انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سوتی در حد.........چی بگم والا؟؟؟؟؟؟ سوتی وحشتناک امیر تتلو بی سواد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
خودت ببین .. نه جون مادرت ببینBlushBlush

بده سپاسوBig GrinBig GrinBig Grin
خاک تو سرش.....
عالی ترین سوتی بود بی سواد اه اه اه اهAngryDodgy
یعنی چی بی سواد؟ مگه تتلو اومده ادعا کرده پروفسور حسابیه؟ یکی نیست بیاد از سوتیای شماها فیلم بگیره مردمو بخندونه .باشه سوتیه اما نه اینکه بهش بگن خاک تو سرش یا بی سواده یا بهش توهین کنن.بیسواد اونیه که دخترشو مجبور کرد با سگ ازدواج کنه بیسواد اونیه که سگشو انداخت تو لباسشویی شست ...
شماها میدونین تلو ت دوران دبیرستان چه مخی بوده .؟

پس الکی حرف بزنین

اونم یا فتوشاپه یارو شوخی گفته
(16-09-2014، 10:29)raheleh_fenel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعنی چی بی سواد؟ مگه تتلو اومده ادعا کرده پروفسور حسابیه؟ یکی نیست بیاد از سوتیای شماها فیلم بگیره مردمو بخندونه .باشه سوتیه اما نه اینکه بهش بگن خاک تو سرش یا بی سواده یا بهش توهین کنن.بیسواد اونیه که دخترشو مجبور کرد با سگ ازدواج کنه بیسواد اونیه که سگشو انداخت تو لباسشویی شست ...

حقیقت تلخه عزیزمBig Grin
موافقم یه شوخی بوده .راست میگین این کلیپو از اولش بذارین ببینیم ماجرا چی بوده

من اینجا حقیقتی ندیدم که تلخ باشه .شما برو این کلیپو کاملشو پیدا کن بیار بذار اینجا ببینیم حقیقت چیه بعد تصمیم میگیریم تلخ بوده یا نه
(16-09-2014، 10:38)raheleh_fenel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موافقم یه شوخی بوده .راست میگین این کلیپو از اولش بذارین ببینیم ماجرا چی بوده

من اینجا حقیقتی ندیدم که تلخ باشه .شما برو این کلیپو کاملشو پیدا کن بیار بذار اینجا ببینیم حقیقت چیه بعد تصمیم میگیریم تلخ بوده یا نه

به هرحال سوتی بوده که داده منم همین ویدیو رو دارمDodgy
بنده خدا ضایع شد
مثل اینکه اینجا کسی متوجه نمیشه من چی میگم فقط میاین پست میذارین میرین پس ادامه دادن فایده نداره بیخیال این تاپیک میشم خوش باشین
صفحه‌ها: 1 2 3 4