــــــ^

(03-05-2014، 16:41)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدم بسیار شوخی Smile ، درس نمیخونم ولی امسال ریاضی 20 گرفتم ( فک کنم یکی از عجایب هفت گانه باشه ) Big Grin آدم مردم آزاری هستم همه رو اذیت میکنم Tongue هر دو روز یک بار عاشق میشم Big GrinTongue سوتی جلوی من بدی کارت تمومه اینقدر اسکلت میکنم تا دیوونه شی Big Grin آدم شلخته ای هستم ، یه بار جورابم رو ته یخچال پیدا کردم ( دور از چشم مامانم ) Big Grin

کلا تو ادمی؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinخخخ ناراحت نشیا
پاسخ
آگهی
(05-05-2014، 13:05)mohadese iglesias نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2014، 16:41)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدم بسیار شوخی Smile ، درس نمیخونم ولی امسال ریاضی 20 گرفتم ( فک کنم یکی از عجایب هفت گانه باشه ) Big Grin آدم مردم آزاری هستم همه رو اذیت میکنم Tongue هر دو روز یک بار عاشق میشم Big GrinTongue سوتی جلوی من بدی کارت تمومه اینقدر اسکلت میکنم تا دیوونه شی Big Grin آدم شلخته ای هستم ، یه بار جورابم رو ته یخچال پیدا کردم ( دور از چشم مامانم ) Big Grin

کلا تو ادمی؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinخخخ ناراحت نشیا

نه تو خوبی Big Grin

(05-05-2014، 12:56)جمره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دل کندن واسم سخته......احساساتی ام...Heart..
خصوصیت بد ام اگه حس دعوا داشته باشم دعوا میکنم....خخخخBig Grin
خوشم نمیاد کسی بم زور بگهSleepy...
زود دیگران رو میبخشم....Heart
سعی میکنم اگه دیدم دوستم غمگینه.....یا نیاز ب کمک داره.....سعی میکنم بخندونمش.......و بش تا جایی ک میتونم کمک کنمBlush
......

مگه عشق پیرهن کثیفه ک هر 2 روز ی بار عوضش میکنی....؟1!!!

شده دیگه Big Grin
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
بَس کُنیدAngry
اِسپِم نَــــــدید(:
پاسخ
(05-05-2014، 13:21)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بَس کُنیدAngry
اِسپِم نَــــــدید(:

ااااروم باش فرزندم:cool:
پاسخ
(05-05-2014، 13:21)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بَس کُنیدAngry
اِسپِم نَــــــدید(:

اینا همش از من سوال می پرسن گناه من بدبخت چیه ؟
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
(05-05-2014، 13:26)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بَس کُنیدAngry
اِسپِم نَــــــدید(:

اینا همش از من سوال می پرسن گناه من بدبخت چیه ؟

ووووووووووووووووو بابا مایکل جکسون Dodgyبی جنبه Confused
پاسخ
آگهی
خیلی زود قاطی می کنم
خیلی کم پیش میاد بهم بر بخوره ولی اگه بخوره تا کسی که باهام این کارو کرده دیوونه نکنم ول کن نیستم شما بگید چی کار کنم؟
سخته بگی سخته و کسی نباشه بگه چرا؟چته؟چی سخته؟نترس من هستم
سخته سختیاتو تنهایی به دوش بکشی .

خــــــودتـــو نقــــــد کُــــن ^ـــــــــــ^ 4
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
مغرورم
ادم عصبی هستم
وقتی عصبی میشم دیگه دوست و اشنا و نمیشناسم
لج کنم لج می کنم
تا حدودی کینه ایم
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
ارووووووووووووووووووووم وبا نمکم همه کلاس میخوان به خاطر من بیان اون دبیرستانی که من می خوام برم همه رو دوست دارم با هیچ کسی بحث نمی کنم شبانه روز کلا چار پنج ساعت می خوابم عاشق استقلال و فوتبالمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021
اولین خصوصیات بدم-___-

بد دهنم اونم شدیــــــــــــدBig Grin

عادت دارم چیزیوکه مال منه عمرن تقسیمش کنم باکسی حتی عزیزترین کسمExclamation

پرووووووووووووووام شدیدBig Grin

من جونموپارفاقت میدم ولی اگه بهم خیانت شه همونجوری که بردمش بالا به بدترین شکل ممکن میکبونمش زمین ثابت کردمSleepy

تاحدزیادی بامنطقSleepy

وقتی عصبی هستم دورشین ازم چون بدجورفوش میدم قابلیت اینم دارم که بافحشام حامله کنم فرقی نداره مذکرباشه یاموئنثBig Grin

خیلی بخشنده هستم البته اگه دلیلش برام حتی یه درصدم قانع کننده باشه:cool:

احساساتیم شدیییییییییییییییییییییدBlush

همیشه هم ضربه خوردم ازشDodgy

اهاااااااااااااااااااااان مهمترین خصوصیتم شوخم شیطون Big Grin

میگن جذابمTongueBlush

||||||||:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان