امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تست اعصاب-بازی-

سلام این یه بازی جالب هس برای تست اعصاب هست
اگر بتونین از مرحله 3 به مرحله بالاتر برسین
معلوم میشه اعصابتون قوی هس
من تا مرحله 4 بیشتر نتونستم برم
ببینم شما چه کار میکنین
باید نقطه آبی رو به قرمز برسونین
فقط هم باید از روی خط زرد حرکت کنین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://fun.sdinet.de/flash/games/lab.swf

باید اسپیکرتون روشن باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، خلیلی ، * Exceptional girl * ، فرزانم ، bahare_021 ، Lordlas ، همنفس ، Ali MuSiC ، *larmes de Feu* ، AmItiSe ، ღeternal Loveღ ، cute flower ، mohammadreza... ، trplh ، mohamad66 ، txxt ، FrOzen あHeArt ، The Ginkel ، art ، Kamila❤ ، zaynab ، ALA ، pegiti ، behnaz99 ، னιSs~டεனσή ، reza u? ، parya2 ، raha3000 ، aliedge ، narges ، white angel ، mohammad ali ، mahsa_joon ، 卐WaffenSS卐 ، armitalove ، eagle2 ، عاطفه70 ، -_- kimiya ، Bardia137 ، یـــــــــاس ، KOH ، MINA JOON ، saraaslani ، mehrasa2012 ، Senator✘Strong ، ...asall... ، lover girl ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، R gh ، *setare* ، آرمان*** ، علی جوکر ، دختر باهوش ، Mason ، MissLone ، بهاره 1377 ، ★MoRpHeUsS★ ، مارشال ، s /a/m/a/n/@nri ، noora91 ، R.t.R.d ، sjmmc ، ♥♥♥diamonds♥♥♥ ، parnia tajik ، ارشیدا ، All out of love ، 000sara ، 1378alireza ، SANY ، رزمی کار ، نهال---- ، نانا جون ، giabaipi@emeil.ir ، AFARIN1379 ، امیرحسین79 ، ☣VALMMO☣ ، **R.H** ، kittyjoon ، parsa_578 ، яᎧмιиα ، sasa. ، ♠▒DERAGON▒♠ ، ♥ سارا ♥ ، گیسو کمند2 ، ЯèŽvÀń ، یگانه 777 ، banoye qam ، ♥♥♥lost love♥♥♥ ، anna ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، farnosh ، SABER ، محمد2000 ، alirezal ، glembert girl ، بهرخ ، تراختور ، arslan001 ، ^BaR○○n^ ، šhεïdα ، آرمین *** ، houman ، شکوفه2 ، zolale qasemi ، HeDyE~×~ ، رهــ ـ ــا ، ♥jennifer lopez ، ☻امیرحسین☻ ، I r A n ، zahra770 ، الکسا ، سایه 72 ، ناديا ، melodicl ، W O L F ، T A R A ، D-: ، ωøŁƒ ، امیرحسین ، آلوین ، ~Mahnaz~ ، radmehr rad ، **MOHAMMAD** ، roxi ، تیناجونی ، بنز باز خسته ، ✘ คl๏ภє ✘ ، rromina ، atefeh♥ ، ^gĥàŻáĽ^ ، P e D i ، bahar03 ، alireza2099 ، elena.sadr ، بهراد. ، *گوجه سبز* ، karona ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، باقالی و فسقلی ، *Armila* ، ×●SomeOne●× ، میم بده ، محدثه مرویان ، ملیکاخانم ، دوست مهربان ، I LOVE YOU FARHAD ، sosun24 ، mj7 ، نسترن jc ، ***Z.E*** ، FurY ، TARA* ، ye$shim ، Meteorite ، *mehrzad* ، ▪неизвестный▪ ، نازنین* ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، spent † ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، ❤уαѕαмιη❤ ، an idiot ، ارش خان ، || Mιѕѕ α.η.т || ، キム尺刀ム乙 ، llamirll ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، Cigarettes.at.daybreak ، Interstellar ، دختر تنها12 ، کاترینا جون ، Shervin_ST ، ḲℑℳℐÅ ، سارا گل فخرابادی ، mr.destiny ، mahali ، Sadaf 2014 ، ارام دل ، دریای بی موج ، ♒Oνєя Ɗσѕє♒ ، fakhte ، sany jooooon ، باران20 ، mehrdadno ، Archangelg!le ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، پرهام 15 ، nazanin-a
آگهی
من رفتم اسپیکر روشن کنید میمیرید
سکوت کن و تنها باش Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، txxt ، Albert wesker ، samin90 ، Bardia137 ، دختر آسماني ، R gh ، *setare* ، علی جوکر ، دختر باهوش ، noora91 ، šhεïdα ، نهال---- ، sasa. ، سایه 72 ، ♠▒DERAGON▒♠ ، رهــ ـ ــا ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، I LOVE YOU FARHAD ، ye$shim ، دریای بی موج ، TARA*
واای خدا این چی بود دیگهcryingcryingcryingcryingcrying
قلبم وایستاد,سکته کردم مرده شوره قیافشو ببرنDodgy
واای خدا این چی بود دیگهcryingcryingcryingcryingcrying
قلبم وایستاد,سکته کردم مرده شوره قیافشو ببرنDodgy
تست اعصاب-بازی- 1
پاسخ
 سپاس شده توسط همنفس ، نادیا جون ، klinic ، txxt ، خلیلی ، maede yaghobi ، white angel ، noora91 ، Bardia137 ، *setare* ، R gh ، علی جوکر ، پارسادوسانتوس ، šhεïdα ، sasa. ، سایه 72 ، رهــ ـ ــا ، نوشین112 ، I LOVE YOU FARHAD ، яᎧмιиα ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، *sahel* ، mr.destiny ، دریای بی موج ، TARA*
اقا من ری......م توی خودم
من احساس سکته دارم
when everything is wrong you meke it right
موقیی همه چیز اشتباه است تو درستشون کن
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، txxt ، noora91 ، яᎧмιиα ، *setare* ، lover girl ، MissLone ، šhεïdα ، 000sara ، الیزابت2 ، رهــ ـ ــا ، تیناجونی ، I LOVE YOU FARHAD ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، mr.destiny ، دریای بی موج ، TARA* ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
خواهش می کنم افرادی که بیماری قلبی ندارن این بازی رو نکنن

