امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من بهترین دختر واسه تو!.....................تو بهترین پسر واسه من!

من بهترین دختر واسه تو!.....................تو بهترین پسر واسه من! 1
تو یه پسری!
اگه برام غیرتی نشی
اگه روم حساس نباشی
اگه ته ریش نداشته باشی
اگه باهام مهربون نباشی
اگه بهم اخمای کوچولو نکنی
اگه وقتی شالم رفت عقب نگی اونو بکش جلو
اگه دستمو محکم نگیری
اگه نگی هرکاری کردی راست بگو تا ببخشمت
اگه سر به سرم نذاری
اگه قربون صدقم نری
اگه نگرانم نشی
اگه بهم نگی عروسک من
اگه نگی من مهمم که میگم خوبی
اگه ...
اون موقع که من دیگه دیوونه و عاشقت نمیشم
من عاشق اینم که تو یه مرد کامل باشی!مرد من!
اممما!!!ا
من یه دخترم
اگه خودمو لوس نکنم
اگه باهات قهر نکنم و ناز نکنم
اگه وقتی چشات میچرخه از حسودی دیونه نشم
اگه از نظر دادنات خوشحال نشم
... اگه به خاطر تو به خودم برسم
اگه سر به سرت نذارم
اگه برات گریه نکنم
اگه لب و لوچه آویزون نکنم تا بغلم کنی
اگه بهت نگم آقامون
اگه برات مظلوم بازی درنیارم
اگه از سرو کولت نرم بالا
اگه برات عشوه نیام
اگه گوشتو نپیچونیم و نگم تو فقط مال منی
اگه ناغافل دستاتو نگیرم
اگه وقتی کار بدی کردم با ترس بهت نگم
اگه لج بازی نکنم
اگه...
اونوقت توام دیوونه و عاشق من نمیشی تا اونکارارو برام بکنی!
تو من رو خانوم میخوای!
خانوم تو
من و تو همون آدم و حواییم!بیا جاهامونو عوض نکنیم!
تو صلابت نگه دار من لطافت
من نجابتمو نگه دارم توام نگاهتو
بیا سعی کنیم بهترین هم باشیم!
من بهترین دختر واسه تو!
تو بهترین پسر واسه من!
نمیگم دوستت دارم
نمیگم عاشقتم
می گم دیونتم اگه یه روز ناراحتت کردم بگی بیخی دیونست...
پاسخ
 سپاس شده توسط ~HiSssh~ ، BlAcK dAy ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، hasti … ، mahsa01 ، شهرام تتلو ، mo0ozhi ، روناك عاشق ، saeed25/12 ، sara-ice girl ، نیلوفر جوووووووووون ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، سی سی♥ ، دریا+17 ، sara1112 ، -khoRshid ، *Armila* ، sara mehrani ، melika77 ، ★~Ѕдула~★ ، baran 18 ، maryamam ، نازدخت ، Roshanak1 ، mahdi1441 ، ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ ، natalia ، amir hossein.z ، . . . P oo R ! A . . . ، گریس ، ×●SomeOne●× ، sweet love ، [ niki ] ، hanieyh ، @adrian@ ، ḲℑℳℐÅ ، mamali.anonymous ، -atena- ، mohammad31 ، m love f ، ~~SARA:HIVA~~ ، † αƖιєη † ، noosha joon ، هاناجون ، sara جووووون ، -м α є ∂ є- ، darya78 ، mahdi f.m ، ...asall... ، ♥h@di$♥ ، kimia20 ، ZAHRA LOVE 1D ، shawkila ، bieber fan ، *aisan* ، an idiot ، asal.hz ، سووگند ، Thyme ، Andrea ، رومینا اتیش پاره 1 ، ( DEYABLO ) ، .. ReZa .. ، bahar03 ، ✘PETER✘ ، عاشق الکترونیک ، ~Mahnaz~ ، DiReCtIoNeR GiRl ، املیا ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، elena.sadr ، اب پری2 ، ana16 ، پری خانم ، Ati-74 ، Ðαяк ، bahare_021 ، NeginNg ، #marya# ، ❤R@TA❤ ، ارشیا(دختر) ، Mᴏʙɪɴᴀ ، ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞ ، $hanane$ ، jojooooooo21 ، افشین21 ، نگیسا ، فاطمه خانم ، ستاره 15 ، r.hadis ، www.sara.love ، pesare_e_bad ، negin2000 ، *!hasti!* ، sogol15 ، زهرا10000 ، batika ، عقاب2 ، parisa16 ، فانتا ، ɱɪɾʌʛє ، spent † ، اناهی ، دختر باحال ، یلدا عبدی ، یاس-tatal ، هستی0611 ، ຖēŞค๑໓ ، F A R D I N ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، M ATIN ، ღ narges ღ ، teen555 ، REYHANEH JOON ، broken heart ، ღ♥ღ ...پتــــــــ و متــــღ♥ღ ، *...J U S T I N...* ، armit ، இFATEMEHஇ ، l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، نازنین زیودار ، محمد24********** ، farzguee ، سحر سادات بانو ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، HediVampire ، parisa y ، حقوقدان انجمن ، نفس. ، samira malik ، marjan74 ، Shervin_ST ، pink apple ، mina006 ، _єяяσя_ ، تینا 45 ، کلوپاترا ، キム尺刀ム乙 ، آرمیتا18 ، rezaak ، m.abdollahi ، (^_^)Negar Styles ، prds ، Ξrιc logιc ، OGAND$ ، M@HrOkh ، Elena79 ، Sмιle ، hanie directioner ، ★ASAL-GIRL★ ، hidden ninja ، esiesi ، eɴιɢмαтιc ، AMIRHOSSINE7 ، ali835 ، a00j ، mHDiiiiye ، mahdi207 ، کابوس عشق ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، جیگربلایی(حسنیه) ، Avril. ، ♥shaqayeq♥ ، Archangelg!le ، هلنا جون m ، ارام دل ، sev sevil ، ارشيا(دختر) ، کیاندخت ، aseman2014@mail.com ، مهربان ترین دختر دنیا ، نفیسn ، -Nᴇɢᴀʀ- ، **li@** ، m016 ، جیگیل ، Dead-Girl ، (fatemeh(N ، doshize ، **MOHAMMAD** ، TiN@ JOoOoN ، tms ، صالح02 ، میشا31 ، ŁŪ¢ĩƒ£Ŕ ، عسل. ، ♥Roksana♥ ، The Ginkel ، Roxanna ، Iran Girl ، AMIR ALI 22 ، mahru ، fatima1378 ، پرنسس ارزوها ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، یزدان شیر ، azary ، Hasti Rp ، Sadaf 2014 ، عسل 19 ، مهسا84 ، K33 ، ѕтяong ، sardar20 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، sama00
آگهی
(27-02-2014، 18:14)محمد یا ضد گرز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyHuh

یعنی چی؟
نمیگم دوستت دارم
نمیگم عاشقتم
پاسخ
ممنون !
|:
پاسخ
تـ ــکـ ـراری!|:
پاسخ
 سپاس شده توسط "Dorsa joOn"
قشنگ بودش ممنون .... -__*
سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج

هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ

حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين

پاسخ
لطفا سپاس فراموش نشهTongue
نمیگم دوستت دارم
نمیگم عاشقتم
پاسخ
آگهی
زیادی رمانتیک بود.خوشم نیومد!DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط "Dorsa joOn"
خيلي زيبا بودHeart

پاسخ
ممنون
نمیگم دوستت دارم
نمیگم عاشقتم
پاسخ
بدك نبودSleepy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان