امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

» سـوتـیـکده «

معلممون قدش کوتاه بود مانتوشم شبیه مال ما بود یکی محکم زدم پس کلش گفتم :ابله برو سرجات الان این معلم روانی میاد عقدشو رو ما خالی میکنه
برگشت جوری نگاهم کرد که هنوزم شبا کابوس میبینم
عاشق زندگی
والبته
.
.
.
U.KISSHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط دریای ارامش ، دوست مهربان ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، baxbu ، melodicl ، † αƖιєη † ، rezaak ، mahshad. ، leilajoon♥♥ ، 7383 ، BlAcK dAy ، Mohammad 77 ، فازت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ، ~Mahnaz~ ، sara mehrani ، جیگربلایی(حسنیه) ، ارشيا(دختر) ، Berserk ، RєƖαx gнσѕт ، HediVampire ، شکوفه2 ، هیوا1 ، tamoko89 ، پری خانم ، Roxanna ، __mooni__ ، mahru ، Mason ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، yasaman14 ، آیلی جوون ، ترانه 13 ، ✘Sᗩℳℱᗩℬ✘ ، ✘Nina✘ ، nanali ، naznin m 77 ، ROSHA♡Snow Princess♡ ، Sanita.p ، D E N I Z ، bari ، ریحون بنفش ، طهورا84 ، عشق سلنا ، R@H@ joon ، vampire whs ، ѕтяong ، み£∂ɨע£ ، جوجه کوچول موچولو ، sama00 ، شب بو ، _leιтo_ ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
یه بار اومدم بگم دمپایتو از پات درار گفتم دمپایتو از کفشت درارUndecided
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url][url=http://www.google.co.uk/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=fAePFQtCY06aHM&tbnid=dcbcYZ0pzyz6oM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fmika.miyanali.com%2Fgallery%2F73&ei=FQ-bU4O9LoS_O6WDgNAE&psig=AFQjCNHjx5cvGObBrtxI0RDmoh6gFXnDBg&ust=1402757238253144]» سـوتـیـکده « 2
پاسخ
 سپاس شده توسط تیلور خوشگله ، دوست مهربان ، marjan74 ، † αƖιєη † ، rezaak ، BlAcK dAy ، فازت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ، ~Mahnaz~ ، جیگربلایی(حسنیه) ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، هیوا1 ، D E N I Z ، bari ، ♡ J◯乙丹 ♡ ، R@H@ joon ، ѕтяong ، K33 ، شب بو ، Roxanna ، єη∂ℓєѕѕღ
سوتی خاصی نیس
فقط پارسال تو جشنواره موسیقی جلو چشم تقریبا دویست نفر داشتم سنتور میزدم آخرش دو تا نت رو گند زدم .همینــ
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak ، BlAcK dAy ، فازت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ، هیوا1 ، پری خانم ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، Sanita.p ، D E N I Z ، bari ، Mason ، ریحون بنفش ، ÆҐÆŠĦ ، ѕтяong ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، شب بو ، Roxanna ، єη∂ℓєѕѕღ
داشتم به یه موضوعی که عکس بود نظر میدادم بعدا فک کردم داخل بخش گفت و گو آزادم بعدا براش نوشتم بهتره این جور مطالب رو که عکس داره بذاری داخل بخش تصاویر دیدنی....

آقا ما تو بخش تصاویر دیدنی بودیم.بعد 4 دقیقه که دیگه مطلب گم کردم دیدم داخل تصاویر بودمBlushBlushBlush
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط Park Heun Ae ، rezaak ، BlAcK dAy ، فازت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ، هیوا1 ، D E N I Z ، bari ، ریحون بنفش ، ѕтяong ، شب بو
داشتیم از زیر گذر رد میشدیم گفتم بابا از زارگو زیر (منظورم زیر گذر بود)عاقا 1 هفته سوژه خنده ملت بودیمBig Grin
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط دریای ارامش ، rezaak ، BlAcK dAy ، hanie directioner ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، شکوفه2 ، هیوا1 ، tamoko89 ، پری خانم ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، آیلی جوون ، ღSηow Princessღ ، Sanita.p ، D E N I Z ، ♡ J◯乙丹 ♡ ، ریحون بنفش ، ѕтяong ، K33 ، شب بو ، melika_26 ، _leιтo_ ، єη∂ℓєѕѕღ ، _ƇRAƵƳ_
اومدم به دوستم بگم کتابتو بامن عوض میکنی؟

گفتم با من ازدواج میکنی؟BlushBlushBlush
lovefs10
پاسخ
 سپاس شده توسط دوست مهربان ، دریای ارامش ، تیلور خوشگله ، ^gĥàŻáĽ^ ، rezaak ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، "mobina" ، هیوا1 ، پری خانم ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، آیلی جوون ، mr.destiny ، D E N I Z ، bari ، ♡ J◯乙丹 ♡ ، nanali ، ریحون بنفش ، ѕтяong ، K33 ، شب بو ، _leιтo_ ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
داشتم به فیلم لوراکس فکر میکردم بعد رفتم پسر خالمو صدا بزنم گفتم لوراکس بیا این جا!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پیر شدیم ولی بزرگ؟نه!
پاسخ
 سپاس شده توسط دریای ارامش ، تیلور خوشگله ، rezaak ، BlAcK dAy ، ~Mahnaz~ ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، Berserk ، هیوا1 ، پری خانم ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، Sanita.p ، D E N I Z ، bari ، ریحون بنفش ، R@H@ joon ، ѕтяong ، єη∂ℓєѕѕღ
یه بار اومدم بگم کاشکی مامانم موبایلمو اورده باشه گفتم کاشکی موبایلم مامانمو اورده باشه........
[/url][url=http://www.google.co.uk/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=fAePFQtCY06aHM&tbnid=dcbcYZ0pzyz6oM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fmika.miyanali.com%2Fgallery%2F73&ei=FQ-bU4O9LoS_O6WDgNAE&psig=AFQjCNHjx5cvGObBrtxI0RDmoh6gFXnDBg&ust=1402757238253144]» سـوتـیـکده « 2
پاسخ
 سپاس شده توسط baxbu ، rezaak ، BlAcK dAy ، ~Mahnaz~ ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، شکوفه2 ، هیوا1 ، پری خانم ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ✘Sᗩℳℱᗩℬ✘ ، Sanita.p ، D E N I Z ، bari ، ♡ J◯乙丹 ♡ ، ریحون بنفش ، *مونا* ، ѕтяong ، جوجه کوچول موچولو ، شب بو ، melika_26 ، _leιтo_ ، єη∂ℓєѕѕღ
محرم بود ....
اومدم تو جمع دوستا خواستم بگم محرمتون تسلیت گفتم محرمتو مبارک!!
Big Grin
سایه2 هستم
» سـوتـیـکده « 2

Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak ، BlAcK dAy ، __mooni__ ، شکوفه2 ، هیوا1 ، پری خانم ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، mr.destiny ، Sanita.p ، D E N I Z ، ♡ J◯乙丹 ♡ ، ѕтяong ، جوجه کوچول موچولو ، شب بو ، _leιтo_ ، єη∂ℓєѕѕღ
استاد فارسیمون فامیلیش بیطرف بود.بهش گفتم اقای باطرف اجازه؟؟Big GrinBig GrinBig Grincryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط الیکا0 ، rezaak ، BlAcK dAy ، هیوا1 ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، آیلی جوون ، mr.destiny ، naznin m 77 ، Sanita.p ، D E N I Z ، bari ، ریحون بنفش ، ѕтяong ، جوجه کوچول موچولو ، _leιтo_ ، єη∂ℓєѕѕღ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان