انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد ஜ۩۩ஜ184
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-08-2014، 0:27)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بروبکس بنده برم بکپم
شبه همتونم بخیر
بای(:
بای
نوشیکآ ⊙____○
(02-08-2014، 0:30)ar sham نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-08-2014، 0:27)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بروبکس بنده برم بکپم
شبه همتونم بخیر
بای(:
بای
ارشام بیا پ.خ کارت دارم
عجب چیزایی!!!!

اووف خدافظ
(02-08-2014، 0:30)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ggreggreggreبابا انقدر نقل نکنید این ها رو الان اومدم
شما ها هم که هی نقل قول می کنید نکنید

خـــ ـر >ـ<
شوهرمو از رآهبه در کرد >~<
._.

cry girl
(02-08-2014، 0:30)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-08-2014، 0:26)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-08-2014، 0:24)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-08-2014، 0:22)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-08-2014، 0:19)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پریا>.<بیشعور بیا بینم>.<بیا بخلت کنم>.<اونشب چجوری گذشت؟

مـــــــاااااااوووچ (:

دیشـب بود -_-

هیچی مثِ بدبخــــتــــا با هندفری انقــد آهـنگ گوش دادمـ خوابمـ بـرد .ــ. چه زندگی سخـتی

فردا خواهرمـ قرارِ از صب تـا 4 بعدظهر پیشم بمونه |:
هخ هخ هخ!
چیرا؟

بیشـعور >ـ<

(:

هوشکـــی نیس نگهـش داره مامانمـ 4 میــاد

من و این بچه یه سـاله چه کنیمـ تو خونه؟؟ |:

خواب آور میدمـ بش :|
تو چجوری میخوای مامان بشی؟
نکشی بچرو ..!

تــا 6 سـال دیگـه علمـ پیشرفـت کرده /:

مواظبمــ -_- فقط اگـه گریـه کـنه نیدونمـ چجوری سـاکـتش کنمـ (:

کـــوه رفــتی؟؟ (:
(02-08-2014، 0:32)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب چیزایی!!!!

اووف خدافظ
تو هم نیگآ کردی؟؟؟؟>________<
(02-08-2014، 0:31)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-08-2014، 0:30)ar sham نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بروبکس بنده برم بکپم
شبه همتونم بخیر
بای(:
بای
ارشام بیا پ.خ کارت دارم

شمــآ ّـآ آرشــآم هیچ کــآری ندآره >ـ<
آرشـآم نرو -_-
برای چی نقل قول میکنید ها؟DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyAngry

اونایی ک نقل زدن تا 3 روز محرومن 
یکم ادم باشید Dodgy

دو دقیقه کسی بالا سرتون نیست به گند باید بکشید؟
دیشبم چند نفر باید محروم میشدن هواستون باشه من همه ی چترومو میخونمDodgy
هشدار برای شیوا ١١ Tongue

نه یاسی...
چیزه..
اوه ساعتو نگا!!!!
چقدر دیر شده من برم خدافظ