انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه116
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-05-2014، 14:22)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-05-2014، 14:21)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-05-2014، 14:19)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عربی دوم دیگه کاری دار؟

عاره ا:
پس بیا دوم ریاضی میفهمی عربی یعنی چی.....

تو اگه زندگی منو داشتی واست درس خوندن سخت بود -_-

بی خانواده درس خوندن سخته -_-
(03-05-2014، 14:23)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون از توجه !

خواهش ^________^
(03-05-2014، 14:23)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون از توجه !

بز عزیز !
چته خو ؟!
فری مارو محل نذاری >_<
|:
بای
|:
(03-05-2014، 14:24)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-05-2014، 14:22)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-05-2014، 14:21)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-05-2014، 14:19)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عربی دوم دیگه کاری دار؟

عاره ا:

تو جوب سوکونت داری؟
(03-05-2014، 14:05)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هـــلــــن!

دیـــه محل نمیزاری؟؟؟

طلاقت میدم!!!>.<
تو فقد بخور و بخواب >_<
من گفته بودم دع نمیام گفتگو >.<
به خاطره شما ها اومدم ^.^
من بچه می خوام _-_
[/quote]
مرد باید همینکارو بکنه دیگع!
تو باس عین خر کار کنی!
بچــــه؟؟؟
دوجین خوبه؟
آروم و سرد بودی با ی باور :|
(03-05-2014، 14:26)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-05-2014، 14:24)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
عربی دوم دیگه کاری دار؟

عاره ا:

تو جوب سوکونت داری؟

نه (:

من اینجا زندگی میکنم ^___________^
(03-05-2014، 14:22)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-05-2014، 14:20)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه ینی حالم از 1 شنبه بهم میخوره با این معلم قرعان کوفتیمون کلاس داریم >__________<

میخواد امتحان بگیره ! ک×اف×

کاش فردا این قیافه نحسشو نمیدیم!

فردا میبرنمون مجلس
کل مدرسه میره ^___^
شیمی و فیزیک ادبیات و ریاضیم میره ^___^

بترکی ! الهی!
اونوخت این اختاپوس میخواد امتحان بگیره
بذار آخر سال بشه
خفه اش میکنم!