امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معجزه

خــیلی جــالبه حتم انجآمش بدید ((: !!

مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید. تا معجزه ای شگفت انگیز را متوجه شوید. (این مطلب برگرفته از اساطیر چینی است)

۱. ابتدا کف دو دستتان را روبروی هم قرار دهید و دو انگشت میانی دست های چپ و راستتان را پشت به پشت هم بچسبانید.
۲. چهار انگشت باقی مانده را از نوک آنها به هم متصل کنید
۳. به این ترتیب تمامی پنج انگشت به قرینه شان در دست دیگر متصل هستند.

معجزه 1

۴. سعی کنید انگشتان شصت را از هم جدا کنید.انگشت شصت نمایانگر والدین است. انگشت های شصت می توانند از هم جدا شوند زیرا تمام انسان ها روزی می میرند. به این صورت والدین ما روزی ما را ترک خواهند کرد.
۵. لطفا مجددا انگشت های شصت را به هم متصل کنید . سپس سعی کنید انگشت های دوم را از هم جدا نمائید. انگشت دوم (انگشت اشاره) نمایانگر خواهران و برادران هستند. آنها هم برای خودشان همسر و فرزندانی دارند. این هم دلیلی است که انها ما را ترک کنند.
۶. اکنون انگشت های اشاره را روی هم بگذارید و انگشت های کوچک را از هم جدا کنید. انگشت کوچک نماد فرزندان شما است. دیر یا زود آنها ما را ترک می کنند تا به دنبال زندگی خودشان بروند.
۷. انگشت های کوچک را هم به روی هم بگذارید. سعی کنید انگشت های چهارم (همان ها که در آن حلقه ازدواج را قرار می دهیم) را از هم باز کنید. احتمالا متعجب خواهید شد که می بینید به هیچ عنوان نمی توانید آنها را از هم باز کنید. به این دلیل که آنها نماد زن و شوهرهای عاشق هستند که برای تمام عمر با هم می مانند. عشق های واقعی همیشه و همه جا به هم متصل باقی می مانند. انگشت شصت نشانه والدین است. انگشت دوم خواهر و برادر. انگشت وسط خود شما. انگشت چهارم همسر شما و انگشت آخر هم نماد فرزندان شما است.

سپــاس یآدتون نرع :}} ..
پاسخ
 سپاس شده توسط مائده88 ، FurY ، ayda1383 ، Wєιяɗ ، SAMIRA♥ ، پگی ، مریم14 ، aliali321321321 ، arina001 ، alishariati2011 ، علی کاراته باز ، asal.hz ، MR.FARZAM ، باحال فلشخور ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، melika79 ، mohammad31 ، SiNẵ_D ، ☆รคђคг★ ، pink lady ، *mehrzad* ، یسنا1374 ، First Star ، A lover ، فرانه ، teresa ☆
آگهی
(25-03-2014، 14:41)leila♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-03-2014، 22:14)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی میشه =|
بعضیا هم طلاق میگیرن میبینی انگوشتشون 180 درجه بر میگردهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

این عشق و میگه نه هوس

شاید عشق وجود داشته باشع :| ولی فقط دختر عاشق میشه :| .. !!

اهوم :| اگرم پسر عاشق بشه چن مدت بعد فراموش میکنه -__- !! دقیقا همینجوریه :| !!
پاسخ
 سپاس شده توسط SiNẵ_D
انگشت چهارمی من گند زد از هم جداشدن الان تکلیف چیه
خلاف قوانین!
پاسخ
ما قبلا این بازیو میکردیم من اینقدر تمرین کرده بودم تا تونستم اون دوتا انگشت رو باز کنم Big Grin
پاسخ
من امتحان نکردم .. چون یه جور تلقین به حساب میاد و روی ذهن نیمه هشیار اثر منفی می زاره ...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معجزه 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان