انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه116
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-05-2014، 20:43)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر چی از دلت میآد بده بیآد ! Big Grin

باورم نمیشه همه باهام خوبن ؛ منی که یه سربار واس بابام بودم !!  
(04-05-2014، 20:43)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2014، 20:42)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2014، 20:34)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دایرکشن گرل
فرزام تو مدرسه خیلی تعریفتو میکنه !

فاطمه؟!این؟شایعه نساز -___-

باو مگه ندیدی چقد تو حیاط دربارش حرف میزنه ؟

مطمئنی همینه فراز؟والا من ک شک دارم،بش نمیاد دارای تعریفات زیادی باشه !
مرضیه .. آوـاتـار خُشگل تر بزار دُخی .. /:
(04-05-2014، 20:44)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2014، 20:41)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2014، 20:39)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2014، 20:36)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2014، 20:34)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دایرکشن گرل

|: ؟! فرزام خل شده است !! :|

دایرکشنر !! >_< ینی این آر آخر واضح نی؟! -_-
نه اتفاقا :| تو مدرسه دم ب دیقه ازت میگه ب ما :|
بعد مام ب زور رمز اکانتاشو ازش گرفتیم :| بدبخ خودش نمیدونه ما الان اکانتاشیم :v
من معذرت میخوام دایرکشنر گرل :|
ینی از من بیکارتر پیدا نکردی دس بندازیش؟!|:

سلام برسون به فرزام :||

خدا ببخشه !! |:
از دانیال بپرس !
دروغم چیه :|
اصن خودش اومد از خودش بپرس !
دانیال کدوم یکی اکانتته؟! |:
(04-05-2014، 20:46)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2014، 20:43)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2014، 20:42)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
دایرکشن گرل

باو مگه ندیدی چقد تو حیاط دربارش حرف میزنه ؟

نمیدونم باو
می گفت دایرکشنر گرل دیگه ؟:|
رنگشم صورتیه !
شاید یکی دیگه رو میگه !
(04-05-2014، 20:44)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
دایرکشن گرل

فرزام این اکانت دیگت چی میگه؟!V:

من دانیالم :/
(04-05-2014، 20:44)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی یه چیزی میدونستی؟!!!
الان ستی بگه میفهمم !(;

(04-05-2014، 20:46)I r A n نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
|: ؟!

بابا اشتب گرفتید فرزام ها -_- :|
صب کن ب خوده فرزام گفتم بیا :|
آیسـآن :/

ایـن یکـی خـوبـهـ ؟ =/

دآری چـن تـآ بّم بـدی ؟ نـدآرم -_-
(04-05-2014، 20:48)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-05-2014، 20:44)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی یه چیزی میدونستی؟!!!
الان ستی بگه میفهمم !(;

[ -> ]
|: ؟!

بابا اشتب گرفتید فرزام ها -_- :|

یه خبر بدی میخواستم بهت بگم ولی الان تو حالت خوبع فردا میگم بهتره-__-