دانلود بازی ایرانی سرزمین رویا ماجرایی و جذاب

فلش خور – سرزمین رویا یک بازی ایرانی جذاب و ماجرایی به سبک دوبعدی می باشد.

خلاصه داستان بازی : الیسان به همراه همسرش نیکس، دختر کوچولویشان و بسیاری دیگر از انسان های خوب در یک بهشت رویایی زندگی می کنند. تا اینکه یک روز جارجار بزرگ، ارباب سرزمین سیاهی ها و همراهان شیطانیش به سرزمین رویا حمله می کنند. همسر الیسان، دخترش و ستاره ی این سرزمین را با خود می برند، همه جا را نابود کرده و غرق در تاریکی و سیاهی می کنند… حال شما باید به کمک الیسان نور و آرامش را به سرزمین رویا باز گردانید.

 

دانلود بازی ایرانی سرزمین رویا ماجرایی و  جذاب

سازنده بازی آقای فنایی درباره این بازی می گوید:

مراحل ساخت بازی سرزمین رویا از ابتدای سال ۸۶ شروع شد و از اونجایی که اولین بازیی بود که بطور کامل می ساختمش و همچنین به خاطر وسواس زیادی که داشتم، ساختش تقریبا یک سال طول کشید. در طول مدت ساخت، دموها و تصاویر بازی رو توی سایت “طراحان پارسی” میگذاشتم و کاربرای اونجا کمک زیادی برای رفع معایب بازی کردن. هنوزم که هنوزه، آمار بازدید و صفحات هیچ تاپیکی به پای تاپیک بازی سرزمین رویا نرسیده!

چند ماه بعد، یکی از دوستان، بازی رو برای سایت تبیان فرستاد و در مدت بسیار کمی، چند هزار بار دانلود شد. تا این لحظه نیز، سرزمین رویا بیش از ۲۱ هزار بار از سایت تبیان دانلود شده است. می توانید صفحه دانلود بازی از سایت تبیان را با کلیک در اینجا مشاهده نمائید. با این آمار، سرزمین رویا در میان بازی های انبوه خارجی این سایت در بین ده بازی اول این سایت از نظر تعداد دانلود قرار می گیرد.

وقتی بازی کامل شد، بازی رو واسه مجله دنیای بازی فرستادم. اونها هم خیلی خوششون اومد و چند هفته بعد یه مقاله حاوی نقد و مصاحبه ام با آقای “سید طه رسولی” رو در یک صفحه کامل (در شماره ۳۰م) منتشر کردن. ذکر آدرس سایت، باعث شد تا سیلی از کاربرا برای دانلود بازی به سایت بیان و تا چند شماره بعد هم هنوز صحبت هایی از این بازی توی مجله ادامه داشت. میتونید این صفحه رو با کلیک در اینجا ببینید.

دریافت بازی

16 Replies to “دانلود بازی ایرانی سرزمین رویا ماجرایی و جذاب

  1. خيليييييييييييييييي ممنون از سايت خوبتون.لطفابازي هاي بيشتري تو سايت بزاريد.اگه بازي ها ماجراجويي باشه كه ديگهعاليه.بازم ممنووووووووووووووونم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *