انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-08-2014، 15:01)MeTaL GiRl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عرفان همیشه گفتن خانوما مقدمن
تا من نمیرم تو اجازه نداری بمیری
من که کارم از کار گذشته پس یه فاتحه حد اقل بخونین که شاد شم
(18-08-2014، 15:00)dj erfan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر کم اگه بمیرم همه به کلی شاد بشن
udo
هييييييييييييع اگه بميري ميزنمت كي گفته خوشال ميشن 2mo5

رو صورت نگار نقاشي ميكشم خوشال شع
(18-08-2014، 15:03)dj erfan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-08-2014، 15:01)MeTaL GiRl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

DodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
(18-08-2014، 15:09)MeTaL GiRl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-08-2014، 15:03)dj erfan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

DodgyDodgyDodgyDodgyDodgy

حقیقت تلخهUndecided
نگار بيا باش دعوا كنيم ديگه اين حرفا نزنه DodgyDodgy
ميزنم پس كلش خوشال شه
خودم میکشمش اگه از این حرفا بزنه دیگهDodgy
مرگ حق همه هست

لواشک دست ساز خالم رو واسش میارم
ي بار ديگه بگي مرگ و اينا ها اونقد ميزنمت كه ديگه همين خالتم نشناستت Dodgy
منم لواشك ميخوام 

ما رفتيم ديه خدافظ
(18-08-2014، 15:24)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ي بار ديگه بگي مرگ و اينا ها اونقد ميزنمت كه ديگه همين خالتم نشناستت Dodgy
منم لواشك ميخوام 

ما رفتيم ديه خدافظ
مرگ 
Mort
Death
Tod
Dood
Vdekje
بفرما اینم مرگ به 6زبان زنده دنیا

دوس ندارم خوش حالش کنمTongue(شوخی)