امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخرین شب سال92

سال مارcryingتا1404Undecidedکی مرده کی زنده.Sadتااون موقع30سالم میشهWink
اخرین شب سال92 2

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، sara-ice girl
آگهی
دلم نمی واست بگم چون ناراحتم میکنه از دست پدر بزرگم ناراحتم ک منو تنها گذاشت رفت اون دنیا دلم برای پدر بزرگم تنگ شده دلم میخواد دوباره ببینمش بهش بگم چ قدر دوسش دار اخرین بار باهاش خوب رد ببنمش اعتراف کنم ک خیلی بدم کار بدی کردمcryingcryingcryingفتار نکردم دلم میخوا
اخرین شب سال92 2
پاسخ
 سپاس شده توسط sara-ice girl
سروش حالم ازت به هم ميخوره
مامان و بابام خيلي اذيتتون كردم ببخشيد
مهرنوش دلم برات تنگ شده
رويا از دستت ناراحتم
............... دوست دارمHeart

محبتتو پاي كسي بريز كه همينجوري دوست داره وگرنه بهتر از تو رو همه دوس دارن
پاسخ
 سپاس شده توسط sara-ice girl ، ✘PETER✘
(19-03-2014، 21:58)فرهاد1370 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی بود که دوس داشتم باورم کنه ولی حیف.......
مطمئن باش اگه خدا بخواد اون یه نفر باورت میکنه تو زندگی در های بسته خیلی زیاده ولی باید به دنبال اون دره که بازه بگردی

(19-03-2014، 22:01)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم نمی واست بگم چون ناراحتم میکنه از دست پدر بزرگم ناراحتم ک منو تنها گذاشت رفت اون دنیا دلم برای پدر بزرگم تنگ شده دلم میخواد  دوباره ببینمش  بهش بگم چ قدر دوسش دار اخرین بار باهاش خوب رد ببنمش اعتراف کنم ک خیلی بدم کار بدی کردمcryingcryingcryingفتار نکردم  دلم میخوا
مرگ و زندگی دست خداست.درکت میکنم منم به پدر بزرگم خیلی وابسته بودم وقتی که رفت من داغون شدم.خدا بیامرزه پدر بزرگت روSad

ما پشت اونایی که پشتمون حرف میزنن حرف نمیزنیم چون خیلی ازشون جلوووووووتریم!!
حرفای پشت سرم حرف نیست *عقدست* عااااااااااااره جونم
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
از هیچ کس کینه ای به دل ندارم و از همه ادما خوشم میادHeartBig Grin ولی فقط از یه نفر بدم میاد که نمیگم Sleepy
اخرین شب سال92 2

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخرین شب سال92 2
پاسخ
 سپاس شده توسط sara-ice girl ، ✘PETER✘
سارا جون دستت درد نكنه خيلي موضوع قشنگي گذاشتي
پاسخ
آگهی
(19-03-2014، 22:03)sara-ice girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2014، 21:58)فرهاد1370 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمئن باش اگه خدا بخواد اون یه نفر باورت میکنه تو زندگی در های بسته خیلی زیاده ولی باید به دنبال اون دره که بازه بگردی

(19-03-2014، 22:01)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم نمی واست بگم چون ناراحتم میکنه از دست پدر بزرگم ناراحتم ک منو تنها گذاشت رفت اون دنیا دلم برای پدر بزرگم تنگ شده دلم میخواد  دوباره ببینمش  بهش بگم چ قدر دوسش دار اخرین بار باهاش خوب رد ببنمش اعتراف کنم ک خیلی بدم کار بدی کردمcryingcryingcryingفتار نکردم  دلم میخوا
مرگ و زندگی دست خداست.درکت میکنم منم به پدر بزرگم خیلی وابسته بودم وقتی که رفت من داغون شدم.خدا بیامرزه پدر بزرگت روSad

تو زندگی تنها چیزی که قشنگه حرفایی که فقط آدمو امیدوار میکنه اما تهش پوچه
پاسخ
(19-03-2014، 22:11)melina -1D - نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش میکنم عزیزمBlushBlushBlush

(19-03-2014، 22:13)فرهاد1370 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2014، 22:03)sara-ice girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقد نا امید نباش

ما پشت اونایی که پشتمون حرف میزنن حرف نمیزنیم چون خیلی ازشون جلوووووووتریم!!
حرفای پشت سرم حرف نیست *عقدست* عااااااااااااره جونم
پاسخ
از خیلیا ناراحتم نمیدونم
دلم واس دوستام تنگ شده ک خیلی وقته ندیدم و همین طور هم واس احمد
دوست دارم همون دوستامو ببینم و بازم احمد
فقط می خوام از مهسا معذرت خواهی کنم ک اگ اونم مثه هانیه مرد خیالم راحت باش ک از این یکی عذر خواهی کردم
دلم می خواد ب احمد بگم دوستش دارم ک احتمالا این سال جدید اتفاق بیفته!!!
می خوام پیش احمد اعتراف کنم
هرکی هستی باش فقط خودت باش
سال نو هم پیشاپیش مبارکHeart
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

پاسخ
(19-03-2014، 22:13)sara-ice girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-03-2014، 22:11)melina -1D - نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش میکنم عزیزمBlushBlushBlush

(19-03-2014، 22:13)فرهاد1370 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقد نا امید نباش
چشم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked ....فروهر نمادی زرتشتی یا ایرانی؟عکس جدید گذاشتم صفحه3 اخرین نظر
  اخرین جملات افراد مختلف قبل از مرگ
Heart اخرین چیزی که...
  اخرین بازمانده ی زنان پا کوچک چینی(بیچاره ها)
  اخرین مدل خر در 2014
  !!!!!!اخرین سیستم خر در کل دنیا نبینی عمرت به فنا رفته!!!!!
  اخرین مدل حالگیری
  بهترین اختراع سال 2013 کدام است ؟؟؟؟؟؟؟؟( اخرین اختراعات بشر رو بیا ببین اخرشه )
  اخرین جمله اعدامی ها چیست+عکس(18+)
  اخرین فیلمی که دیدی چی بود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان