انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد 164
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-07-2014، 5:01)سارا 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کیا هستن الان؟تا ساعت9؟
من نیستم ^_^
(10-07-2014، 5:01)سارا 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کیا هستن الان؟تا ساعت9؟
من هستم فكر كنمBig Grin
(10-07-2014، 5:04)روناك عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
کیا هستن الان؟تا ساعت9؟
من هستم فكر كنمBig Grin

منمـــ اگه طــاقــت بیارمـــ |:
هوووووووووووووووووم بحرفین فیض ببرمBig Grin
(10-07-2014، 5:01)نوشیکا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســــارا من و توییم فقــط |:

(10-07-2014، 4:57)*نیوشا*14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 4:54)نوشیکا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 4:52)روناك عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه هااااا كسي اصن بازي ميكنه؟:/

من بـــازی میکنمــ

(10-07-2014، 4:53)*نیوشا*14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2014، 4:49)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم 14(:میدونی خودت(:
گودی بای دیه(:
من هی میگم بای ،بعد نمیرم|:

می...تو..
:||

چـــی؟؟

16/17؟؟؟

14 :|
(هی میگم بای ولی نمیرم)
اینا رو گفتم:|

هوووممممم

:|
هییییم
خوب چي بگيم؟؟؟
دیشب نتیجه بازی چی شد?
اااااااااااااااااااااااا هلند نازنیم................cryingcryingcryingcryingcrying
دیه مخم داره میپوکه جدی بای
اي بابا چرا همه نتيجه رو ميپرسن؟؟؟؟؟:/
3-5 ارژانتين با پنالتي برد