امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شکیرا از زندگی خصوصی اش می گوید!

" شکیرا " خواننده دو رگه کلمبیایی -لبنانی که اکنون ساکن اسپانیاست در مصاحبه ای در زندگی شخصی اش صحبت کرده است. این خواننده 37 ساله مشهور از زندگی در کنار " ژرارد پیکه " فوتبالیست مشهور اسپانیایی ابراز رضایت کرد و اضافه کرده است : هرگز تصور نمیکردم نامزد یک فوتبالیست بودن تا این اندازه شاد و جذاب باشد.
او میگوید : نامزد من یک سرباز است و بیش از هرچیز باید روی بازیهای تیمش تمرکز کند. ما زمان کمی برای با هم بودن داریم و من سعی میکنم مانعی سر راه پیشرفت ورزشی او نباشم. " شکیرا " اضافه کرده است : سعی میکنم در مسابقات جام جهانی باعث شادی او هم تیمی هایش باشم. او می افزاید همسرم به شدت مخالف حضور مردان در ویدئوهای من است و تصمیم دارم اول پروژه های تصویری ام را به او نشان دهم و بعد در صورت تائید او کارم را ادامه دهم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکیرا از زندگی خصوصی اش می گوید! 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط noosha joon
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تصاویر شکیرا و بچش در حال ترک UNA
  شکیرا،جرارد،میلان و ساشا در رستوران،بارسلونا
  شات تازه منتشر شده شکیرا برای Joseph Cultice
  جدید ترین عکس های شکیرا و پسرش و شوهرش.....سه تا خوشگل نیای از دستت رفته
  ^_^ شکیرا ^_^
  شکیرا در یک رستوران ژاپنی!
  اسکن هایی از شکیرا در ویدئو "Mi Verdad"+تصاویر تبلیغاتی شکیرا برای عطر Elixir Paradis
  شکیرا و میلان در بارسلونا 3>
  شکیرا در جلد مجله لهستانی "Español si, gracias"
  عکس های شکیرا برای BABY SHOWER POUR L’UNICEF

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان