انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد ஜ۩۩ஜ184
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-08-2014، 15:39)ali yekta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه تا اخر مرداد مث ** کار کرد ستاره هام بشه 4 ارسالام 400
تگشو بگیرمBig Grin

اخراج میشی اگه ه.ک کنی
مثله اینکه من اینجا نامرعیم خدافس:'|
(01-08-2014، 15:41)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2014، 15:40)ali yekta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرگ من میشهcrying

بله...
(01-08-2014، 15:40)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2014، 15:38)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2014، 15:36)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سَلـام ~~> ._.*

غزلی این گالریت مهشره
اواتار و امضام خوبن؟

:| ... !

چیه؟
قـالب گـالری عـوض شـده ! (:
(01-08-2014، 15:40)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2014، 15:40) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2014، 15:26)ali yekta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2014، 15:24) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2014، 15:22)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اعتماد به سقف كآذب Angel

لااااااایک دنیا ما تقریبا همه شرایطو داریم  روزی چن تا تایپیک می زنیم خودمونو به در و دیوار می کوبیم نویسنده نمی شیم اون وقت این دو روزه اومده یه ستاره گرفته میگه میخوام نویسنده شمDodgy
بابا باشه 2 روز باشه مگه من گفتم الان نویسنده بشم
می گم قانون مزخرفیه

اصلا هم مزخرف نی شما تازه واردا میاین انتظار دارین یه روزه مدیر ارشد هم بشین!!!!! نه عزیز اَ این خبرا نی
یگانه کدوم بخش فعالیت میکنی؟
پ من چي .-.
(01-08-2014، 15:39)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2014، 15:37)ali yekta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2014، 15:35)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2014، 15:31) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2014، 15:26)ali yekta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بابا باشه 2 روز باشه مگه من گفتم الان نویسنده بشم
می گم قانون مزخرفیه

اصلا هم مزخرف نی شما تازه واردا میاین انتظار دارین یه روزه مدیر ارشد هم بشین!!!!! نه عزیز اَ این خبرا نی
داشتن اخلاق خوب و انتقاد پذیر
این خیلی مهمه ها
من دارم

به یگانه گفتم
شوما باید حداقل250ارسالی داشته باشید!
و تمامی حرفای یگانه و پسرتنها که زدن

من اگه طرف حسابم اعصابمو خورد نکنه اخلاق. خوب و انتقاد پذیر دارم.
(01-08-2014، 15:42)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نرو)":
(01-08-2014، 15:41)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2014، 15:40)ali yekta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرگ من میشهcrying

بله...
(01-08-2014، 15:40)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2014، 15:38)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-08-2014، 15:36)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سَلـام ~~> ._.*

غزلی این گالریت مهشره
اواتار و امضام خوبن؟

:| ... !

چیه؟
میشه من از فردا تا اخر مرداد مث ** کار کنم،تاپیک زیاد می دم.ارسالام رو بالای 250 تا برسونم،4 ستاره بگیرم اخر مرداد تگو می دینBig Grin
من این دوره دیه نویسنده شدنم صد درصده اگع دعوا نگیرمSleepy
(01-08-2014، 15:42)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بای (:
3نفر تکمیل شد