انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【112】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-04-2014، 19:39)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلآم آیسی و رکی ^__^

یارو گیر داده هی میگه یه سال ازت بپرسم ~~> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=122177

پوووف :|
ســــــــــــــــ×ــــــــــلآم
(24-04-2014، 19:39)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلآم آیسی و رکی ^__^

یارو گیر داده هی میگه یه سال ازت بپرسم ~~> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=122177

پوووف :|

پـروفـایلـش عیـنه رمـآن 18 فصلیـه |:
(24-04-2014، 19:38)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: لـادن , ایمـان , مُحسن سلـام ..
سلام خواهر قاطی|:

|: لُطف داری شُما ..

چرا تُ سپاس نمیدی!؟ -_-*

(24-04-2014، 19:39)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مــث شمــا نمیخواین بفهمین |:
من و لیلا خواستیم شما رو گیر بــــیاریم -_____________________________________________-

باشه باشه باشه |: [!!]

خُ ب من نگُفته بودی عن آقـا -_- [!!] بد اخلـاق -_-*
(24-04-2014، 19:41)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2014، 19:38)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2014، 19:35)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2014، 19:33)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2014، 19:22)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســـــ بکس ((((((:

سلـآم ! (:

ی سوآل ((:

بـــnــــاL ((((:
بگو سوالتو (((:

پــَ نویسنـده هـآ کی انتخـآب میشـن ؟ -ـــــ-

هووم هـووم ؟؟! |:

اوووووووووو بت نگفتم |: فردا |: اقا صابر گف فردا |: تو بخش مدیریت |:
لیست امادس |: تو توشون نیستی |: ایمان قبولت نداره |: تبریک (((:

خـُدایی راس میگـی ؟ |||:
سلامکSmile
(24-04-2014، 19:39)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2014، 19:37)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نخیر خانومی واس خیلیا مهمی !! کسایی که فکرشـو نمیکنی یا اصـن نمیدونی وجود دارن !! (:

هـمـون چینیه دوست داره بسه تِ -_- |:

ایشششش بیشور خوبه منم لوک رو مسخرهه کُنم!؟ >_<

هیمم ب نو مینوو توحین نکن T_T ..

نع خُدایی برا هیشکی مُهم نیسم ..

من میرم از شاپور و خرزو شکایت میکُنم >_< چرا نمیان خاستگاریمونن!؟ cry girl
لـوک چیزی نداره که بخـوای مسخرش کنی -_-

مگه من هستم؟!-_-

بـرو بـرو .. من شـاپـور میخوام خـو >_<
(24-04-2014، 19:43)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2014، 19:38)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: لـادن , ایمـان , مُحسن سلـام ..
سلام خواهر قاطی|:

|: لُطف داری شُما ..

چرا تُ سپاس نمیدی!؟ -_-*

(24-04-2014، 19:39)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مــث شمــا نمیخواین بفهمین |:
من و لیلا خواستیم شما رو گیر بــــیاریم -_____________________________________________-

باشه باشه باشه |: [!!]

خُ ب من نگُفته بودی عن آقـا -_- [!!] بد اخلـاق -_-*
نمی تونم پاس بدم|:
(24-04-2014، 19:41)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوووووووووو بت نگفتم |: فردا |: اقا صابر گف فردا |: تو بخش مدیریت |:
لیست امادس |: تو توشون نیستی |: ایمان قبولت نداره |: تبریک (((:

من چی!؟ S:

نقل قول: نمی تونم پاس بدم|:

واس چی!؟ |:

(24-04-2014، 19:41)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راس میگی آیسان راس میگی -_- رو دس موندیم -_- هیییی قبلنا رو یادته چه چیزی بودیم؟!|: چقد تو کف ما بودن|||:

یهو فک کنم زیادی قمپز در کردیم اینجوری شد -_- راستی آیسان این پسره محمد هم که بود اونم واسم خسته کننده شد !!

فـازش مشخص نی یه بار بهم میگه آجی خواهر باز یه بار قربون صدق میره کلی و میگه عشقم گلم -_-

فک کنم مست بودم اونروز یا حسابی تو جَـو بودم که بهش گفتم تا آخـرش هستم-_- من خیلی خـرم آخه-___-

به اون پسـره سهیل هم گفتم بعد از امتحان ها |||:

اصن یه وضعیه -_- کسی که باس بیاد بگه حتی بهم فکر هم نمیکنه .. ):
هیمم تقصیر خودمون بود دیهه -_- این همه خاستگار .. گُفتیم درس داریم درس داریم |:

بخورهه تُ سرمون درس >_<

نقل قول: لـوک چیزی نداره که بخـوای مسخرش کنی -_-

مگه من هستم؟!-_-

بـرو بـرو .. من شـاپـور میخوام خـو >_<

آرع .. برا من .. برا شاپور .. برا بچه ها .. کیانا زهرا .. بازم بگم!؟ ..

خیلی چیزا داره ک میشه مسخرش کرد مسخرش کُنم!؟ >_<
امیــر بخـدا اگـه دوبـآره سره کـآرم گزاشتـه باشی ب صـآبر میگـم |||:

((:
پوووفففف!