امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امکان قرار دادن آهنگ در پروفایل شخصی اضافه شد !!

هورا این خیلی خوبه :498:
چه خوش خیال است!فاصله را میگویم!!به خیالش تو را از من دور کرده...نمیداند تو جایت امن است اینجا...میان دلم.....
 سپاس شده توسط ^نهال^
آگهی
(26-06-2012، 15:01)ps3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لينكش هست ديگه! ميزني دانلودش ميكني!

چی نفهمیدم؟نه یعنی از پروفایل خود فرد دانلود کنیم
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
.........
امکان قرار دادن آهنگ در پروفایل شخصی اضافه شد !! 2
 سپاس شده توسط Mehrzad Zzz ، ^نهال^
(26-06-2012، 15:10)armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشه تصویری بذاریم؟؟؟؟؟؟
25r3025r3025r30
 سپاس شده توسط poya ، ps3000 ، EMINEM2 ، Azarbayjanliam ، ali7500 ، ^نهال^ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(26-06-2012، 15:10)armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشه تصویری بذاریم؟؟؟؟؟؟

اونو بايد بري آپارات!
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط ^نهال^ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
نمیشه میشه بیشتر توضیح بدین؟؟؟؟؟؟Huh
 سپاس شده توسط ^نهال^
آگهی
تو پروفایلتون برید سپس همونجایی که نوشته اینجا کلیک کنید اون رو بزنید اهنگتون رو انتخاب کنید البته اگه حجم اهنگ زیاد باشه مدت بیشتری طول میکشه بعد خودش یه لینک میده اونو کپی کنید برید تو ویرایش پروفایلتون در قسمت آدرس فایل موسیقی پیست کنید اسم اهنگ هم در قسمت نام موسیقی مورد علاقه بنویسید.
 سپاس شده توسط ^نهال^
مرسییییییییییییییییییییییییییییی
خوش به حال فرهاد که تلخترین خاطره اش شیرین بود
 سپاس شده توسط ^نهال^ ، ICe Angele
به علت مختل شدن سایت قبلی برای اپلود آهنگ.

سایت جدیدی قرار داده شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.uploadfa.net

امیدوارم الان مشکل بر طرف شده باشد.

با سپاس.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، Ali MuSiC ، Azarbayjanliam ، poya ، Mehrzad Zzz ، cute flower ، ♥Roksana♥
این توضیح کاملشه:
شما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا کلیک کنید بعد دکمه browse...روبزنید بعد اهنگتون رو انتخاب کنید بعدش آپلود فایل رو بزنید یه تقریبا5 دقیقه صبر کنید اگه حجمش زیاد باشه باید بیشتر صبر کنین تو این مدت میتونین به کار هاتون برسید تا خودش اپلود شه هر وقت اپلود شد سه تا لینک بهتون میده اون لینکی که نوشته آدرس فایل اون رو کاملا کپی کنید برید تو ویرایش پروفایل بعد همونجایی که نوشته آدرس فایل موسیقی همونجا پیست کنید بعد اسم اهنگتون رو در جایی که نوشته نام موسیقی مورد علاقه بنویسید.
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam ، SABER ، ...ab... ، ☭Nicola☭ ، *larmes de Feu* ، ^نهال^

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اضافه شدن دو سیستم اطلاعیه ها و تگ کردن به انجمن
  امکان هم اندازه کردن عکس با صفحه اضافه شد.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان