انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ی 137
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05-06-2014، 19:54)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 19:51)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بابابرزگ
ادامس خرسی!

من ادامس خرسی داریم ! ؟ Big Grin

میگم **مشنگی
من ادامس خرسی داریم؟؟
این==<* واس جلوگیری از گزارشه=)
(05-06-2014، 19:55)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 19:52)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 19:49)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جــیغغغغغ >_< تـآرا !؟ -_-*
کدوم گـوری هــستی !؟ -_-*

جییغغغ غزل ^__^

رمان میخونم :| -_-

هــیمممم *^_^*
خـوبی !؟ -_-*
یِ سـئوال |: ..
اگـه یه نفر برای چـند جـا درخواست نویسـندگی بده دیر نـویسنده میشـه !؟ -__-*
مـحسن و مـقـآیسه کردم |:
آخه دیر شــُد -_-*

توهم میخوا نویسنده شی؟
باو تو معاونی دیگه از این بیشتر؟
(05-06-2014، 19:55)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه پسری عشقم?=))))
بت نمیخوره!!!=)
میخوای بکش پایین ببینم:|

واقعا میکشمآ ! :|
(05-06-2014، 19:55)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 19:52)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 19:47)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 19:45)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 19:42)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوهوم

یو
یس یو
نمیخهوای منو برا نویسندگی پیشنهاد بدی؟

نـــوچ ^___^

وای؟

ندیدم سرتو بزنی به دیوار :|

ب ریش مرلین زدم

وان دایرکشن گفته که تا به حالا بینهایت موفق بودند و این براشون غیر ممکنه که حالا شغلشون تموم بشه
هری استایلز 19 ساله لویی تاملینسون 22 ساله زین مالیک 21 ساله..لیام پین بیست ساله و نایل هوران همگی مطمئن هستن که هرگونه تنشی هم که در آینده توی گروه پیش بیاد خیلی سریع حل میشه
لویی تاملینسون در بالای مجله پاپ گفت : ما واقعا برامون سخته که بخوایم با بودن هم آزار ببینیم که این خیلی چیزه خوبیه ...
او اضافه کرد : مثلا اگه یکی از اونها طوری رفتار کنه که من ناراحت بشم یا من رو آزار بده و توی ذهنم بگم که درسته تا کارشو تایید کنم پس برای مدت زیادی ناراحت میمونم..پس من نمیتونم این کارو بکنم
گروه برای اینکه بتونه به مقابله با بعضی رفتارای متضاد بین اعضا گروه دست پیدا کنه کارهایی رو کرده مثله گذروندنه تمام سال 2013 با هم که باعث شد به هم نزدیک تر بشن و با ادامه دادن تور جدید در سال بعد ادامه پیدا میکنه...
و برخلاف اینکه پسرا همه جا تحت فشار جمعیت مردم قرار میگیرن تاملینسون فکر نمیکنه که اون تعداد با توجه به شهرتشون خیلی زیاد باشن

[عکس: One-Direction-Photos-12.jpg]

لویی گفت : من هیچوقت مردم مشهوری رو که گفتن ما نمیتونیم بریم بیرون رو درک نکردم...چون منطقی نیست. شاید ممکن باشه که مجبور بشی بایستی و چند تا عکس بگیری اما بعد به کارت ادامه میدی و به جایی که بخوای میری.
او ادامه داد : تنها جایی که این مسئله آزار دهنده میشه وقتیه که ما قراره در جای خاصی باشیم

[عکس: One-Direction-Photos-7.jpg]

منبـع:1diran.tk
[عکس: 88168878993571294654.jpg]
:| خدافس
:|
خعلی نامردین
(05-06-2014، 19:57)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 19:55)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه پسری عشقم?=))))
بت نمیخوره!!!=)
میخوای بکش پایین ببینم:|

واقعا میکشمآ ! :|

احمت -______-

(05-06-2014، 19:55)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 19:52)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 19:49)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

جییغغغ غزل ^__^

هــیمممم *^_^*
خـوبی !؟ -_-*
مـحسن و مـقـآیسه کردم |:
آخه دیر شــُد -_-*
فک نکنم ربطی داشته باشه :|
(05-06-2014، 19:56)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 19:54)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2014، 19:51)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بابابرزگ
ادامس خرسی!

من ادامس خرسی داریم ! ؟ Big Grin

میگم **مشنگی
من ادامس خرسی داریم؟؟

هــوی :|
خب گفتم بکش دیگه خوشگله=)
بقیه هم شاهدن...دوس داری!???=)
(05-06-2014، 19:56)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

جییغغغ غزل ^__^

هــیمممم *^_^*
خـوبی !؟ -_-*
مـحسن و مـقـآیسه کردم |:
آخه دیر شــُد -_-*

توهم میخوا نویسنده شی؟
باو تو معاونی دیگه از این بیشتر؟
تـآزه امروز قـرار بود مدیر ارشد سـایت شم ):
بابک بـهم قـول داده بود ):
حـذفش کـرد ): ..
تُ برو هـمه جارو ببین من هر جا که باشم یه مقام دارم |: ..