انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد 164
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-07-2014، 2:59)arash vvv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 2:57)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 2:56)arash vvv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 2:54)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 2:49)arash vvv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر بیو دمن شبیه این کیاهه!!
ولی خودمونیم هاا فک نکنید ما دختر ندیده هستیم کهاینو گذاشتیم اواتار نه من از دختر تپل خیلی خوشم میادBig Grin

چرا عکس تینا روگزاشتی؟؟؟ببینه به گ* میدتت|:
خوشم اومده که نخوردمش که!
به خودشبگید بگه بردار بر میدارم
چیه حسودیت میشه؟
راستی مث ادم حرف بزن مگه من بهت فحش دادم؟! |:

برام مهم نیستی|:
دوستمه |:عکسش پخش میشه|:خوشش نمیاد|:
هرجور دلم بخواد میحرفم|:
اخه مهربون اگه نمخاد عکسش پخش بشه چرا میزاره؟
خوب برا رفقاش خصوصی بفرسته نیاد تو عموم؟! |:

اونش ب تو مربوط نی:|
(10-07-2014، 3:00)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد شما عقده این|:گ* براتون سنگینه|:پری|:ینی اینا فوشای مارو بشنون چی میشه؟؟فک کنم جنگ جهانی رخ بده|:

با کی بودی؟ :|
(10-07-2014، 3:02)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه توپ دآرم قلقلیه :|

سوراخ سوراخ و گلیه:/
عقده ای خودت عکس نداری عکسای مردمو میذاری؟!.

عکس تینارو برداشت عکس سورشو گذاشت!!

اه >__<
(10-07-2014، 3:02)☆⊰oβℓηÅ♏⊱☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 3:00)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد شما عقده این|:گ* براتون سنگینه|:پری|:ینی اینا فوشای مارو بشنون چی میشه؟؟فک کنم جنگ جهانی رخ بده|:
خهخهخهخ
من اگه فحش بدم فلشخور فیلتر میشه

راستی،لاینتو دارم|:تو وایبرم برات پ دادم|:عکس لایننتو بزار وااس اواتارت|:
(10-07-2014، 3:03)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آوا دخدرم بیکاری؟؟

پری واس منم بفرس(:

بــاشـع!!
(10-07-2014، 3:02)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 2:59)arash vvv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 2:57)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 2:56)arash vvv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 2:54)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا عکس تینا روگزاشتی؟؟؟ببینه به گ* میدتت|:
چیه حسودیت میشه؟

برام مهم نیستی|:
هرجور دلم بخواد میحرفم|:

میزاره همه یه دور ببینن،بعد برمیداره|:
تو چرا عقده داری|:عکس دیگرانو میزاری|:الانم عکس سروش؟؟؟
عنتر|:عکس خودتو ننه باباتو بزار خو|:چی کار ب دیگرون داری؟؟
هر کی یه حدی داره اینقدر بی احترامی نکن دیگه دهن باز بشه خودتو رفیقات رو ____
(10-07-2014، 3:03)Tarokh2.3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خیلیا|:از جمله شوما|:مشکلیه؟؟حرفی داری؟؟؟عقده ای|:فک میکنه بامزس|:

(10-07-2014، 3:05)arash vvv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 3:02)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
چیه حسودیت میشه؟

برام مهم نیستی|:
هرجور دلم بخواد میحرفم|:

پری|:مثه اینکه جونش میخاره...
(10-07-2014، 3:03)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آوا دخدرم بیکاری؟؟

اوهوم :|
bathtime
(10-07-2014، 3:05)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 3:03)Tarokh2.3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خیلیا|:از جمله شوما|:مشکلیه؟؟حرفی داری؟؟؟عقده ای|:فک میکنه بامزس|:

(10-07-2014، 3:05)arash vvv نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
برام مهم نیستی|:
هرجور دلم بخواد میحرفم|:

پری|:مثه اینکه جونش میخاره...
من اگه ازدواج میکردم الان بچم همسن تو بود عمویی میخای با من کل بندازی؟!