انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آیا میدانید بيشترين نام خانوادگي ايرانيان چیست ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
مدير اسناد هويتي سازمان ثبت احوال كشور گفت: فاميلي ( محمدی ) با 723 هزار عنوان، بيشترين نام خانوادگي ايرانيان است.

و بعد از آن: ( حسينی ) با 496هزار عنوان، ( احمدی ) با 467 هزار عنوان و ( رضایی ) با 408 هزار عنوان نيز داراي بيشترين نام خانوادگي ايرانيان است.

با بيان اينكه 110 ميليون ركورد اطلاعاتي در پايگاه كشوري ثبت احوال داريم، اظهار داشت: بيشترين نام هايي كه در طول 92 سال در سازمان ثبت احوال كشور به ثبت رسيده برای پسران( محمد،علي ) و برای دختران ( فاطمه و زهرا ) است.

در ضمن: حسين، مهدي، حسن، رضا، محمد‌رضا، عليرضا، احمد و عباس و مريم، معصومه، زينب، سكينه، رقيه، خديجه، ليلا و مرضيه نيز بيشترين نام هاي ايرانيان بوده است.
من فامیلیم رضایی
من به فامیلیم خیلی حساسم.خیلی روش تعصب دارم.Exclamation
مال من جزء حدودا کم هاست
با بيان اينكه 110 ميليون ركورد اطلاعاتي در پايگاه كشوري ثبت احوال داريم، اظهار داشت: بيشترين نام هايي كه در طول 92 سال در سازمان ثبت احوال كشور به ثبت رسيده برای پسران( محمد،علي ) و برای دختران ( فاطمه و زهرا ) است.

من محمد علیم
منتقل شد...
من تا حالا ندیدم کسی فامیلیش مثل من باشهBlushBlushBlush
(13-08-2012، 20:52)مینا92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من تا حالا ندیدم کسی فامیلیش مثل من باشهBlushBlushBlush
مگه فامیلیت چیه؟
چون ما مسلمونیم اسم های عربی هم میذارن
--البته من که مسلمان شیعه و اسمم فارسیه>-یاسمن-

فامیلی من خیلی کمه. یعنی تا به حال هیچ غریبه ای فامیلیش مثل من نبوده.برعکس فامیلی مامانم همه جا هست.!!
فامیلیه من دوقسمت هم عربی هم فارسیBig Grin
متاسفانهUndecided
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5