امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آیا میدانید بيشترين نام خانوادگي ايرانيان چیست ؟

مدير اسناد هويتي سازمان ثبت احوال كشور گفت: فاميلي ( محمدی ) با 723 هزار عنوان، بيشترين نام خانوادگي ايرانيان است.

و بعد از آن: ( حسينی ) با 496هزار عنوان، ( احمدی ) با 467 هزار عنوان و ( رضایی ) با 408 هزار عنوان نيز داراي بيشترين نام خانوادگي ايرانيان است.

با بيان اينكه 110 ميليون ركورد اطلاعاتي در پايگاه كشوري ثبت احوال داريم، اظهار داشت: بيشترين نام هايي كه در طول 92 سال در سازمان ثبت احوال كشور به ثبت رسيده برای پسران( محمد،علي ) و برای دختران ( فاطمه و زهرا ) است.

در ضمن: حسين، مهدي، حسن، رضا، محمد‌رضا، عليرضا، احمد و عباس و مريم، معصومه، زينب، سكينه، رقيه، خديجه، ليلا و مرضيه نيز بيشترين نام هاي ايرانيان بوده است.
پاسخ
 سپاس شده توسط black devil ، ☭Nicola☭ ، eli-77 ، ramzvraz ، mohamad66 ، mohammad ali ، mersde13 ، fati sheyton ، mohammadh ، mahsa_joon ، white angel ، ...ab... ، مینا92 ، Kamila❤ ، ZUSE ، ps3000 ، GHASEM ، pegiti ، RedSparrow ، morteza68 ، The Ginkel ، LIGHT ، ♥گل یخ ♥ ، mehrasa2012 ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، ezioo7 ، mehregan fawl ، saraaslani ، sara:aramis ، eagle2 ، own_95 ، دختراتش ، مبین استقلالی ، bi kas ، aivdhv9 ، sasan1 ، parisa16 ، aCrimoniouSs ، LOVE8 ، Elena ♥♥♥♥ ، hamed_Jon ، SANY ، کلود ، آنید 1 ، noora91 ، mamad his fis ، ƝeGaЯ ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، Azarbayjanliam ، "SoLmAz RaD" ، جيمزباند ، لــیــلــــی ، ^Aytin^ ، elnaz-s ، ღSηow Princessღ ، parmida.a ، FARID.SHOMPET ، faeze0171 ، pegah jb ، z_farhad ، juju khatar ، hadi200000 ، F A R ! N ، ✘ЯØற!ηд✘ ، M.H2 ، Ð E Z I Я E ، -نفس- ، بنز باز خسته ، * Exceptional girl * ، چشم رنگارنگ ، madis ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، sjmmc ، zahra160 ، ~Bad girl~ ، هیوا1 ، T A R A ، Sina_0611 ، F A R D I N ، bugati ، ʂհმოἶო ، mahdi1404 ، سورنا فاول ، gh@z@le♥ ، Asanat ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، کیاندخت ، جوجه طلاz ، دختری عاشق ، ._NeGiX_. ، sohrabe khaste ، حقوقدان انجمن ، mahru ، First Star
آگهی
من فامیلیم رضایی
HeartHeart:من همون مر سده ی قبلی ام
پرسید به خاطر چه زنده هستی با این که دلم می خواست با تمام وجود داد بزنم به خاطر تو بهش گفتم به خاطر هی چیز پرسید پس به خاطر کی زنده هستی با این که دلم فریاد میزد به خاطر تو با بغض غمگین گفتم به خاطر هیچ کس ازش پرسیدم تو به خاطر چی زنده هستی در حالی که اشک تو چشاش جمع شده بود گفت به خاطر کسی که به خاطر هیچ زندست
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir BF ، ...ab... ، mehregan fawl ، noora91
من به فامیلیم خیلی حساسم.خیلی روش تعصب دارم.Exclamation
هــــــــــــــــ....
خیـــلی عجیبه....
همیشه تو لحظه هایی که داغونی فقط یه نفر میتونه آرومت کنه.....
اونم کسییه که داغونت کرده....
p336
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamad66 ، Amir BF ، ...ab... ، mehregan fawl ، noora91
مال من جزء حدودا کم هاست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا میدانید بيشترين نام خانوادگي ايرانيان چیست ؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir BF ، ...ab... ، mehregan fawl ، noora91
با بيان اينكه 110 ميليون ركورد اطلاعاتي در پايگاه كشوري ثبت احوال داريم، اظهار داشت: بيشترين نام هايي كه در طول 92 سال در سازمان ثبت احوال كشور به ثبت رسيده برای پسران( محمد،علي ) و برای دختران ( فاطمه و زهرا ) است.

من محمد علیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir BF ، ...ab... ، mehregan fawl ، SANY
منتقل شد...
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir BF ، mehregan fawl ، FARID.SHOMPET ، ✘ЯØற!ηд✘ ، -نفس-
آگهی
من تا حالا ندیدم کسی فامیلیش مثل من باشهBlushBlushBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir BF ، mehregan fawl
(13-08-2012، 20:52)مینا92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تا حالا ندیدم کسی فامیلیش مثل من باشهBlushBlushBlush
مگه فامیلیت چیه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir BF ، mehregan fawl ، Elena ♥♥♥♥
چون ما مسلمونیم اسم های عربی هم میذارن
--البته من که مسلمان شیعه و اسمم فارسیه>-یاسمن-

فامیلی من خیلی کمه. یعنی تا به حال هیچ غریبه ای فامیلیش مثل من نبوده.برعکس فامیلی مامانم همه جا هست.!!
Heartقدش به "عشق"نمیرسید. "غرور"را زیر پا گذاشت تا برسد!.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط The Ginkel ، Amir BF
فامیلیه من دوقسمت هم عربی هم فارسیBig Grin
متاسفانهUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir BF

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان