امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی!

کویر-دریا-جنگل!؟؟؟؟

1کویر: اگرعاشق کویرهستید!انسانی ارام وعاشق کاروخانواده هستید!هرکاری را اغازکنیدبه انجام میرسانید!وبه جمع شادی میبخشید!Wink
به راحتی بادیگران ارتباط برقرارمیکنید!ازنظرمنطق واندیشه بالغ ودارای تعادل هستید!
مراحل سخت زندگی رابه خوبی پشت سرمیگذاریدTongue افرین!

2دریا!دردرون خودترس ونگرانی دارید!هراس ازنرسیدن به ارزوها.هنوزدرزندگی خودبه تعادل نرسیده اید!Undecided ناگهان کنترل خودراازدست میدهید!وکاملادراختیاراحساسات قرارمیگیرید!
وخیلی زودبه دیگران اعتمادمیکنید!Dodgy

3جنگل:رویایی هستیدودارای افکارپریشان!تنهایی رادوس دارید تصمیم قطعی گرفتن برایتان دشوار است
وقت صرف کردن برای رسیدن به هدف برایتان دشوار استHuh
قابل پیش بینی نیستیدلحظه ای شادولحظه ای غمگینSleepy

خودم ک دریا!cong
ماکه قراره پروانه شیم بزا

دنیاتامیخوادپیله کنه!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، mo0ozhi ، hanieyh ، ♥h@di$♥ ، PARS TAK ، زهرا10000 ، z2000 ، ❤R@TA❤ ، @mahsa078@ ، عاشق الکترونیک ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، *negin24* ، ○°łåmýå°○ ، み£∂ɨע£ ، مهدی1381 ، @پوریا@ ، sama00 ، دریای بی موج ، яešρıиα ، Nike 2 ، mrymii.gh ، *Ramesh* ، sina34916 ، _leιтo_ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، βάરãɲ ، موناجون خوشگل
آگهی
جنگل:رویایی هستیدودارای افکارپریشان!تنهایی رادوس دارید تصمیم قطعی گرفتن برایتان دشوار است
وقت صرف کردن برای رسیدن به هدف برایتان دشوار است
قابل پیش بینی نیستیدلحظه ای شادولحظه ای غمگین
پاسخ
 سپاس شده توسط rana m
[quote pid=1579374 dateline=1392894987]
2دریا!دردرون خودترس ونگرانی دارید!هراس ازنرسیدن به ارزوها.هنوزدرزندگی خودبه تعادل نرسیده اید!Undecided ناگهان کنترل خودراازدست میدهید!وکاملادراختیاراحساسات قرارمیگیرید!

[/quote]

(20-02-2014، 14:16)undefined نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نکرد من از سکوت موریانه ها میترسم
پاسخ
 سپاس شده توسط rana m ، sina34916
دریا!دردرون خودترس ونگرانی دارید!هراس ازنرسیدن به ارزوها.هنوزدرزندگی خودبه تعادل نرسیده اید!Undecided ناگهان کنترل خودراازدست میدهید!وکاملادراختیاراحساسات قرارمیگیرید!
وخیلی زودبه دیگران اعتمادمیکنید!
دوست دارم یه سنگ بردارم و روی اون بنویسم: دلم برات تنگ شده و اونو محکم بکوبونم توی سرت تا بفهمی که فراموش کردن من چقدر سخت و دردناکهcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط rana m
3جنگل:رویایی هستیدودارای افکارپریشان!تنهایی رادوس دارید تصمیم قطعی گرفتن برایتان دشوار است 
وقت صرف کردن برای رسیدن به هدف برایتان دشوار استکدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی! 1
قابل پیش بینی نیستیدلحظه ای شادولحظه ای غمگین
کدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط rana m
دریــــــا
پاسخ
 سپاس شده توسط rana m
آگهی
هستم2
پاسخ
 سپاس شده توسط rana m
1کویر: اگرعاشق کویرهستید!انسانی ارام وعاشق کاروخانواده هستید!هرکاری را اغازکنیدبه انجام میرسانید!وبه جمع شادی میبخشید!کدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی! 1
به راحتی بادیگران ارتباط برقرارمیکنید!ازنظرمنطق واندیشه بالغ ودارای تعادل هستید!
مراحل سخت زندگی رابه خوبی پشت سرمیگذاریدکدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی! 1 افرین!
[ اینم یه نوشیدنی خنک که تو تابستون میچسبه D: ]
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پاسخ
 سپاس شده توسط rana m
دریا!دردرون خودترس ونگرانی دارید!هراس ازنرسیدن به ارزوها.هنوزدرزندگی خودبه تعادل نرسیده اید!Undecided ناگهان کنترل خودراازدست میدهید!وکاملادراختیاراحساسات قرارمیگیرید!
پاسخ
 سپاس شده توسط rana m
دریا و جنگل هردو...هردوتاش هم کاملا درستهUndecided
Dodgyدلت میاد بهم 3پاس ندی؟؟؟؟
گریه میکنماااااااp336
bo0o0sss.blogfa.com =اگه تونسی برو ببین
پاسخ
 سپاس شده توسط rana m

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دخترا بگین کدوم^_^
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  اولین حیوانی که در این تصویر می بینید بیانگر شخصیت شماست؟
  با این تست ب شخصیت درونیتون پی ببرید!
  این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس
  دوست داری همسرت کدوم خصوصیات رو داره
  کدوم خوشمزه تره؟!
Tongue کدوم خوراکی؟
  بگویید از چه رنگی تنفر دارید تا شخصیت‌تان را متوجه بشید!
  ویژگی های شخصیت خود را مطابق جوابتان بیابید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان