انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به بعضییییییییییاااااااا حتی نبآس ریی__ برنزه میشن قیافه میگیرن برامون!

منظورم از بعضیا یکیه ک خعییییلی نخوده و فک میکنه چه پخیه! البته از نظر من اندازه عدسم نیس! یکی ک وقتی باهاش محترمانه حرف میزنی فک میکنه نمیتونی جوابشو بدی ب قول بروبچس اگه خیلی واسمون شاخ شدی شاختو نشکوندیم دلیلش این نیس ک ازت ترسیدیم طرفدار حقوق حیواناتیم!
الانم نگران نباش نخود جون زنگ زدم آتش نشانی بیاد جمت کنه!:cool:
(19-08-2014، 1:51)kimia kimia1378 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به بعضییییییییییاااااااا حتی نبآس ریی__ برنزه میشن قیافه میگیرن برامون!

منظورم از بعضیا یکیه ک خعییییلی نخوده و فک میکنه چه پخیه! البته از نظر من اندازه عدسم نیس! یکی ک وقتی باهاش محترمانه حرف میزنی فک میکنه نمیتونی جوابشو بدی ب قول بروبچس اگه خیلی واسمون شاخ شدی شاختو نشکوندیم دلیلش این نیس ک ازت ترسیدیم طرفدار حقوق حیواناتیم!
الانم نگران نباش نخود جون زنگ زدم آتش نشانی بیاد جمت کنه!:cool:
=-O من دیگه حرفی ندارم...
خدایا به یکی اینقدر زبون دادی اون وخ من بیچاره...
خخخخ
میبرمش پیش داداشش

«عاشق داداشش»Big Grin
Yes why not
ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨ 153
پكيج اموزشي زبون درازي براش ميخرم زبونش وا بشه جلو كسي كم نياره Shy
اگه قراره با زبونم دل بقیرو بشکنم همون بهتر که ندارمܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨ 153
میگم چیز خنده داری هست بگو مام بخندیم.....
دو ساعته میخوام بخوابم،
لامصب هر چی بالشت و جعبه دستمال کاغذی و ماشین حساب پرت می کنم
به کلید برق نمی خوره که لامپ خاموش بشه،
واسم یه لنگه دمپایی مونده فقط، این آخرین سلاحمه،
دعا کنین به هدف بخوره وگرنه باید بلند شم!

خدایی خیلی خوب بود نه؟!ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨ 153
(19-08-2014، 14:08)خخخخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه قراره با زبونم دل بقیرو بشکنم همون بهتر که ندارمܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨ 153
افرين گلم !!
شكلكات چ نازن Heart
خداروشكر تو اين انجمن ادمي كه عقده اي نباشه پيدا شد همين منو خوشال كردRolleyes