امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مردی دو زن چاقوکش را اجیر کرد تا از خانواده همسرش انتقام بگیرند

Exclamation 
مردی که در پی اختلاف با خانواده همسرش به قصد انتقام‌گیری، دو زن را برای کشتن یکی از اقوام او اجیر کرده و خودروی آنها را به آتش کشیده بود، به اتفاق همدستانش تحت تعقیب پلیس شهریار قرار گرفت.
هفته گذشته مردی با حضور در پلیس آگاهی شهریار علیه دو زن به اتهام سوءقصد به جان همسر و نوزاد 10 ماهه‌اش شکایت کرد. شاکی گفت: روز حادثه در حال رفتن به محل کارم بودم که دوست همسرم در تماس با من خبرداد او بی‌هوش در خانه افتاده است. بلافاصله به خانه بازگشتم و همسرم را که بی‌هوش بود به درمانگاه بردم.

شاکی افزود: همسرم پس از به هوش آمدن گفت: دقایقی پس از خارج شدن من از خانه و با به صدا در آمدن زنگ در، به خیابان آمده و دو زن غریبه را دیده است که آنها ابتدا نشانی خانه‌ای را از او پرسیده و سپس در حالی که چاقو به دست داشته‌اند او را با تهدید به درون خانه کشانده و آنقدر کتکش زده‌اند که بی‌هوش شده است. زنان مهاجم پس از به هم ریختن اثاثیه خانه، متواری شده‌اند.

در پی این شکایت و تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری دو زن شرور آغاز شد.

ردپای یک آشنا در اجیر کردن آدمکش‌ها

با شروع تحقیقات ماموران متوجه شدند داماد یکی از بستگان مرد شاکی پیش از این با او اختلاف داشته و از طریق یک فرد غریبه او را تهدید کرده است. با به دست آمدن این سرنخ داماد جوان تحت تعقیب قرار گرفت.

در حالی که جستجوی پلیس ادامه داشت، شاکی چند روز بعد با حضور دوباره در مرکز پلیس گفت، مردی که پلیس در تعقیب اوست، در غیاب آنها مقابل خانه پدری‌اش آمده و خودروی پراید او را آتش زده و متواری شده است.

در پی این گزارش، ماموران در محل حادثه حضور یافتند و معلوم شد گفته‌های شاکی صحت دارد و خودروی او طعمه حریق شده است. در تحقیق از همسایه‌ها معلوم شد آنها مرد جوانی را دیده‌اند که پس از ریختن بنزین روی خودروی پراید و آتش زدن آن متواری شده است.با اطلاعاتی که شاهدان در اختیار پلیس قرار دادند، چهره‌نگاری رایانه‌ای از مرد آتش‌افروز انجام و معلوم شد تصویر به دست آمده متعلق به همان متهم تحت تعقیب پلیس است. با جمع‌بندی اطلاعات و سرنخ‌های این پرونده، تلاش برای دستگیری متهم و همدستانش ادامه دارد.
مردی دو زن چاقوکش را اجیر کرد تا از خانواده همسرش انتقام بگیرند  1
پاسخ
 سپاس شده توسط frozen✘girl ، آرامش
آگهی
cryingcryingcryingcrying
دختر بودن یعنی  
.
.
.
.
.
.
.
.
.دنیایی پر از ظرافت دخترانگی 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  روستایی زنانه که هیچ مردی حق ورود نداردღ¸.•*` `*•.¸ ღ
Heart مردی که 40 سال است مثل پنگوئن زندگی می کند!
  خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود
  افشاگری جنجالی از طلاق محسن افشانی و همسرش + جزئیات !
Heart بهم خوردن نامزدی در خانواده بشار اسد رنگ خون گرفت
Heart شکایت خانواده ترامپ از کتاب برادرزاده رئیس‌جمهور آمریکا رد شد
  چه کنیم که مردم کرونا را جدی بگیرند؟
  انتقام عجیب یک دختر از دوست پسر خیانتکارش ( تصاویر )
  مردی که شصت پای خود را به دستش پیوند زد!!
  زن جوان: با حالت سرفه به مردی که مرا ربوده بود گفتم کرونا دارم/ او هم از ترس مرا رها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان