انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【112】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-04-2014، 15:05)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2014، 15:03)sina.sex نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2014، 15:01)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2014، 14:47)sina.sex نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیب

میتونی یه لطفی کنی و انقد پشت سر من دری وری نگی سینا جان؟!|:

من که چیزی نگفتم

خخخخخخخ بی جنبه اون شب فقط واسه خنده بود
میدونی اسمت و آدرس چت رومت رو اگـه به پلیس فتا بدم چـه بلایی سـرت میاد؟!|:

پس چـرا امروز صب به بقیه پ.خ دادی که من افغانیم؟!|:

هدفت چیه از این کـارا؟!|:

بدۀ من درستش میکنم سۀ سانیۀkaffe2
(ویرایش شد)
(25-04-2014، 15:07)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2014، 15:06)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نوراع عشقم خوبم تو چی خوفی؟؟(:

آره (:

خدا رو شکر^_^
چ خبر؟|:
(25-04-2014، 15:06)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیب فشۀ آیا؟kaffe2
قضیش قدیمیه نفس خودم(:

(25-04-2014، 15:08)sina.sex نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من غلط کنم ازین امل بازیا در بیارم

در ضمن چتروم من چی دیدی مگه میخوای گزارش بدی؟

اصلا اومدی چت من؟
هـاه !! حالا که اسم چت رومت اومد وسط اینو میگی؟!

سیاه کن ؛ ولی نه کسیو که خودش ذغال فروشه -_-

ببین هیچکی به جز تو این چرندیات رو نمیگه :|

اگه هم شوخیه اصن بامزه و جالب نی ! پَ تمومش کن-_- من با کسی شوخی ندارم !!
شـــوا دیگه پاتو تو بخشم نذار |: تو بخشام ارسال بدی خودم ویرایش میکنم |: اسپمش میکنم بت اخطار میدم |:
مطمئن باشیديک ثانیه دیگه ،سینا با یه اکانت دیگه میاد!
هییییی .. اگه اون میدونست من تنها کسی ام که میفهممش ؛ همه ی این مدت رو تنها کنارش بودم

پس چـرا نمیبینه ، که اون فقد به من میاد ... :/
(25-04-2014، 15:14)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شـــوا دیگه پاتو تو بخشم نذار |: تو بخشام ارسال بدی خودم ویرایش میکنم |: اسپمش میکنم بت اخطار میدم |:

اوفف!
خیــــــــــــــــــــــــــــــلی حال میده!
کل بین مدیرا!!
خشم شیوا899
درود