امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تست اعصاب-بازی-

(14-06-2012، 15:13)mohamad342 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2012، 11:01)dashsaid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها این ها رو ول کنین

این بازی برین انجام بدید بفهمین بازی یعنی چی !!!!!!!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی راز پشت شیشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://soosankhanoom.com/1390/05/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86-%d8%a8%d8%b3%db%8c%d8%a7%d8%b1-%d8%ac%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d9%88-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d8%b4%d8%aa-%d8%b4%db%8c/
قلبم ریخت یهو یارو میاد

اصلا ترسناک نیست من رفتم
سلام لطفا به وبلاگ من سر بزنید و نظر دهید..ممنونم..پشیمون نمیشید
http://www.love39.blogfa.com
من برای شما یک عکس از گلزار هم گذاشتم....لینک زیر را کلیک کنید تا ببینید

[img] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.picerz.com/photos/farapix_com_70b94b3222278c1b0147791a607e1718_gatl8666jalyn9qxqf90.jpg [/img]
پاسخ
آگهی
وای خیلی ترسیدیم خیلی باحال بود از طرف خانواده ام خیلی تشکر میکنیم ازت عالی بودHeartHeart
در دلم حس غریبی ست که یک مرغ مهاجر دارد

و چه اندوه عجیبی ست که در خلوت دل

یاد یک دوست نباشد که تو را غرق تماشا سازد
پاسخ
عالی بودBig Grinحقه عالی ولی حقه ای که همیشه کارمیکنهTongue
پاسخ
واقعا كه تا5 دقيقه قلبم رو 180 ميزدAngry
پاسخ
خدا رو شکر خراب بود مال من نیومد!!Tongue
ترسناک بود؟چی بود اصلاً؟
(16-06-2012، 2:43)نادیا جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2012، 15:13)mohamad342 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2012، 11:01)dashsaid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها این ها رو ول کنین

این بازی برین انجام بدید بفهمین بازی یعنی چی !!!!!!!!

بازی راز پشت شیشه

http://soosankhanoom.com/1390/05/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86-%d8%a8%d8%b3%db%8c%d8%a7%d8%b1-%d8%ac%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d9%88-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d8%b4%d8%aa-%d8%b4%db%8c/
قلبم ریخت یهو یارو میاد

اصلا ترسناک نیست من رفتم

وای خدا چقدر خنده دار بود.میدونستم یه ریگی تو کفشتونه صدارو کم کردم.خیلی باحال بود من که حال کردم!!!
تست اعصاب-بازی- 5
پاسخ
مردم مردم مردم دست و پام منقبظ شد حسشون نمی کنم
زندگی دو واژه است زندگی و مرگcrying
پاسخ
آگهی
به خاطر اولی دپرس شدم دیگه با این شیشه هه ناک اوت شدمcryingcrying
پاسخ
نزدیک بود سکته قلبی و مغضی دچارم بشه ExclamationExclamation

ولی با حال بود
تست اعصاب-بازی- 5
پاسخ
وای اون دختره تو فیلم جنگیر بود
قلبببببببببببببببببببببببببببببببببببببمcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ
واسه منم نمياد تو رو خدا يكي بگه چه جوريهHuh

اين جوري كه شما مي گيد پس همون بهتر كه نيومد
اسمم احمدرضاست دوست دارم خلبان هواپيماي مسافربري بشم اگه نشد مهماندار
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تست اعصاب
Heart تاثیر دعوای پدر و مادر بر رفتارها و اعصاب کودکان و نوجوانان
  مخصوص طرفدران زد بازی چالش زد بازی
Wink مجموعه ی شما رو اعصاب مايی مثل... ( جدید جدید ، حتما نگاه کنید )
  دخملایی که اعصاب ندارن ببینن بلکه درمان بشن!!
Rainbow شما رو اعصاب مایی مثِ...
  نمره اعصاب شما چند است؟
Brick تست اعصاب (بیا تو)
  بازیگراام اعصاب ندارنا+عکس☺☺
  یه دخی بی اعصاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان