انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ıllı گــفـتــــگـوی آزاد نــســخـه 138 ıllı
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-06-2014، 21:39)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
|: ..

فازتون چیه دیقا؟|:

هعیییی ..
سلام برهمه اونایی که سلام گفتن و تازه اومدن.
(06-06-2014، 21:39)M.K.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود-__-

سلـآم (:
(06-06-2014، 21:42)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2014، 21:39)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
|: ..

فازتون چیه دیقا؟|:

هعیییی ..

فاطی ..

تُ فرشته ای ..
ماكان@_@
(06-06-2014، 21:40)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2014، 21:38)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2014، 21:37)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعنی میشه من و مرضیه بیایم ببینیم صورتی شدیمcry girl

و غـــــــزل -ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ-

نوچ نوچ نوچ شما معاونی برو مدیریتتو بکن شاید مدیر کل شی
خدافظی کن از فلش اونجا برات مهم تره :ا

باور نمیکنی اونجارو دوس ندارم !؟
تازه به امیر حسین گفتم بره ه× کنه اونجارو ..
دوستان من سوتی دادم ببخشیدا! ~____~
با گوشی اومدم! :/\
(06-06-2014، 21:43)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان من سوتی دادم ببخشیدا! ~____~
با گوشی اومدم! :/\

خخ ..|:
بدرود-__-
(06-06-2014، 21:41)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نداببعي كجاي سابقه من خرابه كيسافت يادت ني فريد مثل كرك منتظربود ماي شكلك ك تازه خوشكل بودازيسايت ديكه ام بود بزاريم توجتروم تااخطاربده؟
البته بايداشاره كنم خيلي باحال شده بود هركي بيشتراخطار داشت احترامش بيشتربود جقدحرص خورديم هممون 60درصدرسيده بوديم
دارم شوخی می کنم شیوایی ^_^*

یادش بخیر فرید نارنجک ! :|

هوف اولین اخطارمو ماکان داد ماکان >______<

سلام ماکان ^_^