انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ıllı گــفـتــــگـوی آزاد نــســخـه 138 ıllı
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ıllı گــفـتــــگـوی آزاد نــســخـه 138 ıllı 16

من میجنگم
ایسان اواتارتو عوض کن -ــــ-
سپاس بدین وگرنه با همین تفنگم نابودتون میکنم!ıllı گــفـتــــگـوی آزاد نــســخـه 138 ıllı 16
:|
(06-06-2014، 12:58)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم از این خوابا میبینم ! نمیدونم واس چیه :||||

تو پ.خ بت میگم خیلی بد بود :|
وای وای ^_- خوابـای خاک بر سری باز دیده ^_-

(06-06-2014، 12:59)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قربون دستت !

چرت نگو عع -_- میزنمتا -_- خیلی هم خُشگله ^_^
پوفف نبودش که :/

صب کن آن شدش از خودش بپرس :/
(06-06-2014، 12:59)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2014، 12:58)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2014، 12:57)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلیم دلت بخواد -___-

اف یو ســـی کــــــِی=)

الان سیفـونو میکشم (:

زیاد فیسبوک میری..؟؟-_-:|

هرری:|
این شکلکرو یکی تو گفتگو گذاشته بود نه؟ıllı گــفـتــــگـوی آزاد نــســخـه 138 ıllı 16
(06-06-2014، 12:58)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2014، 12:55)melina -1D - نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زهرا بسه ديه |:
بيا بيرون |:
خسته شد دستاش (:
Big Grin

نه نموخوام (ـ_ـ*)

Big Grin آفرين همونجا بمون خو Big Grin
منم از اين خواباي مزخرف ميبينم 0___0
از دس رفتيم 0_0
سپاس ندین=ıllı گــفـتــــگـوی آزاد نــســخـه 138 ıllı 16
فآطی من عاشقت شودم ..!
بیا بخلم ..!
cry girl
(06-06-2014، 13:00)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پوفف نبودش که :/

صب کن آن شدش از خودش بپرس :/

هیممم :| !

من چیکا کُنم از کی بگیرم خُ آخه اِی خُدا -_- !

ی سایت که قالب خوب داشته باشه و خودش قفل باشه رو سراغ نداری ؟ :|

فیلتر هم باشه قبوله -_-

(06-06-2014، 13:00)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایسان اواتارتو عوض کن -ــــ-

ب تو چه چرا تو گیر میدی ب من اه ؟ :|

ی بار دیگه حرف بزنی میزنم تو دهنت پُر خون شه -_- !