از این جور بازی های فکری زیاد بازی کردم به نظرم این بازی ها کاملا نامناسب هست موقعی که ادم تمام تمرکزش رو میزاره رو اون بازی یه دفعه یه عکس وحشتناکی میاد وست خوب ادم میمیره

من که مو های بدنم سیخ شده بود مرحله 3 رو تموم کردم
پاسخ
 سپاس شده توسط همنفس ، نادیا جون ، AmItiSe ، txxt ، Albert wesker ، zaynab ، samin90 ، *setare* ، R gh ، گل سا ، noora91 ، R.t.R.d ، 000sara ، n.nazanin ، zahra! ، ωøŁƒ ، رهــ ـ ــا ، بنز باز خسته ، I LOVE YOU FARHAD ، Thyme ، فاطمه خانم ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، mr.destiny ، TARA*
قلبم وایستاد,سکته کردم مرده شوره قیافشو ببرن
دارم میمیرم مامانی
وای خدا
ضربان قلبم وایسادcryingcrying
سخت است حرفت را نفهمند و
سخت تر این است که حرفت را اشتباهی بفهمند.
حالا می فهمم که خدا چه زجری می کشد وقتی
این همه ادم حرفش را که نفهمیدند هیچ اشتباهی هم فهمیدند...
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، نادیا جون ، txxt ، *setare* ، R gh ، noora91 ، ملیکاخانم ، 000sara ، ωøŁƒ ، رهــ ـ ــا ، I LOVE YOU FARHAD ، Thyme ، mr.destiny ، دریای بی موج ، TARA*
آگهی
BlushBlushBlushBlushTongueمن که خودم نترسیدم اصلا
پاسخ
 سپاس شده توسط Bardia137 ، *setare* ، رهــ ـ ــا ، بنز باز خسته ، تیناجونی ، I LOVE YOU FARHAD ، دریای بی موج ، TARA*
این چی بود مردم ش.....شیدم تو خودم
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، پیام استقلالی ، txxt ، maede yaghobi ، *setare* ، R gh ، ωøŁƒ ، رهــ ـ ــا ، I LOVE YOU FARHAD ، mr.destiny ، دریای بی موج ، TARA*
وایییییییی خیلی ترسناک بود صدای لپ تاپ هم زیاد بود یک دفعه اومد وایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی هنوز هم قلبم تند تند میزنهcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، نادیا جون ، txxt ، Bardia137 ، *setare* ، R gh ، sasa. ، ωøŁƒ ، رهــ ـ ــا ، ayshaaa.1381 ، I LOVE YOU FARHAD ، mr.destiny ، دریای بی موج ، TARA* ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
واسه من نمیادUndecidedUndecidedUndecidedcryingcrying دارم میترکم از کنجکاویcrying
Fuck
LiFE
پاسخ
 سپاس شده توسط txxt ، *setare* ، amin31 ، رهــ ـ ــا ، D-: ، I LOVE YOU FARHAD ، TARA* ، دریای بی موج ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، nazanin-a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تست اعصاب
Heart تاثیر دعوای پدر و مادر بر رفتارها و اعصاب کودکان و نوجوانان
  مخصوص طرفدران زد بازی چالش زد بازی
Wink مجموعه ی شما رو اعصاب مايی مثل... ( جدید جدید ، حتما نگاه کنید )
  دخملایی که اعصاب ندارن ببینن بلکه درمان بشن!!
Rainbow شما رو اعصاب مایی مثِ...
  نمره اعصاب شما چند است؟
Brick تست اعصاب (بیا تو)
  بازیگراام اعصاب ندارنا+عکس☺☺
  یه دخی بی اعصاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان