انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ی 137
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خجالت کشیدم از حرفاتون ! گفتگوی آزاد نسخه ی 137 33
(05-06-2014، 17:41)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:35)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:32)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:30)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:28)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهرآوه اصد دیگر حسودی میکند :|

عشقش نیومده ؛ داره مخه تورو میزنه با سپاس هاش -_- !!!!!!!!
عشقم کیـه 0.0 ؟؟

(05-06-2014، 17:30)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:30)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو کار ایمان هم داره میره (==
من حرفات رو از دم تکذیب میکنم Angel..|:
عشقت امیره 0.0

اره تکذیب کن :|

حقیقت محضه :|
ت حق نداری ب جا من تصمیم بگیری عشخم کیه >___________________<

(05-06-2014، 17:39)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:36)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:32)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:29)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینم حرفیه !!

کلا شاید یکی بخواد بفهمه نتونه خو چیکار کنه بد بخ { مثالش هم همین مرضی_-_} !!

:|

تو خودت معنشو شرح بده ! باذکر مثال
من میتونم با رسم شکل توضیح دهم !!

من وکیلمو میخوام >___________<

(05-06-2014، 17:34)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ایمان شعورش بالاتر از ایناس :| !
فعلا ک تو داری میری ت کار ایمان Angel ..
در ضمن  بت گفتم من حتی با ایمان دوست هم نیستم -_-
این چرندیات رو تمومش کن Angel !!
نع مرضی تو کار کسی نمیره شور داره :|
اونوروز یادته تو پ.خ میگفتی به ایمان بگو بیاد خواستگاریم؟ D:
من کی بت p.M دادم خودم خبر ندارم -_- ؟؟
اینقد مدهوش عشق طرف شده بودی که دیگه اختیار کارات دست خودت نبود (==
(05-06-2014، 17:40)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:36)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودتون مقایسه کنید:
مدیر:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/nqanhyz76msf0bz86zma.png
کاربر:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/gctu273isuxd79shpo83.png

خو عزیز من من فقط با پاری حرف زدم نه با همه -_-

دفعه ی بعد از خودت مایع بزار :|||

مسخرتون نکردمDodgy
فقط گذاشتم تا ببینن بیا بزن
(05-06-2014، 17:40)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:37)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فــآطی بـآور کُن خوآبـ دیدم بآ صـآبر دوس شُدیـ.. ^_^

واه واه واه چ خوابا V:

خیره ایشالله ..

خخ
ایشآلآ.. ^ـ^
(05-06-2014، 17:42)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:38)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:37)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یا جن بسم الله o_O

خواب رها به من ربطی نداره .-.

مهراوه از کلمات مستهجن و زشت استفاده نکن ! :|

پی ام نه ! پ خ =||||||||antisirk
فارسی را پاس بداریمantisirk
(05-06-2014، 17:43)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:40)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

واه واه واه چ خوابا V:

خیره ایشالله ..

خخ
ایشآلآ.. ^ـ^

خفه میشدید ! :|
(05-06-2014، 17:41)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:39)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:36)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:32)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:29)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینم حرفیه !!

کلا شاید یکی بخواد بفهمه نتونه خو چیکار کنه بد بخ { مثالش هم همین مرضی_-_} !!

تو خودت معنشو شرح بده ! باذکر مثال

(05-06-2014، 17:34)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

هـومـــمممم ^.^
دروخه-_-
من هیچوخ به مهرزاد پیام ندادم -_-

(05-06-2014، 17:42)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:41)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:35)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:32)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
عشقم کیـه 0.0 ؟؟

(05-06-2014، 17:30)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عشقت امیره 0.0

[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

0-0 ..دروغ هم حدی دارد Angel..
(05-06-2014، 17:40)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||​||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

جییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ​ >_<

حاللللللللللللللللللللللللم بددددددددددههههههههههههههههههههههههه >_<
توله داری *-*

اسمش رو چی میزارین ؟! ^_^

(05-06-2014، 17:41)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
||: فـآطی & صـآبر ||: ..
خـُدآفـس -_- ×

صابر نامزد داره خجالت بکشید |:

منم شوهر دارم -_-
(05-06-2014، 17:44)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 17:41)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

هـومـــمممم ^.^
دروخه-_-
من هیچوخ به مهرزاد پیام ندادم -_-

(05-06-2014، 17:42)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
عشقم کیـه 0.0 ؟؟

عشقت امیره 0.0

[ -> ]
[ -> ]
0-0 ..دروغ هم حدی دارد Angel..
نزار عکسشو رو کنم (==