انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نه دعوا شد نه بحث نه فحشی داده شد ی دو کلمه حرف بود انقدر نگید ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2 154

کاری هم نکردم ک بخاطرش اخطار بگیرم ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ187(2 154
(08-08-2014، 0:02){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-08-2014، 23:58)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-08-2014، 23:56){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام بر تمام دوستاني كه به من سلام نكردن :|
سلام فريما و سلام سما

سلام آیدینWink
هم ما اینجا بو میدادیم دیه؟Tongue
سلام 
خب يك بار اومدم سلام دادم هيچ كي جواب نداد واسه همين از ضميره سوم شخص جمع براي همشون استفاده كردم :|

از اون لحاظ=)
خدا پدر صابرو بیامرزه چقد آدم تو این گ.آ دوستای گل پیدا میکنه
(08-08-2014، 0:03)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2014، 0:00)jade2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستانــــــــــــ

خوش اومدی
ببخشید منم بی زحمت حوصلم سر رفته با منم بحرفید
(08-08-2014، 0:02)Y.a.S.a.M.i.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تینآ شوهرت کیه؟؟
._.

POORYA

*-_-
" کل دنیا را هم که داشته باشی...
باز هم دلت می خواد...
بعضی وقت ها... فقط بعضی وقت ها...
برای یک لحظه هم که شده...
همه ی دنیای یک نفر باشی...!"
(08-08-2014، 0:03)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حامد جان .. !

سعی کن احترام طرف مقابل رو نگه داری!

من فقط گزارش میکنم .. جواب نمیدم .. (:

حالا هی بگو (: .. !

__

یاسی شوخی بود ! (:

علی ب دل نگیر ..

هآ هآ :V
میدونستم!
خخخ آره هانیه

منم لباسم گم شد با پرده دوختم*._.

بسی نخبه ام من^--^
(08-08-2014، 0:04)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام._.*

خوش اومدی
(08-08-2014، 0:04)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام._.*

سلاینBig Grin
[ -> ]
سلام._.*

سیلام
به قول داش حامد:خوش اومدیWink