امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روستایی زنانه که هیچ مردی حق ورود نداردღ¸.•*` `*•.¸ ღ

به گزارش ایران ناز آموجا Umoja نام دهکده ای در کشور کنیا است که تنها زنان و کودکان ساکن آن هستند و حدود دو دهه است که اجازه ورود به این روستا به هیچ مردی به جز کودکانی که در آموجا بزرگ شده اند، داده نشده است.
سلنا گرین مدیر برنامه ی سازمان صداهای حیاتی در آفریقا میگوید:
گروه های زنان در دیگر روستاها باید تجربه آموجا را مورد توجه قرار داده و توانمندی ها، مهارت ها و افتخارات زنان این روستا را بیاموزند.
البته این روستا نمونه ای از تلاش های انجام شده توسط زنان آفریقایی برای محافظت از ظلم و تجاوز است با این حال نمی تواند به عنوان مدل خوبی برای دیگر زنان آفریقایی باشد، زیرا جدایی از مردان بهترین راه حل برای چنین مشکلاتی نیست و با وجود چنین روستاهایی خانواده تا حدودی مفهوم واقعی خود را از دست می دهد اما قطعا درک بهتری از حقوق و توانایی ها، در کنار آموزش و پرورش و فرهنگ سازی در میان مردان و زنان جوامع آفریقایی به ایجاد شرایط بهتر و امن تر برای زنان کمک خواهد کرد.

روستایی زنانه که هیچ مردی حق ورود نداردღ¸.•*` `*•.¸ ღ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط frozen✘girl ، ...Sara SHZ... ، Hamidreza jefri HHH ، Amir BF ، FARID.SHOMPET ، امیررضا* ، sp_go ، 777 ، Armina ، parisa16 ، BaDbAkHt ، 5r68 ، ashkan100 ، parmida.a ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، " احمدرضا" ، saeed25/12 ، trip top ، HeDyE~×~ ، عليرضا1 ، سارا 2 ، *mahya* ، naghmeh.dorani ، اتنا 00 ، Apathetic ، 65 tala ، ... R.m ... ، ندا2 ، صحرا 2 ، ЯØறдητ!c✘ G!гL ، cheshm asali ، سانا50 ، مامان بزرگ
آگهی
یه چیزی تو مایه های ایران خودمونه....البته اونجا همه سیاهن!!!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ashkan100
خوش باحالشون مردی نیست اذیتشون کنهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Heartدوست دارم تو وکسی که عاشقشیHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ashkan100
بیا یه زمانی بود کسینمیتونست چپ به مرد نیگا کونه
بیچاره من بزگ شم فکر کنم زنم کتکمم بزنه چی دیگه...SadSadSadSadSadcryingcryingcryingcryingcryingcryingSadSadSadSadSadcryingcryingcryingcryingSadSadSadcryingcrying
اما من نمیزارم نه عمراUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedSmileSmileSmileSmileSmileSmileTongueTongueTongueTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
حکایت رفاقت حکایت سنگهای کنار ساحله …
اول یکی یکی جمعشون میکنی تو بغلت بعدشم یکی یکی پرتشون میکنی تو آب ؛ اما بعضی وقتا یه سنگهای قیمتی گیرت میاد که هیچ وقت نمیتونی پرتشون کنی …
پاسخ
وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووواااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااااای
روستایی زنانه که هیچ مردی حق ورود نداردღ¸.•*` `*•.¸ ღ 1
پاسخ
Exclamation 
 عاقبت دوري و دوستي(:
 اينجوري بهتر اعصاب شونم كمتر بهم ميريزه و
اونوقتم هر اشتب كه بزنن نمي تونن گردن مرداشون بيندازن،
 و جالب اين است كه ناباورانه چطور صاحب فرزند مي شوند/:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
LIFE
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart مردی که 40 سال است مثل پنگوئن زندگی می کند!
  خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود
  مردی که شصت پای خود را به دستش پیوند زد!!
Heart شرط ورود مجلس آینده به موضوع دهک‌های پایین فاقد سهام عدالت
  زن جوان: با حالت سرفه به مردی که مرا ربوده بود گفتم کرونا دارم/ او هم از ترس مرا رها
  مردی با یک چاقوی 13 سانتی در سرش در خیابان!+عکس
  مردی که لپ تاپ خود را در فر پخت و تعمیرش کرد (عکس)
  مردی که ماشین چند میلیاردی اش را دفن کرد!!!(عکس)
  روستایی که دمای آن 70 درجه زیر صفر است (+عکس)
  مردی که کندترین قلب جهان را دارد ولی یک قهرمان است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان